Jump to content
ctx0075b

Dobry Sos Do Pizzy.

Recommended Posts

http://forum.purepc.pl/temat/Kulinaria/51/...o-Kroku/208065/

Ale od siebie dodam

-smazysz cebulke+czosnek na patelni na oleju dodajesz 2 lyzki koncentratu pomidorowego+ pol poszki pomidorow z puszki bez skorek, podlewasz woda, gotujesz redukujesz, na koniec sol, pieprz, majeranek (inne ziola) i tyle:)

Ubiegłes mnie:P

Edited by HeatheN

Jak będziesz robił ten z przepisu RS-a, nie zapomnij najpierw przypalić lekko ostrej papryki na oliwie, wrzucona na zimny olej i smażona z cebulą i pomidorami nie da takiego smaku... :wub:

Tylko jak robicie ten sos, to nie gotujcie za dlugo albo na zbyt duzym ogniu -> jak wyparuje za duzo wody, to bedzie za gesty i ogolnie do [gluteus maximus]. Przed pieczeniem, najlepiej zeby sos wygladal jak ketchup, wtedy po pieczeniu bedzie idealnie.

A teraz ja: Sos do ciasta swoje, ale jakie sosy polecacie na pizze? Wrzucanie ketchupu na pizze po pieczeniu juz mi zbrzydlo, a bez tego, czegos brakuje.

Edited by ryba

Sosy z Da Grasso roxują :razz:

O nie Da grosso powinni spalić na stosie jako heretyków.

Żeby podawać pizze na sucho bez sosu z zimnym syfem do polewania do wierzchu ehh no po prostu rece opadaja.

IMHO sosu w pizzy powinno być tyle , żeby juz nie bylo potrzeby polewac z wierzchu inaczej znaczy , ze kucharz dał ciała.

Tylko jak robicie ten sos, to nie gotujcie za dlugo albo na zbyt duzym ogniu -> jak wyparuje za duzo wody, to bedzie za gesty i ogolnie do [gluteus maximus]. Przed pieczeniem, najlepiej zeby sos wygladal jak ketchup, wtedy po pieczeniu bedzie idealnie.

A teraz ja: Sos do ciasta swoje, ale jakie sosy polecacie na pizze? Wrzucanie ketchupu na pizze po pieczeniu juz mi zbrzydlo, a bez tego, czegos brakuje.

Moze jestem nie ten teges ale uzywam tego samego..no chyba ze na pizze robie czosnkowy, musztardowy itd, ale w przypadku pomidorowego i pod i na:) ten sam Edited by HeatheN

IMHO sosu w pizzy powinno być tyle , żeby juz nie bylo potrzeby polewac z wierzchu inaczej znaczy, ze kucharz dał ciała.

Wyznaję tą samą zasadę. Sosu na cisto dać odpowiednio, plus mało sera, a potem na wierzch już nic, w ostateczności sos czosnkowy - jak zamawiam z pizzerii, bo nie chce mi się samemu robić...

Popros rodzicow o wizyte u psychiatry :P Ta siec byle czego to czysta herezja jedzenia.

Dobra, jestem zboczony. Ale zdania o sosach nie zmienie :razz:

btw: Dzisiaj będę próbował swoich sił z pizzą by RS :lol2: