Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem porządnego palmtopa. Póki co znalazłem 3 modele, ale nie mogę się zdecydować na któryś z nich.

1) Eten Glofiish X800

2) HP iPAQ 614c Business Navigator

3) HTC P4550 TyTN II Kaiser

 

HTC jest wg. mnie najlepszy tylko że jest kilkaset złotych droższy...

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już mam swego faworyta - czekam na wrzesień/październik aż nieco stanieje palmofon z gsm'em HTC Touch Diamond z polskiej ewentualnie zachodnieuropejskiej dystrybucji (potwierdzona europejska gwarancja przez htc polska z dowodem zakupu i kartą gwarancyjną)

będzie to mój pierwszy pda, celowo nie napaliłem się od razu mając na uwadze choroby wieku dziecięcego wypuszczanego sprzętu a to za sprawą jednych z pierwszych rom'ów dla tego modelu, dlatego wolę jeszcze poczekać, choć na dzień dzisiejszy najnowszy soft poprawił działanie urządzonka, no ale przecież to WM od Billa i nie należy się spodziewać cudó szybkości i niezawodności jak w zwykłym fonie

jeśli wersja touch pro nie będzie znacznie droższa to biorę ją bo posiada zewnętrzne podpięcie kart microSD(HC) (sic! zwykły diamond ma tylko 4gb i to wszystko) oraz klawiaturkę qwerty i w sumie na obu mi zależy

moim zdaniem z twojej listy kaiser ma za małą ilość ram - 128mb aby udźwignąć w miarę komfortowo bez przycieć system i różne nakładki typu touchflow, poza tym brakuje mu sterowników dla układu graficznego, natomiast cena w stosunku do diamonda bardzo podobna

tośce in plus trzeba przyznać naprawdę dobrą cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stoję przed podobnym wyborem. Posiadam Nokie N95 8GB i chciałbym sobie kupić cos na Windows, moje zainteresowanie przykuł HTC Touch Pro, jednak zastanawiam się czy nie ma czegoś lepszego na rynku? Co możecie polecić? Czy jest Pda, który oferuje coś więcej, jest lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stoję przed podobnym wyborem. Posiadam Nokie N95 8GB i chciałbym sobie kupić cos na Windows, moje zainteresowanie przykuł HTC Touch Pro, jednak zastanawiam się czy nie ma czegoś lepszego na rynku? Co możecie polecić? Czy jest Pda, który oferuje coś więcej, jest lepszy?

Czy poza funkcja GPS Toshiba G900 rozni sie czyms od 910? i czy ta roznica jest warta 800zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz stricte PDA, to może rzuć okiem na tego Samsunga http://www.gsmarena.com/samsung_i900_omnia-review-267.php

 

Używam go od kilkunastu dni i z pewnością na uznanie zasługuje wytrzymała bateria- reszta to taka iphone'owa zabawka, która ma w standardzie wszystko, to czego produkt apple'a nie ma (wraz z win mo, co dla wyznwaców Jobsa plusem pewnie nie jest ;) ). Polecać nie polecę, bo okazuje się, że nie jestem fanem dotykowych interface'ów, ale jeśli ktoś faktycznie uznaje, że potrzebuje PDA, to czemu nie połączyć tego z dobrym telefonem i przyzwoitym aparatem foto?

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...