Skocz do zawartości
gooliver

Monitor Lcd 19" (nie Tn) Z Jak Najmniejszym Smuzeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Możecie polecić jakiś dobry monitor 19" nie TN, który nadawałby się do gier, filmów i neta?

Szczególnie ważne jest dla mnie ograniczenie smużenia, jednak matryca TN odpada.

 

Jak narazie znalazłem EIZO S1931, który jest polecany do szybkich gier

 

Niestety troche ten monitor kosztuję więc jeśli znacie jakiś tańszy odpowiednik to byłbym wdzięczny..

 

Ostatecznie jeśli musiałbym zostać przy eizo to będzie to jednak s1932 bo w łodzi nie mogę nigdzie znaleźć s1931.

Edytowane przez gooliver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Eizo S1921 ma porównywalne smużenie do S1931. Różnią się tylko tym iż S1921 nie ma dopalacza, a S1931 ma. Obecnie 1300zł kosztuje S1921. Fajnie jakbyś miał szanse porównać oba w jakimś sklepie, np. Apollo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak narazie znalazłem EIZO S1931, który jest polecany do szybkich gier

2. Ostatecznie jeśli musiałbym zostać przy eizo to będzie to jednak s1932 bo w łodzi nie mogę nigdzie znaleźć s1931.

3. Niestety troche ten monitor kosztuję więc jeśli znacie jakiś tańszy odpowiednik to byłbym wdzięczny..

ad1. jak na oparty o s-pva to tak. ogolnie seria Sxx31 Sxx32 w tej kwestii jest calkiem dobra. (oczywiscie to nie TN, ale to oczywista-oczywistosc ;))

ad.2 nie ma go poniewaz -31 jest to model wycofany i zastapiony przez -32

ad3. S1932 ceny:

-komputronik 1576zl /byla obnizka z 1790zl

-eukasa 1477zl /sklep w wielu pprzypadkach z podejzanie niskimi cenami. ma jakies powiazania z Czechami, nalezy spradzic wszelkie niuanse. oczywiscie nie chce go dyskredytowac. niedlugo jest na rynku wiec moze po prostu chce sie wybic.

 

alternetywy:

1. S2231W z digitalo (dodany 21 lipca): 1899zl /kontra 2300zl w innych sklepach

2. S2231W z berlina: f&m computer systemhaus: ~505euro z przesylka = ~1635zl

3. S1932 z berlina: f&m c.s.: ~389 euro z przesylka = ~1260zl

 

ps. w/w alternatywa nr.1 jest bardzo interesujaca i w tej cenie mocno sie nad nim zastanow. znajdz w dziale panoramy 22" posiadacza i dopytaj o "szybkie gry" . jest ich jak pamietam min. 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...