Skocz do zawartości
kziel1

Zestaw Do Oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Intel Pentium Dual Core E2180

Gigabyte P31-DS3L

A-Data Extreme Edition 2x 1GB 800Mhz

Palit GeForce 9600GSO 384MB

Modecom MC-350ATX 2.0

Samsung 250GB 16MB Cache F1

 

dobrze zlozony zestaw? glownie nie jestem pewien czy grafa tu pasuje i nie dolozyc troszeczke na lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...oducts_id=12621

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...oducts_id=11796

 

czy to nie jest ten sam dysk tylko ze mniejsza pojemnosc? mi w zupelnosci wystarczy 250gb a zawsze kilka dyszek do przodu jestem.

 

czy jesli zamiast dwoch kosci ramu dam jedna 2gb to zauwaze w praktyce brak duala?

 

lekkie oc na procu bedzie tylko (w ramach bezpiecznych temperaturach na boxie)

Edytowane przez kziel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje samsungów f1 320G , 640G i 1T są na większych 332G talerzach dzięki czemu te dyski są szybsze , zaś pozostałe samsungi f1 są na starszych 250G talerzach.

 

Strata w wydajności z powodu braku duala to jakieś 3-5% ale tak prawdę powiedziawszy jest to zauważalne tylko w benchamrkach , więc się nie ma co martwić tylko kupować 2G w jednej kości (przynajmniej nie będzie problemów z dołożeniem ramu) , moga być najtańsze goodramy bo i tak nie będzie problemów z oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostateczny sklad

 

intel pentium dual core e2180

gigabyte p31-ds3l

goodram 2gb(2X1gb)pc800 cl5

samsung 320gb7200rpm 16mb cache sata-I

palit geforce 9600gt 512mb DDRIII

modecom mc-350atx 2.0 pfc

 

wszystko ok? z obudowa wyjdzie prawie 1100zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj "Fernando" - Proline = Shitline. Zamawiałem na esc.pl, jest tam tanio, szybko i elegancko. W proline z oddaniem produktu na gwarancje jest trudniej niż znalezienie igły w stogu siana. Nie wiem w ogóle co ty porównujesz esc.pl z proline... Z gwarancją na esc, jest super, odsyłają wszystko w czasie max 1 tydzień, nawet zdarzyło mi się że opłacili koszt przesyłki :)

 

 

...

Zamawiałem wiele razy na proline.pl ...

A oddawałeś do nich produkty na gwarancje ? Jeśli nie to się nie dziwie skąd ta opinia... Edytowane przez goru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, racja.

Może po prostu dobrze trafiłem. Tak czy owak, przy zamawianiu więcej produktów, różnica cenowa staje się coraz większa, która dla niektórych (ograniczonych kasą) stanowi ogromną różnicę.

Szczerze mówiąc, gdy nie było mnie jeszcze na tym forum, nie słyszałem o takich sklepach jak esc.pl. Dla mnie liczyły się tylko sirius.pl i proline.pl - bo mieli najtaniej.

 

Co do agito.pl, kupowałem tam lustrzankę, wszystko poszło bardzo sprawnie.

 

Pozdrawiam.

 

 

/Wracając do tematu... Zrób jak powiedział Miguel, kup pamięć w jednej kości - będzie najlepiej. ;)

Edytowane przez Fernando

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę w ESC - 1,5 dnia na realizację zamówienia w porównaniu z 5 dniami w Agito...

Racja, racja. Pieniążki wpłaciłem do nich we wtorek. W czwartek (2 dni później) doszły części do kompa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie Ecs nie jest drogie a do tego swietnie radza sobie z zamowieniami kilka razy tam zamawialem (dla mni i dla kumpli) i chciaz odleglosc jest spora (mieszkam w okolicach bielska bialej) zawsze przychodzily 2-3 dni po zamowieniu, za to wielki szacunek dla nich i jak dla mnie sklep jest b.dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...