Skocz do zawartości
lecter66100

Potwór Do Gier Do 2000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, wybralem takie czesci na podstawie waszego zestawu na sierpien do 2000zl ale wymienilem RAM i GPU i paste:

 

cpu Intel Core2 Duo E7200 2,53GHz + Pentagram Karakorum

 

mobo Asus P5Q Pro

 

gpu Asus EN8800GTS 512MB TOP, chlodzenie te co ma, ponoc ciche nawet na max. obrotach i wydajne na malych, z czasem dopiero zmienie

 

ram Patriot (2x2GB) DDR2 800MHz Extreme Perf. CL4.0

 

hdd Seagate Barracuda 500GB 7200 32MB SATA/300 NCQ

 

zasilacz Corsair 450W

 

buda? musi byc szeroka bo cooler na proc sie nie zmiesci

 

nagrywarka dvd Pioneer DVR-215 SATA

 

pasta Arctic Cooling MX-2 na cpu i gpu (podobno lepsza od Arctic Silver 5 a coolaboratory nie kupie bo karakorum ma podstawe miedziano aluminiowa)

 

1. Co sadzicie o tych zmianach??, calosc ma byc tez do 2000, przy czym w tym ma byc jakis monitor 19' (ale to szczegol na niego kase moze dozbieram pozniej)

 

2. Moze ktos polecic monitor 19' lcd ale duzo tanszy niz w propozycjach na sierpien i szeroka bude, oba tanie i dobre? :rolleyes:

 

pzdr.

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu 8800GTS a nie HD4850? :blink: Jeśli chcesz obniżyć cenę to możesz jeszcze wziąć płytę na P35 np. Gigabyte EP35-DS3R lub MSI NEO2-FR, ale P5Q Pro będzie najlepszym rozwiązaniem. Zasilacz możesz wymienić na Pentagram CAV 500W powinien być cichszy i jest równie dobry. Buda Coolermaster Elite 33x (numer wybierz sam wg preferencji - różnią się wyglądem) a Karakorum się zmieści. Ram to co wszędzie A-Data EE 2x2gb 800mhz. Dysk Samsung 320gb lub 640gb. Pastą może byc też Zalman STG-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z cena obu? Myslalem o asusie bo ma najwieksze osiagi w testach i ponoc to jego standardowe chlodzenie jest naprawde dobre i ciche, a jak jest z hd4850 bo nie mam pojecia o zadnych radeonach, lepiej wypadaja w porownaniu z 8800gts 512?

 

plyta zostaje, uparlem sie ;P

 

zasilacz wezme ten, ktory piszesz tamten wybralem bo byl sugerowany nie mialem czasu na szukanie, thnx.

 

a te ramy sie wogole czyms roznia? obie 800mhz, obie na 4-4-4-12, cena ta sama ale nie testowalem ani jednych takze nie wiem

 

a co jest zlego w tym twardzielu? niby samsung 640 tylko 10zl drozszy ale o polowe cache'u ubozszy, co myslisz?

 

buda dobra chyba sie zdecyduje, szkoda tylko ze nie ma miejsca na wentyl z boku, a co sadzisz o http://www.allegro.pl/item413775767__shark..._promocja_.html ?

 

a pasta to kij, potem sie pomysli moze byc i zalman ;]

 

pzdr i thx za odpowiedz

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD4850 jest lepszy od 8800GTS, jest bardziej porównywalny do 9800GTX.

 

Patrioty to już nie to co kiedyś, teraz mają raczej słabe OC, a te a-daty kręcą się bardzo ładnie.

 

Również polecam pentagrama CAV 500, ta serie jest bardzo udana i cicha.

 

No a twardzie.... na cache nie patrz bo te dodatkowe 16MB prawie nic nie dają, a tak będziesz miał więcej miesjca i większą wydajność. Samsungi F1 są w tej chwili najszybsze, ale tylko wersje 320GB, 640GB i 1TB, reszta jest na starych talerzach oraz są wolniejsze i głośniejsze.

 

Ten sharkoon to również bardzo dobra buda, i mho lepsza niż ten CM i ładniejsza.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie moge wziac w sumie tego radka i go skrece na asusa top'a

 

z jakiej firmy bedzie dobry, od Sapphire'a moze byc? Radeon HD 4850 512 MB DDR3 256 bit HDTV 2xDVI PCI-E BULK?

