Skocz do zawartości
DziubekR1

Fujitsu Siemens Amilo Pi 2512

Rekomendowane odpowiedzi

W Media jest jutro dostepny za 1199zl ( http://www.mediamarkt.pl/wroclaw_pl_dominikanski ). Praktycznie nic nie moge znalezc o tym modelu. Czy produkty tej firmy sa cos warte ? Wlasciwie jedyna konkurencja w tej cenie jest teraz Lenovo, ale to juz jak wiadomo nie jest IBM, tylko jakies chinskie gowno, wiec ciekawi mnie ten FS.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem czy niewiele, bo skoro nic na necie o nich nie ma, to mozliwosci sa dwie. Albo nikt tego nie kupuje, albo sie nei psuje, wiec ludzie nie maja o czym pisac :) A z tego co widzialem na allegro, to troche tych lapkow poszlo.

 

EDIT:

 

Nie miales racji. Nie bylo 2 sztuk... na promocje dali 120 sztuk, ktore poszly w 10min od otwarcia sklepu. Niestety sie nie zalapalem :)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pieknei zalapalem. Przyjechalem tuz przed 7 kolejka niesamowita jak bylem jzu w srodku lapkow nie bylo :P ale tlum byl taki ze ktos nei zauearzyl 1 sztuki :D Pozniej jeszcze obsluga zapakowala model ekspozycjny i tez poszedl. Na allegro juz sa pierwsze laptopy z mm za 1444 :) Lapek jak narazie pierwsze rwazenei bardzo ok. parametry tez jak na lapka przyzwoite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...