Skocz do zawartości
ADIOo

Grafika Za 300zl

Rekomendowane odpowiedzi

HD3870 w niektórych grach jest wydajnościowo porównywalny do 9600GSO/GT (choć czasem widać sporo większą przewagę nvidii), ale biorąc pod uwage problemy z AA serii HD38xx i cene 9600GSO 768mb będzie to jednak lepszy wybór Klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU : Intel E8500

CPU Cooler : Pentagram Karakorum HP-120 AICu

MOBO : ASUS P5Q Pro

RAM : A-Data 2x1GB 800+MHz

GPU : Galaxy GeForce 7300 GT

PSU : CHIEFTEC CFT-600-14CS - 600 W

HDD : Barracuda SEAGATE 320 GB, 16 MB, SATA II

 

 

(Jeszcze nic nie podkręcane)

 

myślałem tak nad tym 9600GSO 768mb tylko ze z Gainwarda bo przetestowałem sobie na stronce Crisisa do mojego kompa i pokazało ze potrzebuje karte z Video RAM: Required - 640 MB http://www.srtest.com/referrer/srtest

Edytowane przez ADIOo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zestaw bardzo fajny i na podkręconym E8500 taki 9600GSo by się nie nudził a co do video ram to zależy od ilości detali, bo jak w Crysysie ustawisz relatywnie wysokie ustawienia to wtedy potrafi wessać sporo ramu z karty i dlatego tu też sugeruje 9600GSO z 768mb ramu które sie nie zmarnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nową kartke planuje w następnym roku ;)

tylko teraz pytanko czy lepiej tą Palite czy tego Gainwarda: http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...72,cpsrc,ceneo/

 

juz ich nie ma dużo w sprzedaży, na allegro chyba żadnego nie widziałem takiego a palit jest pełno

Edytowane przez ADIOo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest jeszcze ten Gainward ale za prawie 100zł taniej masz w sklepie Palita z troche gorszym chłodzeniem, co IMO 100zł jest nie warte dokładania bo za 50 zł masz jeszcze lepsze niż gainwarda chłodzenie Accelero. Tak więc bierz np Tego Palita.

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...