 

a masz moze zarzucic linkiem do jakichs testow czy porownania z tymi 8800gts? i jak z chlodzeniem tych radkow od sapphira? bo tego asusa to bralem glownie ze wzgledu na chlodzenie bo nie mam sary nawet na 1 wentyl 120 co mowiac zeby cale chlodzenie na nim zmieniac ;P

 

bude wezme sharkoona, ma duzo miejsca na wentyle ;]

 

dysk wezme SAMSUNG 640GB 7200 SATAII 16MB CACHE, thnx wam obu

 

a co do ramu to jak z grzaniem sie tych a-datow?

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;D

 

to mowisz ze lepiej wyjde na a-datach i na ich wspolpracy i kreceniu na p5q pro niz z patriotami? a i czym sie roznia te a-date'y EXTREME EDITION VITESTA od EXTREME PLUS, mowie o tych 800, 4-4-4-12?

 

aha, w propozycjach jest PowerColor Radeon HD4850 512MB DDR3 /256bit/ 2xDVI TV-out, coz to za firma to PowerColor, ma ktos ich radeona i moze mi powiedziec cos o fabrycznym chlodzeniu?

 

i jak:

 

Intel Core2 Duo E7200 2,53GHz BOX + Pentagram HP-120 ALCu Karakorum

Asus P5Q Pro

4GB A-DATA EXTREME PLUS 2x2GB 800MHz CL4-4-4-12 (jesli sa naprawde stabilniejsze i lepsze od patriotow)

SAMSUNG 640GB 7200 SATAII 16MB CACHE

Pentagram 500W Silent Force

Pioneer DVR-215 SATA

Sharkoon Rebel 9 Black albo Silver zalezy od monitorka

 

Asus EN8800GTS 512MB TOP albo zwykly asus 8800gts 512, albo Radeon HD4850 512MB, tylko nie wiem jakiej firmy i jak jest z grzaniem sie tych radkow i poszczegolnym chlodzeniem u roznych firm, ma ktos link do porownania osiagow, temp tych HD4850 roznych firm albo hd4850 z 8800gts 512? bo asusa bralem ze wzgledu na najlpsze wyniki i doskonale chlodzenie boxowe

 

monitor 19' lcd jakis duzo tanszy niz z propozycji z sierpnia, najlepiej do 200zl :lol2: :damage_wall:, zna ktos? ;]

 

pzdr.

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Radeona to bierz najtańszego jaki będzie, wszystkie to referaty. Małym wyjątkiem jest gigabyte, który u większości osób (również u mnie) po bios modzie ma napięcie 1,17V, a nie jak u innych braci z pod znaku asusa, powercolora itd które mają 1,21V

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.skapiec.pl/site/cat/14/filtr/_0...0_0_0_0_0_0_0_0 -tutaj masz taniej ;)

 

Poczytaj w wolnym czasie trochę wątek o tym radeonie. W standardzie jest bardzo ciepły ok 70*C w idle do 90*C w grach, ale wręcz niesłyszalny. Praktycznie wszyscy robią fan fixa i temperatury spadają, rosną jedynie decybele. :/ Według wielu osób najlepszym rozwiązaniem jest profil 40%, gdy przez kilka dni jechałem na standardowym chłodzeniu utowrzyłem sobie 2 profile. 30% do pracy (praktycznie niesłyszalny) i 50% do gier i dało się wytrzymać. Ja proponuję dokupić Accelero + jakiś wentylator (ew 2 sztuki) lub Accelero Twin Turbo (koszt ok 75zł) i będziesz miał chłodno i cicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz cały temat poświęcony Radeonom tej serii. Na pierwszej stronie masz również testy (patrz najlepiej na zagraniczne testy, bo różnia się bardzo od polskiej egieldy i są raczej bardziej wiarygodne). Temperatury ten Radeon ma wysokie, ale jest też w tym temacie o tym co zrobić by je zmniejszyć ustawiając na sztywno obroty wentylatora (np do przegladania stron możesz ustawic wentyl na 30%, a do gier na 50%) i jest wtedy w miare chłodno.

Buda Sharkoon Rebel też będzie dobra.

A z monitorem w takiej cenie to cięzko, chyba że używka :rolleyes:

Edytowane przez einar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejrzalem na szybko potem sie zaglebie, thnx ;] testow jeszcze nie widzialem ale mowisz ze lepiej wypada? gdzies bylo ze ma polowe potokow od shaderow czy cos, nie pamietam sry, ujmuje mu to cos? i dlaczego na tej egieldzie sa takie roznice jak za granica?

 

a po tym fan fixie (poki nie kupie nowego chlodzenia, bardzo glosno jest bo nie poto kupuje do budy akasa'y amber ultra quiet'y zebym mial i goraco i glosno.

