Skocz do zawartości
kamiq

Mp4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem też się nie opłaca. Lepiej za te pieniądze kupic porządną mp3 niż słabą mp4, która po miesiacu padnie. Tak bylo w moim przypadku ;p kupilem creative zen 2GB - myślę: znana i dobra marka i stosunkowo był tani xxx<300zł więc zamówiłem. Trzeciego dnia przy ubieraniu butów pękł mi wyświetlacz xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałbyś jeszcze, czego oczekujesz... np. pojemność, wielkość ekranu, wielkość odtwarzacza...

 

Od tak mogę zaproponować odtwarzacz Sony:

http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/243184

 

Sam nie miałem z nim do czynienia ale jest bardzo chwalony i w zestawie dostajesz bardzo dobre słuchawki dokanałowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojemność tak 2GB myślę, że wystarczy, co do wielkości to wolałbym żeby mp3 nie była za duża, żebym spokojnie mógł ją schować do kieszeni, wyświetlacz ani za mały ani za duży taki, żeby można było coś z niego odczytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A creative ? wiele słyszałam o tych mp3, polecacie jakieś modele ?

Od Creativa trzymaj się z daleka przereklamowany sprzęt. Imo jeśli ma to być prezent dla dziewczyny to nie ma co przepłacać za odtwarzacz bo dziewczyna jak to dziewczyna dużej różnicy nie odczuje (chociaż są wyjątki) lepiej kup SanDiska Sanse Clip lub e260, jak za tę cenę bardzo dobry sprzęt o wiele lepszy od Creative. Za resztę kasy kup kwiaty i coś jeszcze ;)

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozica bez sensu!!

Tylko Creative jest spoko http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=CT+ZEN+2GB+V+BLA+GRE. I innego stary nie kupój bo ten mam i bardzo sobie chwale!

Zastanawiam się czy miałeś okazję porównywać swój "cud techniki" z innymi odtwarzaczami. Jeśli tak to jakimi? ;)

 

Propozycja Kozicy również nie wydaje mi się najlepsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po prostu przejdę się do media markt np. i posłucham na żywo jak brzmią te mp3, ewentualnie jeszcze się poradzę :)

Na dołączonych do zestawu słuchwkach nie ma to najmniejszego sensu. Tak samo, jak słuchanie umiesczonych fabrycznie w pamięci piosenek. Pytanie ile chcesz wydać na cały sprzęt: dobre minimum IMO to byłoby Sansa Clip (jak chcesz cieplejsze), lub Samsung Z5 (albo chłodniejsze brzmienie) plus Philips SHE 9500. Niżej tego poziomu nie warto schodzić. Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...