Skocz do zawartości
TranceLover

3 Grafy - Która Najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wujek prosił mnie o rozeznanie która z w/w kart graficznych jest najlepsza :) Asus 3650, ATI 3870 czy też GeForce 9600GT...? Ja niestety teraz nie orientuje się w rynku komputerowym dlatego proszę Was o pomoc! A może zaproponujecie coś innego w tej cenie? Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jaka to cena xD

bo między 3650 a 3870 to dobre 100zł+ różnicy ;] chyba że o 3850 ci chodzi

 

 

IMO HD3870 - ale zalezy za ile ;]

 

no i oczywiscie patrzyć tylko na DDR3 - DDR2 nie brać pod uwage ;)

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wujek prosił mnie o rozeznanie która z w/w kart graficznych jest najlepsza :) Asus 3650, ATI 3870 czy też GeForce 9600GT...? Ja niestety teraz nie orientuje się w rynku komputerowym dlatego proszę Was o pomoc! A może zaproponujecie coś innego w tej cenie? Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam :D

Nieco droższa od 9600GT jest 9800GT i jest wyraźnie wydajniejsza od wymienionych.

http://www.kombo.krakow.pl/index.php?g_id=...KBVGAGALNVD0221

Czy najlepsza nie wiadomo bo nic nie wiemy o pozostałej konfiguracji komputera

i do czego karta będzie potrzebna.

Edytowane przez dwaIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki masz procek. Jak to jakiś jednordzeniowy to wystarczy każda z tych 3 wymienionych, bo będzie ją w grach ograniczał. Ja bym jednak brał 9800GT. Karta całkiem dobra jak za tą cenę i z pewnością lepsza od 3870 po włączeniu AA. Jak masz naprawdę dobry procek to zastanów się nad do zbieraniem do 4850

 

Może coś takiego, albo inny w podobnej cenie. Różnica 100 PLN, a wydajności dość znaczna względem 9800GT

 

http://www.allegro.pl/item424318630_palit_...s_625_1986.html

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...