Skocz do zawartości
jonathan

Samsung Sm T260

Rekomendowane odpowiedzi

ok

1 - Biore sam z Hurtowni wiec odpadaja morel, allegro i inne sklepiki

2 - Jak pisalem im wiekszy tym lepszy i uwierz mi te 2" robia mi roznice

1- No to tutaj nie doradzimy, bo nie wiemy co w tej hurtowni jest.

2- Dokładnie 1.5", ale jest to różnica widoczna gołym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem ten monitor przesiadłem się z samsunga 2032BW wcześniej miałem samsunga 173p plus(S-Pva). Mnie małe kąty widzenia jakoś strasznie nie przeszkadzają, a obraz i kolory są na zadowalającym poziomie. Do filmów i gier nadaje sie na pewno. Co do grafiki to się okaże po odpowiednim jego ustawieniu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc pobawiłem się trochę monitorem i jak dla mnie na ustawieniach monitora : brightness 30, contrast 75, magic bright custom, magic color off, color tone normal, color control 50; 50; 50, color effect off, gamma mode 1; ustawieniach Nvidia control panel kolory pulpitu: 0;0;0;brak;35% kolory obrazu wideo: 56, 50, 0, 50 włączone funkcje dyn. poprawiania kontrastu, poprawienie koloru, gamma 34% mnie w zupełności zadowala. Testowałem jak na razie w grze Assassins Creed, która na tak dużym monitorze wygląda bardzo dobrze : ). Filmy Divx wyglądają dla mnie tak jak sie spodziewałem, czyli nie najgorzej ( ale czego sie spodziewać po filmach w niskiej rozdzielczości na monitorze 26 cali ; ) i spokojnie da sie je oglądać. Lord of the Rings w HD wygląda obłędnie. Monitor dobrze współpracuje z tabletem Wacom Intuos3 A5 Wide. Do amatorskich zastosowań w grafice nadaje się dosyć dobrze ( jeśli nie przeszkadza komuś jakość przejść gradientowych jakie uzyska się na matrycy TN, ale jest nieźle). Mnie na pewno bardzo podoba sie funkcja przeskakiwania z jednego źródła sygnału na drugie np. z DVI na HDMI ( bardzo przydatne przy podłączeniu PS3 ). Jakość obrazu po podłączeniu PS3 stoi na zadowalającym poziomie ( mam porównanie z 40 calowym telewizorem samsunga Full HD). Jeśli komuś nie przeszkadzają tak zwane ułomności matryc TN takich jak np. mniejsze kąty widzenia ( chociaż w matrycach TN 3 nie są takie złe), a wyznaje zasadę im większe tym lepsze ; ), to z mojej skromnej strony mogę polecić ten monitor.

Edytowane przez Dewelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...