Skocz do zawartości
radd

Kupno Routera Do Radiówki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do kupna routera do mojej radiówki. Obecnie kabel mam wkręcony do karty D-Link DWL-520+ komp jest obecnie na piętrze, jednak mam zamiar przenieść kompa na parter, z wierceniem dziur w ścianach byłoby zbyt dużo pracy, więc chcę kupić router. Z tego co wyczytałem w sieci potrzebuję routera z AP. Kabel będzie wkręcony do routera na piętrze, więc router musi się komunikawać z kompem bezprzewodowo na necie znalazłem taki router D-Link DIR-635 ma bardzo pochlebne recenzje, 11 lat gwarancji i w miarę atrakcyjną cenę i teraz pytania:

1. Co sądzicie o tym routerze? ew. polećcie coś innego

2. Moja karta jest już dość stara i nie wspierana(m.in. brak sterów do visty), do tego routera jest polecany D-Link Wireless N USB Adapter DWA-140 co o nim sądzicie?

3. W opisie routera pisze, że typ końcówki jest żeński, jak mam sprawdzić jakim typ końcówki posiadam? i czy można zastosować jakąś przejściówkę gdybym miał typ męski? (Nie znam się na tego typu sprzęcie, więc mam nadzieję, że się tym pytaniem nie skompromitowałem :lol2: ). pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dzielisz łącza i używasz zewn. anteny do odbierania neta, to dużo tańszym rozwiązaniem będzie sam AP, pracujący jako repeater, ale mający minimum 2 gniazda antenowe- na wypadek, gdyby nie dało się złapać sygnału z anteny zewn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...