Skocz do zawartości
Sevi.exe

Dobry, Kręcący Się Procesor Na Socket A

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio poszukuję jakiegoś dobrego procesora pod Socket A, gdyż obecnie posiadam Athlona XP 2200+, a chciałbym zamienić go na coś nieco lepszego, aby móc sobie pograć w takiego Mirror's Edge (wstępne wymagania dostępne w Internecie) czy Devil May Cry 4, ba, żeby chociaż móc je uruchomić.

Czytałem sporo anglojęzycznych dyskusji na ten temat, i najbardziej ludzie polecają Bartona 2700+, bo podobno bardzo wysoko można go podkręcić, jednak nie jestem tego całkowicie pewien, dlatego pytam Was o zdanie...

Pytanie więc moje - jaki jest najbardziej opłacalny i dostępny na rynku procesor na Socket A? Od razu mówię, że 3200+ prawdopodobnie odpada, bo chłodzenie mi nie wyrobi.

 

Jest też pytanie drugie - podobno procesory na Socket A nie obsługują jakiegoś tam standardu (SSE2 chyba), który wymagany jest do gry w parę tytułów. Czy to prawda? Czy można to obejść?

 

Procesor nie może być wąskim gardłem dla mojej GF7600GT, w miarę możliwości.

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź ;)

 

Podkreślam, że nie mogę sobie pozwolić na modernizację czegokolwiek poza procesorem.

Edytowane przez Sevi.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek poszedł za 20, nie mobo. A mobo podane tutaj jest dobre - poczytaj, jest o nim obszerny temat na forum.

Dobrze więc, a czy jeżeli zakupiłbym tegoż AsRocka, to czy pamięć (DDR) nie będzie ograniczała możliwości procesora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...