Skocz do zawartości
Arturro

Asus Czy Creative?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

 

Mam pytanko mam 250zł przeznaczone na dźwiękówkę - którą kartę wybrać :

- coś ze stajni Creativa czy Asusa Xonar DX ?

 

Ogólnie to dużo oglądam filmów hd, gram i lubię posłuchać dobrze muzy.

 

Karta będzie działać w zestawie z amplitunerem Pioneer D514 + 5.1 Koda NT306.

Oczywiście amplituner połączony kablem optycznym bo widziałem że w zestawie jest przejściówka na optyka.

 

Byłbym wdzięczny za pomoc w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie że chcesz powiedzieć iż dźwięk z gier lub filmów przykładowo z k.muzycznej Asusa będzie taki sam co na innej najtańszej karcie która posiada wyjście cyfrowe??

Jeśli się mylę to popraw mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie że chcesz powiedzieć iż dźwięk z gier lub filmów przykładowo z k.muzycznej Asusa będzie taki sam co na innej najtańszej karcie która posiada wyjście cyfrowe??

Jeśli się mylę to popraw mnie.

Dokładnie tak !, ja polecam od siebie karte creative 2zs która ma zamiast wyjścia optycznego, coaxial i gra jak na swoją cenę bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny dylemat, wiec sie podepne. Mam w tej chwili Audigy2 (sb0240 o ile pamietam). Czy bedzie zauwazalna roznica w dzwieku po przesiadce na Xonar DX? Korzystam glownie ze sluchawek (Aurvana Live) lub glosnikow w systemie stereo. Karta wykorzystywana bedzie do wszystkiego. Moze ktos ma za soba podobna przesiadke i cos napisze? Nie wiem, czy bezsensownie nie wyrzuce tych 2 stow w bloto kupujac xonara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny dylemat, wiec sie podepne. Mam w tej chwili Audigy2 (sb0240 o ile pamietam). Czy bedzie zauwazalna roznica w dzwieku po przesiadce na Xonar DX? Korzystam glownie ze sluchawek (Aurvana Live) lub glosnikow w systemie stereo. Karta wykorzystywana bedzie do wszystkiego. Moze ktos ma za soba podobna przesiadke i cos napisze? Nie wiem, czy bezsensownie nie wyrzuce tych 2 stow w bloto kupujac xonara.

hej mialem A2 i grala bardzo dobrze pod XP na G51. Przesiadlem sie na viste no i niestety dzwiek poszedl sie ..... Kupilem D2 i co moge powiedziec, porownujac do A2 zs. Gra oczywiscie lepiej ( moje os.odczucia ze sluchu) jednak nie jest to az tak duza roznica, jak pomiedzy integra a firmowa karta muzyczna.

ps. przypuszczam ze zosatwilbym sobie A2 gdyby nie bylo problemow ze sterami pod vista, a do xp jakos nie chce juz wracac.

Edytowane przez tomulus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...