 

jak z glosnoscia tych coolerow co zapodales M-Power?

 

a i ponoc ten radeon ch****o sie kreci, ze tylko przez narzedzie ati, to prawda jest?

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accelero S1 to w pełni pasywne chłodzenie, jednak więszkość zakłada na nie wentylator/ry. Ja zastosowałem 2 acutake 120mm, puszczone na 800rpm i mam bardzo cicho. Gdy zostawiam kompa na noc to przyciszam na 600rpm.

 

Accelero Twin Turbo jest aktywną wersją accelero S1. Jest minimalnie mniejszy radiator. W standardzie zastosowano 2 wentylatory 92mm (o ile pamietam)

 

Wydajność obydwu będzie zbliżona. Przypuszczam że z lekkim wskazaniem na Accelero S1 + wentyle. U siebie mam w idle ok 35*C, po kilku godzinach gry w Grida (rodzinka sie zjechała :D) max temp zanotowana przez AMD GPU Clock wynosiła 51*C. Furmark w ciagu 30min testu rozgrzal kartę na 61*C przy taktowaniach 730/1125

 

Edit: Czy ja wiem czy słabo.. Po pencil modzie żadna sztuka przekroczyc 800mhz na GPU (stock 625) Modując biosa (lekkie podniesienie napięcia) lepsze sztuki uzyskują 750 na rdzeniu i 1150 na pamięciach. Myślę że 720/1100 zrobi każda karta po bios modzie.

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item412795017_arctic...o_s1_i_s2_.html

 

do tych accelero, tanie, kosztuje tyle co jeden wentyl 80 lepszy ;]

 

ale mniejsza z tym bo tak sobie mysle czy nie wyjde lepiej na Asus'ie EN8800GTS 512MB TOP, najbardziej skrecona, doskonala do dalszego katowania karta, najlepsza z 8800gts'ow 512 + do tego chlodzenie wydajne (i bardzo ciche) jak twoje accelero z dwoma wentylami a wyjdzie mnie to taniej niz radek z tanim chlodzeniem ;-]

 

sam nie wiem, z takich suchych faktow to imsho sie bardziej oplaca geforce, jak myslisz bo testy przeciez mowia roznie ;p bo to chyba teraz kwestia kto woli jaka firme hehe

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem doczynienia z 8800GTS więc Ci nie pomogę. Jedynię mogę potwierdzić oczywistą oczywistość że między 9600GT a radkiem jest duuuża różnica :D

 

Ja na Twoim miejscu i tak bym wybrał radeona, chłodzenia nie musisz kupić już dziś. Myślę też że jesli nie modyfikujesz kompa co pół roku to radeon będzie lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobie tak ze tego dnia, ktorego bede zamawial w zaleznosci ile bede mial kasy wezme albo radka z chlodzeniem albo geforca, ale roznicy miedzy nimi musze przyznac nie widze wiekszej :wink:

 

dzieki za pomoc ziomek bo wreszcie sie czegos o radkach dowiedzialem, pozdrowienia z lbn'u ;]

 

 

teraz zostala kwestia monitora lcd 19' do 200 zl ;D na allegro sa jakies za 140 nowe ale takie cos to mozna sobie schowac do lamusa.

mowicie ze zostala kwestia uzywanych? a na co patrzec podczas kupna, na jakie parametry bo 10 lat siedze na 10 letniej 15 z bebechem ;p

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz radka od razu, chłodzenie ewentualnie później dokupisz, a to że kręcą się słabo to nieprawda, bo krącą się całkiem fajnie.

 

A co do monitora to imho bezsens kupować lcd 19" za 200zł. W tej cenie już lepiej jakiegoś dobrego CRT, albo zbierasz więcej kasy i kupujesz jakiś lepszy min. 22" LCD.

 

CRT wcale nie są złe, wyświetlają nawet lepszy obraz niż wiele LCD, a taki lcd za 200zł to będzie dobry do pulpitu co najwyżej, bo nie pograsz na tym. Kup dobrego 21" CRT na trinitronie, miałem taki monitor i jakby nie to że dostałem dosyc dobry LCD to bym pzy nim został.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz radka od razu, chłodzenie ewentualnie później dokupisz, a to że kręcą się słabo to nieprawda, bo krącą się całkiem fajnie.

 

A co do monitora to imho bezsens kupować lcd 19" za 200zł. W tej cenie już lepiej jakiegoś dobrego CRT, albo zbierasz więcej kasy i kupujesz jakiś lepszy min. 22" LCD.

