Skocz do zawartości
peace

Jeantech Storm 700 W

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem 700W Storm Modular JN-700-A12C with 120mm wiem troche na szybko ale mam pytanie czy jest poprostu dobry czy jakas kicha pytanie numer dwa czy to normalne ze jak sie wlaczy kompa w ogole sie nie kreci a po jakims czasie zaczyna piszczec wentyl i sie nie kreci jak mu troche pomoge zaczyna sie rozkrecac jak to naprawic ? myslalem o wymianie jego ktos mi powiedzial ze za malo sie grzeje i ma tak wolne obroty ze nie moze wystartowac prawda?

 

 

http://www.jeantech.com/storm.htm

Edytowane przez peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem nigdy o tej firmie. Ile za niego dałeś?? IMO problemy z wentylatorem kwalifikują go do zwrotu. Oddaj go, weź zwrot kasy i kup coś bardziej znanego i sprawdzonego.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie moge byl kupiony w irlandii ja jestem teraz w polsce nie moge go poprostu wymienic? tzn ten wentylator albo podpiac normlanie np do sys fan rzeby ciagle sie krecil ? lepsze chlodzenie chyba nic nie zepsuje ?

 

 

 

koszt 119 euro

Edytowane przez peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacze firmy Tacens tez byly tak skonstruowane, ze jesli nie przekroszysz 60% obciazaenia to dzialaja pasywnie, to znaczy wentylator sie nie wlacza. Zostaw go w spokoju, dziala dobrze, po prostu twoj komp za malo energii ciagnie i zasilacz ledwo sie grzeje, wiec nie ma sensu go chlodzic i tyle....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wlacze kompa nie piszczy po jakis 20 min zaczyna piszczec i migac diodami ma niebieskie i jak mu pomoge sie rozkrecic to przestaje tak jak by nie mial sily sie rozkrecic pozatym nie kreci sie na maxa widze pozatym diody tez tak leciutko sie pala nie jak na zdjeciach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie Sirtec - sama nazwa (A12C) kojarzy się z Chiefami CFT.

Jeantech http://www.jeantech.com/

OEM: UNKNOWN

JNP-400P ~NG

JN120F-450AP ~22A

JN1207-450-AP ~NG

JNP-500-AP ~NG

JN120F-600AP1 ~35A

JN128F-1000CAP ~75A

OEM: ATNG

JN-600-AP ~NG

OEM: Sirtec

JN-700-A12C ~NG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej dobrze.

 

sama nazwa (A12C) kojarzy się z Chiefami CFT.

Owszem, poza tym wygląd obudowy, licznik (poboru mocy), podwójna płytka (patent zastosowany np. w Pentagramach najnowszych). Nie pasował mi jedynie świecący wentyl, choć identyczny zastosowano w Yesico, również od Sirteca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...