Skocz do zawartości
Pinki

AXDA1700DLT3C JIUHB0311

Rekomendowane odpowiedzi

Składam kompa kumplowi, ustalilismy EPOX 8RDA+ i do tego Athlon XP 1700+ oraz 256MB DDR333 ( jakiej firmy do 180zł? ) 8)

W krakowskim pcprojekcie maja AXDA1700DLT3C JIUHB0311 i chcialbym sie czegos o tym procku dowiedziec, jak sie kreci :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli go kupisz to będziesz pewien pierwszym na tym forum posiadaczem DLT3C 0311. Ktoś niedawno pisał o 0310, a już 0311... Ja jestem na etapie 0309 i tak już zostanie.

Co do podkręcania, to mogę tylko zgadywać, że na def (1.5V) wyciągniesz 2.2GHz. IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba jest niezły jak go Tomek ma na sklepie ... 8) ... oni z reguły ostatnio mają niezłe proce ... zapytaj DJ on tam sprzedaje :wink: taki "nieduży" Gość .. DJ bez obrazy :)

albo załóż topic na dyskusjach.pl na tweak tam najczęściej bywamy to pewnie DJ Ci powie jak to się kreci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to 51- szy tydzien juz nie jest taki dobry w porownaniu z tym co teraz robia

Faktycznie, procki z datą 0251 JIUHB powoli wymiękaja przy tych DLT3C 1,5V, ale tak to już jest; przychodzi NOWE, SZYBSZE, LEPSZE !!!!.

A że ktoś co tydzień czy dwa wrzuca na forum nowy procek, czy to źle..................

 

P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA! Wlasnie takiego dostalem, a wlasciwie kupilem dla kolegow.

Kufa ale mialem stresa, wlaczam - od razu 12.5x166 i nie wstal... to 166x11 i dziala... zaraz reset... i tak na kazdym vcore na kazdym MHz powyzej 1466 :(

 

Teraz chcialem zmienic procka na swojego i zauwazylem ze zle zalozylem CS'a !! Fak powodowal jakies spiecie - huh na szczescie nic sie nie spalilo Tak to jest jak sie czlowiek spieszy...

 

Teraz smiga na 12.5x166 i idzie wlasnie Prime - co wiecej napisze pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila wrocilem z gieldy ze swierzutkim 1700DLT3C JIUHB 0308 [nie powiem, zeby bylo do latwo znalezc :)]. Z marszu odpalilem do na 12x167 - zero problemow. Na zwyklym MIeNTowym coolerze: idle=38C stress=44C.

Wymienilem tez pamiatki z Samsungow [okazaly sie byl 266 a nie 333], na Elixiry i jest miodzo w porownaniu z poprzednim sprzetem :)

 

Ide meczyc procka dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj bylo ciezko ciezko nadal sprzedaja glownie dUt3c ale w jednym miejscu widzialem 1700DLT3C JIUHB 0309 z batch 28. - 265zl.

 

Jak ktos wybieralby sie jutro na zakupy to podam namiar na stoisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj bylo ciezko ciezko nadal sprzedaja glownie dUt3c ale w jednym miejscu widzialem 1700DLT3C JIUHB 0309 z batch 28. - 265zl.

 

Jak ktos wybieralby sie jutro na zakupy to podam namiar na stoisko.

Człowieku to mógł być najlepszy procek do OC.

Z 9 tygodnia sa najlepsze !

Mówicie pewnie o WGK?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prosbe jezeli mozecie to sprawdzcie na jakim MINIMALNYM Vcore przy standardowym taktowaniu potrafia chodzic te procki ? TIA

Pozdro

Dexter

Wydaje mi się że niedużo da się spuścić napięcie. Jak miałem durona 750, to przy 1,56 potrafił się wywalać czasami. To nie Intel. Celeeron 800 z 1,75 domyślnie działał mi bezproblemowo na 1,38. Ponieważ pracuje on w kompie którego widzę od święta, więc nastawiłem mu 1,55 żeby mieć margines bezpieczeństwa w kwestii stabilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale te nowe AXP kreca sie wysmienicie przy standardowym napieciu. AMD zreszta ostatnio fabrycznie obniza napiecie z 1,6 na 1,5. Ciekawi mnie wiec czy moze da sie zejsc jeszcze nizej. 1,3V byloby milo :)