 

CRT wcale nie są złe, wyświetlają nawet lepszy obraz niż wiele LCD, a taki lcd za 200zł to będzie dobry do pulpitu co najwyżej, bo nie pograsz na tym. Kup dobrego 21" CRT na trinitronie, miałem taki monitor i jakby nie to że dostałem dosyc dobry LCD to bym pzy nim został.

albo poszukam taniego duzego crt albo uzbieram z 500zl i wezme ktorys z tych propozycji z sierpnia lcd 19', w sumie to troche i moge posiedziec jeszcze na starej 15' crt, potestowal bym pc'ta, popodkrecal, zostawial na nocki, sciagal gry a jak przyjdzie sara to sie zmieni i odrazu bede mial szrot maszynke ready to play. thnx

 

ale co jest takiego w tym radeonie ze go tak polecacie? cena ~ ta sama, ani w testach nie wymiata, chlodzenie ma ch****e i tendencje do grzania, nie ma jakis lepszych technologi, w niektorych testach to jest tyle w tyle za 8800gts 512 ze szok, w czym jest haczyk?

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam 22'' Dell P1130, zakupiłem takiego na allegro za 200zł i jestem zachwycony ;) Może tylko rozmiary tego monitora i jego waga przerażają... ale naprawde super monitor.

 

BTW...

Nie bede zakładał nowego tematu tylko tu zapytam:

Powiedzcie mi jeszcze czy wg Was lepiej kupic:

1. E8400 i HD4850

2. Dołożyć 100zł i kupić E7200 i HD4870

??

Opcja E8400 i HD4870 nie wchodzi niestety w rachube... $ oczywiście stoi na przeszkodzie

 

Komp przedewszystkim do gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym mowisz

 

http://www.allegro.pl/item416073694_21_del...gw_12_m_cy.html

 

?

 

brzydki i wazy 30kg, nie wiem czy go zmieszcze na biurku przy scianie czy bede musial siedziec kilometr od biurka ;p

moglby ktos przejrzec jego dane techniczne i napisac czy sie nadaje go gier?

 

@ugiugi

a ty grasz na nim w cos i jak to wyglada i czy moglbys go zmierzyc szer, wys i dlugosc od poczatka do konca babecha z tylu? i fotke na biurku zrobic ;p;p;p

 

pzdr.

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

E7200 i HD 4870

 

@TOP

 

Nie bierz 500GB Seagate bo to nie opłacalne. Lepiej weź samsung f1 640GB, nowsza technologia, ciche i wydajne. Pasta Zalmana. Radeon 4850.A-Data 2x2GB EE. Budę patrzę że posiadasz. To tyle odemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie liczac tego 8800gts bo wciaz sie zastanawiam na hd4850 to ma to tak wygladac jak mowisz

 

 

cpu Intel Core2 Duo E7200 2,53GHz BOX + Pentagram HP-120 ALCu Karakorum

mobo Asus P5Q Pro

gpu Asus EN8800GTS 512MB TOP

ram 4GB A-DATA EXTREME EDITION 2x2GB 800MHz CL4-4-4-12

hdd Samsung f1 640GB 7200 SATAII 16MB Cache

zasilacz Pentagram 500W Silent Force

nagrywarka dvd Pioneer DVR-215 SATA

buda Sharkoon Rebel 9 Black albo Silver

pasta Zalman STG-1

 

 

a co sadzisz o tym monitorze co ziomek wyzej podal? ??? DELL 21" P1130 ???

 

i dlaczego ten radeon, w czym on jest lepszy od 8800gts 512 TOP?

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy w czym? Zapraszam do lekturki i recenzji. Jest mocno wydajniejszy. Pobiera mniej prądu. A jak ustawisz na dużą roździelczość gierke to ten twój "DziFors" się przy nim chowa ;) Jest on porównywalny, a momentami (wyższa roździałka) nawet lepszy od 9800GTX.

 

 

Co do zestawu to ZMIEN KARTE GRAFICZNĄ ! Reszta ok chyba że byś mógł do dołóż do E8400 na Boxie chyba że chodzi Ci o cisze kompa to zostaw.

