Skocz do zawartości
Relient

Cały Zestaw Za 1,5k łącznie Z Monitorem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Mam problem tego typu że... komputer od mojej dziewczyny jest dość stary, a nawet bardzo stary (RIVA TNT2, jakiś magiczny stary celeron itp,) i przydałoby sie go wymienić na nowszy ale.... są ograniczone fundusze bo jest to jakieś 1500 zł a trzeba wymienić wszystko, dosłownie wszystko razem z monitorem bo tez już umiera wyświetlając jakieś dziwne paski :D:D:D Po przejrzeniu na szybko forum zastanawiam sie na ty zestawem stworzonym przez Miguel707:

 

Procesor : Intel Pentium Dual Core E2180 - 199 zł

Płyta Główna : Gigabyte EP31-DS3L - 185 zł

RAM : GoodRam 2GB 800MHZ - 99 zł

Karta Graficzna : Palit GeForce 9600GSO 384MB - 259 zł

Zasilacz: Modecom MC-350ATX 2.0 - 90 zł

HDD : WD 320GB 16MB Cache AAKS - 160 zł

Napęd : Samsung SH-S202J - 69 zł

 

RAZEM : 1061 zł

i do tego taki monitor:

BenQ G900 TN - 540 z

i oczywiście jakaś obudowa do tego.

 

Czy to sie opłaca?? Czy da sie coś wymienić żeby było trochę taniej nie tracąc na wydajności, albo żeby było minimalnie drożej a wydajności dużo większa??

 

Dzięki za pomoc :)

Edytowane przez Relient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad monitorem jeszcze pomyśle. Jaki sklep możecie polecić w okolicach Katowic gdzie kupie dość tanio?? Kupno towaru na odległości nie wchodzi w grę, dodatkowo na cały sprzęt potrzebuje fakturę VAT więc najlepiej jakby wszystko kupić w jednym sklepie gdzie jeszcze złoża wszystko do kupy. Wiem, że taniej wyszłoby to poskładać samemu, ale niestety to nie jest sprzęt do mnie. Na razie zastanawiam się nad tymi sklepami w Kato:

 

http://www.sirius.pl/

 

http://www.proline.pl/

 

Skłaniając się bardziej w stronę tego pierwszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...