Skocz do zawartości
e-tomek

Gtr Evolution

Rekomendowane odpowiedzi

SimBin - tworca takich hitow jak GTR, GT Legends, GTR 2, Race 07 wypuszcza kolejna gre, bedzie mozna ja kupic jako osobna gre, badz tez dodatek do gry Race 07.

Wlasnie zaczela dzialac strona GTR Evolution, na ktorej mozna znalezc sporo informacji o grze, sa screenshoty i mozna pobrac trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Production Class

- Audi R8

- Dodge Viper SRT/10

- Gumpert Apollo

- Koenigsegg CCX

 

 

oby fizyka była jak w ich poprzednich simach i lece do sklepu! W końcu doczekałem się klasy samochodów fabrycznych : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Cos im sie chyba pomylilo. Engine graficzny jak w starym GTR2 , taki sam jak i w Race 07 WTCC...widze , ze oni beda co jakis czas odswiezac ten silnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A tam grafika najważniejsza nie jest. Premiera TEGO LATA.

Tak , to teraz male ale. Grales w GTR1 , albo GTR2? Pwiesz mi moze , ze w czesci drugiej fizyka byla niszowa? :lol2: Uproscili to wzgledem GTR1 i to rowno. Dlatego na ligach przerabia sie fize , dodaje pacze itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Tak , to teraz male ale. Grales w GTR1 , albo GTR2? Pwiesz mi moze , ze w czesci drugiej fizyka byla niszowa? :lol2: Uproscili to wzgledem GTR1 i to rowno. Dlatego na ligach przerabia sie fize , dodaje pacze itd.

Wiem i mam nadzieję, że fizyka nie będzie uproszczona względem Race bo to już by było przegięcie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wiem i mam nadzieję, że fizyka nie będzie uproszczona względem Race bo to już by było przegięcie :wink:

ktorego Race? Sa dwa :> Race 07 WTCC nie traktuje o autach FIA GT wiec inaczej sie nimi jezdzi , nie mowiac o tym , ze na Simracingu chwala sobie najnowszego race i zachecaja do zmiany platformy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

ktorego Race? Sa dwa :> Race 07 WTCC nie traktuje o autach FIA GT wiec inaczej sie nimi jezdzi , nie mowiac o tym , ze na Simracingu chwala sobie najnowszego race i zachecaja do zmiany platformy :D

o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Masz dwa simy o podobnej nazwie. Simracing.pl smiga docelowo na rFactorze i na nim jest mod WTCC , zas osoby , ktore majagraly w najnowszego race , zachecaja Administracje aby postawiono serwer na Race bo gra jest lepsza niz mod WTCC do rF'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Szczerze mówiąc w Race 07 nie grałem czyli fizyka się polepszyła względem Race?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

W Race zwyklego ja nie gralem , zas moge porownac nowego do WTCC z rF'a , a sam stary Race przez pare utrudnien nie byl w ogole rozpatrywany jako sim do grania online , miedzy innymi kodowanie plikow , brak mozliwosci modowania itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Bardziej mi to wyglada na moda do gtr2 ;) A jezeli wypuszcza to za 50 zl jak gtr2 to napewno nabede :)

GTR2 kosztowal 29 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTR2 kosztowal 29 zl :)

oj sory.. bardziej mi chodzilo o to ze jak wypuszcza ja za 50 zl to nie bede sie zastanawial nad jej kupnem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje, ze wiecej osob bedzie gralo online. System - trening, kwalifikacje, wyscig ma swoje + i -, jednak nadaje sie chyba bardziej do lig, w rozgrywce multiplayer, gdzie chcialbys sie szybko zmierzyc z kims innym troche sie nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje, ze wiecej osob bedzie gralo online. System - trening, kwalifikacje, wyscig ma swoje + i -, jednak nadaje sie chyba bardziej do lig, w rozgrywce multiplayer, gdzie chcialbys sie szybko zmierzyc z kims innym troche sie nie sprawdza.

Ale to nie jest arcade, a procedury zgodne z zasadami fia są jak najbardziej ok. Bez tego na multi by była lipa. Chyba nie grałeś w gtr2 po sieci :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ale to nie jest arcade, a procedury zgodne z zasadami fia są jak najbardziej ok. Bez tego na multi by była lipa. Chyba nie grałeś w gtr2 po sieci :blink:

+1

 

Brak kwalifikacji kończy się tym, że z przodu jadą czasem najwolniejsi i na zakrętach robi się zadyma bo hamują itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ten GTR , zgodnie z filmikiem , bedzie jako addon i standalone. Czyli w sumie pewnie zadnej poprawy wzgledem GTR2 czy Race 0 7 nie bedzie , szkoda :| (choc wole Race 07 WTCC niz GTR2 , jakos lepsza ma to fize)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest arcade, a procedury zgodne z zasadami fia są jak najbardziej ok. Bez tego na multi by była lipa. Chyba nie grałeś w gtr2 po sieci :blink:

Ostatnio zacząłem sporo grać w Race 07 i muszę przyznać, że system trening - kwalifikacje - wyścig się świetnie sprawdza ... no i graczy sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Dziwię się, że tu taka cisza ;) Do niedzieli trwa bardzo ciekawy event z nagrodami! Coś dla fanów Nurburg ring! Time attack na Nordschleife.

 

http://prs.simracing.pl/forum/f126/race07-...04-2009-a-7544/

 

Wystarczy mieć GTR Evolution i za darmo zarejestrować się na simracingu.pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...