 

Monitora nie wiem. nie miałem. <Mam Samsunga SyncMaster 940BW i mi jest ok ; )

Edytowane przez goru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiary:

szerokość: 50cm

wysokość: 50cm

głębokość: 49cm

 

Można uznać za sześcian :P

 

To prawda, ten monitor jest WIELKI, stół mi stoi w poprzek i na jednym końcu stoi monitor a po drugiej stronie siedze ja ;) foty mi się nie chce robić :P ale naprawde gorąco polecam ten monitor, gram na nim - idealne odświeżanie, wielkie rozdzielczości... no i ma gwarancję u tego sprzedawcy ;) u tego Pana kupowałem co podałeś linka. A to że brzydki to jest drugorzędna sprawa !! obraz IGŁA, żaden LCD nie da Ci takiego obrazu z takim odświeżaniem i w takich rozdzielczościach !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy CRT nadaje się do gier bo nie ma opóźnień w wyświetlaniu obrazu jak LCD. Mimo wszystko 21 calowy klocek na biurku to hmmm... Twój wybór, ja bym wolał dozbierać i kupić LCD. A HD4850 lepiej radzi sobie od 88gts szczególne w wyższych rozdzielczościach i gdy włączysz upiększacie AAx4 itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tak, monitor biore

 

DELL 21" P1130 chyba ze bede mial szybki przyrost $$

 

ugiugi, thnx za wymiary, nie zmiesci mi sie na biurku tak zeby byl komfort :D ale biurko skombinuje ;d DAWAJ FOTKE! :razz:

 

a wie ktos czy sa moze monitory z tej seri o takim dobrym odswiezaniu i rozdzialkach ale mniejsze, np 19' bo mi sie wydaje ze widzialem na allegro ale nie wiem czego nie sprawdzilem?

 

co do karty no dobra moge ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> HD4850 jak mi ktos da 100 zl na chlodzenie, naprawde nie mam nawet tyle, mam wszystko na igle rozlozone nic nie dokupie chyba ze bym na czyms zaoszczedzil ale na czym, na zasilaczu? nie ma szans, na dysku tez potrzebny mi tak duzy, monitor to juz tanszych nie ma, i nawet jak jest lepszy radeon od 8800gts to nie chce miec karty ktora w idle bedzie miala temp jak moj 8800gts po kreceniu w stresie :razz:

 

chyba ze ktos mi podsunie pomysl na ktorym podzespole moglbym zaoszczedzic, i nie moze to byc mobo ;]

 

a i czego na tej egieldzie sa takie roznice w wynikach testow tej karty jak w innych serwisach?????????

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz tego dell`a to zdecydowanie lepszy będzie radek, bo ustawisz sobie rozdziałke 1600x1200, jakieś tam upiększacze i gf zdechnie. Do LCD 19" to wystarczają karty pokroju 9600GT, bo max rozdzielczość to 1280x1024.

 

Bo chyba nie muszę wspominać że LCD mają rozdzielczość natywną i wyższej od niej nie ustawisz (znaczy da się ale wygląda to beznadziejnie), a w niższych praktycznie nie da się pracować, o graniu już nie wspominając.

 

Bierz albo tego dell`a albo dozbieraj 500zł na jakiś 22" LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz tego dell`a to zdecydowanie lepszy będzie radek, bo ustawisz sobie rozdziałke 1600x1200, jakieś tam upiększacze i gf zdechnie. Do LCD 19" to wystarczają karty pokroju 9600GT, bo max rozdzielczość to 1280x1024.

 

Bo chyba nie muszę wspominać że LCD mają rozdzielczość natywną i wyższej od niej nie ustawisz (znaczy da się ale wygląda to beznadziejnie), a w niższych praktycznie nie da się pracować, o graniu już nie wspominając.

 

Bierz albo tego dell`a albo dozbieraj 500zł na jakiś 22" LCD.

no della wezme, jeszcze tylko musze poszukac czy sa takie 19' calowe

 

a na radka jak nie mialem tak nie mam sary bo na fabrycznym chlodzeniu to za c***a nie bede krecil tymbardziej ze to bedzie pierwszy radeon w moich lapach

 

a jakbym na monitorze pokroju tego crt della tylko ze 19' i na gf8800gts 512 kreconej (chocby i fabrycznie bez mojego oc) crysisa na 1600x1200 obojetnie z jakimi detalami wazne ze od high w gore odpalil, jak myslisz jak by to wygladalo?? wszystko malutkie, wielkie, c*****e, ladne?? bo do tej pory to ja nawet w pasjansa nie gralem na lcd ;-)

Edytowane przez lecter66100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by elegancko chodziło tylko, że ilość FPSów byłaby mniejsza o 20% w porównaniu do radka na tej rozdziałce

to ja musze sobie jeszcze raz wsio przemyslec i pokminic skad ORT: ORT: wziąć kase i jutro sie odezwe jak bedzie z tym radkiem :wink:

 

 

thnx wszystkim, do jutra. ']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...