Skocz do zawartości
seboltg

Karta Graficzna Do 500zl

Rekomendowane odpowiedzi

No i dodatkami. Rożny soft oprócz sterów i różne gadżety.

Sam Sapphire ma 2 wersje BOX'ów, w wersji full dorzucają nawet 2-gigowego pendrive'a :)

Asus ma dodatkowo gwarancję o rok dłuższą niż cała reszta (3 lata), a w najbardziej wypasionej wersji box ma jakieś etui na cd, cy cuś w ten deseń.

Do PowerColora dokładają Cyberlink iClone 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Gigabyte i obniżonych taktów to ponoć pomyłka hurtowni , a sama ma nominalne 2 000 mhz na pamięciach .

no to niezła wtopa :blink:

pół Polski myśli, że ta karta jest niżej taktowana... jak znajdę chwilę, to bardziej się zagłębię w temat, bo to ciekawostka

 

ja się wczoraj zaopatrzyłem w Asusa, niestety nie udało mi się odpalić złoma z nową kartą <_<

ładowanie XPka kończy się na ekranie z logo i mieleniu paskiem postępu w nieskończoność... (zarówno na starym systemie, z którego wydłubałem stery nvidii, jak i na czystej instalce XP na drugim hdd)

w trybie awaryjnym wstaje...

Gdyby objawy nie były takie kosmiczne, to stawiałbym na niewydolność Chiefa 400W, ale cholera wie...

Zaraz się przytulę do googlasów w tej kwestii, a jak nic się nie urodzi, to chyba będzie nowy wątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...