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh, pojawily sie juz JIUHB 0312 jednakze znowu DUT3C znowu zielone...

niewiem ile w tym prawdy ale slyszalem ze amd zaprzestalo produkcji dlt3c,to byla seria dla producentow komputerow hp/compaq/gateway ktorzy chcieli zeby procek malo sie grzal.jak ktos ma jakis informacje na ten temat to niech napisze,jednym slowem szkoda ze tak jest jesli to prawda,bo dut3c to max 2.4ghz przy dobrym WC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeej, ja słyszałem jeszcze gorszą rzecz (ale naprawdę trudno mi w to uwierzyć - pewnie dobry kit). W jednym sklepie gościu na moje pytanie kiedy będą mieli nową dostawę 1700+ powiedział, że nie wie czy w ogóle będą mieli. W hurtowni prawie już ich nie ma i PODOBNO MA NIE BYĆ. Wg niego niby z powodu obniżki cen wyższych procków AMD będzie się wycofywać z produkcji 1700+.

Mam nadzieję, że to KOMPLETNA BZDURA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeej, ja słyszałem jeszcze gorszą rzecz (ale naprawdę trudno mi w to uwierzyć - pewnie dobry kit). W jednym sklepie gościu na moje pytanie kiedy będą mieli nową dostawę 1700+ powiedział, że nie wie czy w ogóle będą mieli. W hurtowni prawie już ich nie ma i PODOBNO MA NIE BYĆ. Wg niego niby z powodu obniżki cen wyższych procków AMD będzie się wycofywać z produkcji 1700+.

Mam nadzieję, że to KOMPLETNA BZDURA.

To to akurat jest prawda,na najnowszych planach cenowych amd nie ma nawet 1700+ wymienionego,najwolniejszy to 1800+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Dexter:

Na 8RDA XP1700+ 0308MPMW DLT3C chodził u mnie na 1,4V na 10*200, na EPOXIE 8K3AE widziałem 0310 DLT3C na 1,4V na 2050MHz, a na 1,25V pracował na defaulcie (11*133). Przy tym zegarze ciężko było przeskoczyć 32C (temp. otoczenia ok 20C). POTĘGA!!!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyniosłem do domu nowy procek.

 

AXDA1700DLT3C 9378367280380

JIUHB 0310WPMW **1999 AMD

 

Jak myślicie co da sie uzyskać na 8RDA i na chłodzeniu powietrzem?

Bo sie zastanawiam a płyte bede miał dopiero po świętach.

Pamiątki 256 DDR333 i zasilacz Huntkey 300W (w/PFC i w/NOISE KILLER)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego dlt3c - szukaj szukaj pare osob mialo go i wykrecali 2.2-2.4ghz dokladnie nie pamietam.

chyba juz tylko w lodzi nie ma dlt3c (wiedzialem ze to miasto to elektroniczne zadupie). jade jeszcze raz do miasta moze cos sie zmienilo. na razie najlepszym zakupem wydaje sie byc dut3c z 13 tygodnia 0019 batch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Dexter:

Na 8RDA XP1700+ 0308MPMW DLT3C chodził u mnie na 1,4V na 10*200, na EPOXIE 8K3AE widziałem 0310 DLT3C na 1,4V na 2050MHz, a na 1,25V pracował na defaulcie (11*133). Przy tym zegarze ciężko było przeskoczyć 32C (temp. otoczenia ok 20C). POTĘGA!!!!

Pozdrawiam

Dzieki za info. Rozumiem ze te 1,4V to dlatego ze plyta na mniej nie pozwala? Jezeli udaloby mi sie zejsc do 1,3 V to byloby bosko a widze ze mam duze szanse. No to pora na polowanie na DLT3C :)

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...