Skocz do zawartości
Przemi06

Zestaw Do 2500maksymalnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 2,1tyś (temat 2,5 ponieważ jest jeszcze maksymalnie te 400zł zapasu) a więc chciałbym złożyć najwydajniejszy zestaw do tej ceny robiłem już kilka kombinacji ale wolę dopytać się specjalistów na Forum . Może podam kilka rzeczy jakie powinien mieć ten komp .

1. Pł główna z x16 x2 (musi być pełne x16 bo sli na x8 to lipa co nie?) na razie i tak jedna grafa będzie no chyba że coś doradzicie do tych 2,5 tysia to chyba wszystko na czym mi tak zależy ale na pierwszym miejscu stawiam

1. wydajność

2. stabilność

3.Sli/cf

Liczę na kilka propozycji Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E8400 + Pentagram Karakorum

DFI LanParty DK X38

Kingston HyperX 2x1GB

HD 4870

Corsair 620W

Samsung F1

+napęd, obudowa wedle gustu, choć polecam Anteca Three Hundred

 

Dałem mocny zasilacz, aby mocy starczyło na drugą kartę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego dokupić chłodzenie boxowe nie starcza ? I mam jeszcze pytanko czy jest sens przepłacać powiedzmy 40zł na niektórych częściach u mnie w mieście i mieć gwarancję na miejscu ? Strasznie mi zależy na gwarancjach a kupując przez internet wiadomo trzeba wysyłać na swój koszt czekać nie wiadomo ile ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego dokupić chłodzenie boxowe nie starcza ?

Starczy, ale jest głośne i do OC się nie nada :P

 

 

I mam jeszcze pytanko czy jest sens przepłacać powiedzmy 40zł na niektórych częściach u mnie w mieście i mieć gwarancję na miejscu ?

A dlaczego zakładasz, że części miały by się psuć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ja mam takiego pecha zawsze jak kupiłem nowego kompa kilka lat temu był to składak sklepowy to dysk mi poszedł po 2 dniach i mam obawy że teraz też tak by mogło być :( do tego czytam czasami że jak ktoś kupuje z internetu to mu płyta pada po tygodniu i musi ją wysyłać i takie tam różne dlatego mam obawy co do zakupów przez neta ;(

Edytowane przez Przemi06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cpu e8400+karakorum+zalman stg1

mobo Asus P5Q Pro (co prawda oferuje cf x8 jednak różnice nie są duże w porównaniu z x16 , jednak jeśli już naprawdę musisz to Asus P5E lub to dfi co polecał Marecki)

ram A-data EE 800 cl4 (2x1G lub 2x2G) , Aeneon 2x1G 1066 cl5 X-Tune , Mushkin EM 800 cl5

gpu Radeon HD4870

psu Pentagram Silent Force CAV-620-A12S 620W lub Corsair 650W [CMPSU-650TXEU] (oba w cenie około 240zł , według mnie nie ma co dopłacać do corsaira 620)

hdd Samsung F1 (tylko modele 320G , 640G , 1T i tylko te , pozostałe modele z tej serii są gorsze)

dvd Pioneer dvr215

buda CM Elite , Sharkoon Rebel 9 Eco , Antec 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z gwarancji w apollo już ze 2 czy 3 razy i nie było problemów z jej realizacją, również nie poniosłem żadnych kosztów. Gdy zepsuł mi się zasilacz, to dostałem ich numer klienta w UPS i wysłałem paczkę tą firmą na ich koszt, a potem po 1,5 tygodnia mi zasilacz odesłali. ZERO kosztów :) Podobnie z monitorem czy kartą graficzną tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...