Skocz do zawartości
Jarllax

Głośniki ~ 400zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym się dowiedzieć jakie głośniki komputerowe sa aktualnie najlepsze do muzyki.

Cena to mniej więcej 400zł. Wolałbym by głośniki były 2.0 lub 2.1.

Zależy mi żeby nie było jakiś buczeń itp rzeczy. Muzyka jakiej słucham to głównie Black Metal, więc chciałbym żeby głośniki dobrze sobie radziły z tego typu muzyką. Karte posiadam niestety zintegrowną ...

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość xantype

kolegi xantype nie sluchaj, bo to raczej marna prowokacja, a jesli nie to kolega chyba niezbyt wie co to znaczy 2.0 DOBRE.

Do 400zł jedynie solo7/6 o ile dostaniesz :rolleyes:

napisalem ze w tej kategorii cenowej, a swoja droga slyszales wogole jak graja T40? za niecale 300 zl ma ciekawy brzmieniowo zestaw stereo, nie piszemy chyba o audiofilskich wybrancach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z brakami w niższym jak i niskim średnim paśmie, słabej mocy i o wartości co najwyżej dekoracyjnej...

 

Za jakiś czas zaś pojawią się Microlaby SOLO6C które z całej gamy SOLO prezentują najlepszy współczynnik cena/jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem ze w tej kategorii cenowej, a swoja droga slyszales wogole jak graja T40? za niecale 300 zl ma ciekawy brzmieniowo zestaw stereo, nie piszemy chyba o audiofilskich wybrancach

Po pierwsze nie slyszalem tego modelu, ale to na zdrowie mi wyjdzie (pierdziawek juz sie nasłuchałem)

Po drugie przedział cenowy wynosi 400, nie 300, a w tej cenie T40 NIE JEST ŻADNĄ KONKURENCJĄ

 

Ot glosniczki dobre do laptopa/ipoda na plaże....

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem lepiej jest kupic jakis wzmacniacz i do tego kolumny bedzie lepiej grac niz jakies tam glosniczki komputerowe ...

 

np.

 

http://allegro.pl/item407510616_srebrny_ke...00_zobacz_.html

i

http://allegro.pl/item408579445_kolumny_po...itra_nowe_.html

lub jakies inne dobre polskie kolumny , oczywiscie o ile masz wystarczajaca ilosc miejsca na taki zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up:

Przeczytaj jeszcze raz co napisał pytający user, może pomoże:

 

"Chciałbym się dowiedzieć [...] najlepsze do muzyki."

oraz

"Muzyka jakiej słucham to głównie Black Metal"

 

A potem wyskakuj z 2.1...

btw. nawet jak sub do takiej muzy to zamknięta skrzynia bez BR... to ma być szybkie i dynamiczne... nie rozlazłe.

 

A kolumienki... dla niektórych SOLO to problem, a co dopiero podłogówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć jakie głośniki komputerowe sa aktualnie najlepsze do muzyki.

Cena to mniej więcej 400zł. Wolałbym by głośniki były 2.0 lub 2.1.

Zależy mi żeby nie było jakiś buczeń itp rzeczy. Muzyka jakiej słucham to głównie Black Metal, więc chciałbym żeby głośniki dobrze sobie radziły z tego typu muzyką. Karte posiadam niestety zintegrowną ...

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedz. ;)

HeatheN & serwal4 - przeczytaj wytłuszczony tekst, kilkanaście razy jak trudno wam go zrozumieć, a potem proponujcie dooooobre głośniki, szczególnie do integry. Interlokutor sam zastanawia sie na zestawem 2.1 booooo, słucha "głównie" black metal, ale nie tylko black metal.

Po drugie radze wybrać sie do sklepu i posłuchać tego sprzętu.

Już samym nieporozumieniem jest słuchanie muzyki na integrze, że nie wspomnę już o black metalu.

Edytowane przez marecki48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeatheN & serwal4 - przeczytaj wytłuszczony tekst, kilkanaście razy jak trudno wam go zrozumieć, a potem proponujcie dooooobre głośniki, szczególnie do integry. Interlokutor sam zastanawia sie na zestawem 2.1 booooo, słucha "głównie" black metal, ale nie tylko black metal.

Po drugie radze wybrać sie do sklepu i posłuchać tego sprzętu.

Już samym nieporozumieniem jest słuchanie muzyki na integrze, że nie wspomnę już o black metalu.

Co ma piernik do wiatraka?

Moze miec za 30zl Sblive, poza tym najwazniejszy element audio to przetwornik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jeszcze nad Genius SP-HF 2000X/1250X, bo z tego co wyczytałem nadają się również do filmów czy też grania, a o tym zapomniałem wspomnieć :rolleyes:, te Microlab SOLO 7/6C to trochę duże bydle, wątpie czy je pomieszcze. Audiofilem nie jestem więc myśle że takie Genius'y mi starczą w zupełności, tylko zastanawiam się czy kupować do nich jakąs kartę, a jeśli tak to jaką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej Audigy 2 ZS. Za 150 zł na Allegro wyrwiesz wersję Gold. Jeżeli chcesz bardzo tanio, to możesz kupić i SB Live! za ~30 zł - i tak będzie lepiej niż jazda bez trzymanki na integrze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...