Skocz do zawartości
stranded

Google Kupuje Valve

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mcvuk.com/news/31794/Google-to-...lve-says-report

 

http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/new...17/google-valve

 

 

Czy to możliwe? Gigant kupi Valve (twórcę gier takich jak: Half-Life, Counter-Strike, Portal, Team Fortress 2 i inne) oraz platformę Steam? Jeśli tak zapowiadają się potężne zmiany (oczywiście na lepsze). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozdmuchałem tylko podałem informacje bo wydała się ciekawa. A cała sprawa okazała się plotką (niestety). Chodziło głównie o to, że wiadomo jakby Steam miał gdzieś "nalepkę" Google każdy umieszczałby swoje gry w katalogu, narazie jest ich dość mało.

 

Fanatyk od razu :P po prostu stawiam na przyszłość, kupuję od 2 lat wszystkie gry właśnie cyfrowo, przez Steam bo mam gdzieś pudełka, płyty itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozdmuchałem tylko podałem informacje bo wydała się ciekawa. A cała sprawa okazała się plotką (niestety). Chodziło głównie o to, że wiadomo jakby Steam miał gdzieś "nalepkę" Google każdy umieszczałby swoje gry w katalogu, narazie jest ich dość mało.

 

Fanatyk od razu :P po prostu stawiam na przyszłość, kupuję od 2 lat wszystkie gry właśnie cyfrowo, przez Steam bo mam gdzieś pudełka, płyty itd

Poczekaj aż Ci konto ktoś podwinie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cała sprawa okazała się plotką (niestety).

jakie zmiany na lepsze ?? tam gdzie pojawia się google tam kończy się prywatność i pojawia się multum reklam.

po prostu trudno mi wyobrazić sobie ze google mogłoby przyczynić się do pozytywnych zmian.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzamian za to że na trasie wyścigu w grze beda mi sie pojawiać jakieś banery reklamowe (tak nawiasem po co ma się marnować miejsce na tych banerach ?) to dla mnie mogło by być przynajmiej gry by wtedy kosztowały grosze ^^

 

wracajac do tematu to też mam konto na steamie i jak narazie dokupiłem przez steam 1 gre i żałuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie zmiany na lepsze ?? tam gdzie pojawia się google tam kończy się prywatność i pojawia się multum reklam.

po prostu trudno mi wyobrazić sobie ze google mogłoby przyczynić się do pozytywnych zmian.

Załóż sobie konto na wp tlenie i na gmail i powiedz mi gdzie więcej spamu jest i reklam : D^^ Jak nie wiesz to się nie udzielaj .

Porównując nawet z yahoo czy innymi serwisami to poczta działa git . Nie wiem skąd ty wyciągasz takie wnioski o reklamach .

 

A co do prywatności to już dawno cos takiego nie istnieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie konto na wp tlenie i na gmail i powiedz mi gdzie więcej spamu jest i reklam : D^^ Jak nie wiesz to się nie udzielaj .

skończ... bo co ma spam do marketingu firmy ?? gmail dobrze filtruje spam dla zwiększenia "atrakcyjności" skrzynki ale w zamian skanuje twoją pocztę prowadząc przeróżne statystyki(na co musisz wyrazić zgodę podczas zakładania konta), w dodatku ludzie często wpisują w profil swoje prawdziwe dane osobowe ponieważ konto na google traktują bardzo poważnie (dzięki zręcznemu marketingowi gmail wydaje się bardzo wiarygodną usługą)

a kolejny przykład że z google najlepiej mieć jak najmniej wspólnego to Google Chrome.

 

poza tym przytocz choć jeden przykład po co nam google w steamie?

cały system działa wystarczająco dobrze i sukcesywnie jest rozwijany

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po to żeby był rozwijany jeszcze szybciej i jeszcze lepiej ?

Google to potęga jeżeli chodzi o zadowolenie z pracodawcy co owocuje SUPER pomysłami...

A co do pomysłów to nie ma firmy na świecie która była by choćby blisko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...