Skocz do zawartości
HCOOH

Połączenia Routr-> Komputer I Laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem nie jestem obcykany w temacie sieci i routerów a niedawno musialem połączyć z netem blaszaka i laptopa. Zakupiłem więc router PENTAGRAM Cerberus WiFi DSL. Prubowałem go podłączyć i skonfigurować ale wyszlo mi z tego wielkie G. Z PC ruter ma mieć połączenie przez kabel natomiast laptop przez wi-fi i tutaj pojawia się moja prośba do jakieś dobrej duszy czy był by ktoś w stanie przygotować taki mały poradnik jak to zrobić pisany językiem debila żebym mógł to jakoś zrobić.

 

 

P.S. na PC zainstalowany jest XP SP2 natomiast na laptopie vista

P.S. 2 to jest link do tego routera Tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Przeczytaj instrukcję.

2. Zadaj konkretne pytania - z czym masz problem?

A no problem mam z tym ze z tylu jest 5 wejścia WAN i 4xLAN gdy kabel od internetu podłączam do WAN do kompa pod LAN to nic nie chce działać jeżeli natomiast podłączam kabel od neta pod LAN i do kompa pod LAN to internet jest na kompie i nie ma go w wi-fi co zrobić i jak po podłączać kabelki ewentualnie może to wina tego że nie potrafię odpowiednio skonfigurować routera. A może to wina tego że na jednym kompie jest windows XP SP2 a na drugim vista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...