Skocz do zawartości
||Falcon||

Red Faction 2

Rekomendowane odpowiedzi

qrde...a mi sie zyc odechciewa ;( za słaba grafa... nawet sobie nie moge MOH:AA w fuul detalach w 800/600 odpalic zeby wogole nie szarpał ;( ... ehh bedzie trza zebrac kaske na jakiegos radka or smg ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dorwalem w swoje lapki wyzej wymieniana gre :twisted:

polecam ja wszystkim, jest zarabista, znacznie ulepszona grafika wzgledem jedynki, dodane nowe bronie, botmatch, i ulepszony system rozwalania scian [wyyypas :twisted: ]

screeny:

http://members.lycos.co.uk/michal999/rf2/1.jpg

http://members.lycos.co.uk/michal999/rf2/2.jpg

jak bedziecie chcieli wiecej to krzyczcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dorwalem w swoje lapki wyzej wymieniana gre :twisted:

polecam ja wszystkim, jest zarabista, znacznie ulepszona grafika wzgledem jedynki, dodane nowe bronie, botmatch, i ulepszony system rozwalania scian [wyyypas :twisted: ]

screeny:

http://members.lycos.co.uk/michal999/rf2/1.jpg

http://members.lycos.co.uk/michal999/rf2/2.jpg

jak bedziecie chcieli wiecej to krzyczcie :D[

Gratuluję gustu w sprawie grafy 8)

Grałes w Vietcong?

P.S. Wesołych Świąt Jajka i Jadalnych zwierzątek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dorwalem w swoje lapki wyzej wymieniana gre :twisted:

polecam ja wszystkim, jest zarabista, znacznie ulepszona grafika wzgledem jedynki, dodane nowe bronie, botmatch, i ulepszony system rozwalania scian [wyyypas :twisted: ]

screeny:

http://members.lycos.co.uk/michal999/rf2/1.jpg

http://members.lycos.co.uk/michal999/rf2/2.jpg

jak bedziecie chcieli wiecej to krzyczcie :D[

Gratuluję gustu w sprawie grafy 8)

Grałes w Vietcong?

P.S. Wesołych Świąt Jajka i Jadalnych zwierzątek :D

A co powiesz o Forgotten Battle (w zwiazku z Twoim niedawnym tematem :D :D :D :D :D :D :D :D o zawieszaniu isę radka - Wsołych Świąt :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no muwie bo grafa co prawda to prawda na rok 2003 to ona niejest przewspaniala ale grywalna tak samo jak gra z multi :) niestety programista od spraw multi niechcialo sie tego dodac a trudnoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do multi w rf2 ludzie ze sceny rf1 juz przekadali kod gry ;) sa sladowe ilosci kodu sieciowego ale zeby zrobic multi byloby za duzo pracy :? a w rf1 od 1,5 ruku jestem na scenie i jeszcze mi sie znudzic nie zdazyla ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: :cry: :cry: posiadam Radeon`a 9700Pro i Red Faction 2 nie chce poprawnie działać

wszystko jest jakby w zwolnionym tempie ściągnełem nakładke ale za dużo nie pomogło jest jakaś nakładka do tej gry żeby obsługiwała radka

 

 

HELP !!!! :( :cry: :( :cry: :(

 

 

 

 

 

 

[Cel 2.0@2.44 / 512 MBDDR (333) / HIS Radeon 9700Pro / Samsung 80GB (7200) / DVD 8x 40x]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. to zwolnione tempo jak mowisz to malo fps ? (na takim sprzecie ? ).

Hehe, zaraz jeszcze ktos powie, ze masz za slaby procesor :D

 

NO WŁAŚNIE NIE WIEM CO JEST GRANE ZMIENIAŁEM STERY I NIC ??? :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry:  :cry:  :cry: posiadam Radeon`a 9700Pro i Red Faction 2 nie chce poprawnie działać  

wszystko jest jakby w zwolnionym tempie ściągnełem nakładke ale za dużo nie pomogło jest jakaś nakładka do tej gry żeby obsługiwała radka

 

 

HELP !!!!   :(   :cry: :(  :cry:  :(  

 

 

 

 

 

 

[Cel 2.0@2.44 / 512 MBDDR (333) / HIS Radeon 9700Pro / Samsung 80GB (7200) / DVD 8x 40x]

hmm troche to dziwne u mnie z gierka nie bylo problemu. Bez zadnych patchy gierka powinna ci smigac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry:  :cry:  :cry: posiadam Radeon`a 9700Pro i Red Faction 2 nie chce poprawnie działać 

wszystko jest jakby w zwolnionym tempie ściągnełem nakładke ale za dużo nie pomogło jest jakaś nakładka do tej gry żeby obsługiwała radka

HELP !!!! :( :cry: :(  :cry:  :( 

 

 

hmm troche to dziwne u mnie z gierka nie bylo problemu. Bez zadnych patchy gierka powinna ci smigac.

 

A JAKIE MASZ STEROWNIKI BO TO MOŻE STERY NIE PASUJĄ A U KUMPLA NA TNT2 DZISIAJ GRAŁEM NIE NA FULL ALE ŚMIGA CZASAMI SIĘ PRZYTNIE ALE OGÓLNIE SPOKO NIEWIEM CO JEST NIE TAK INNE GRY CHODZĄ BEZ PROBLEMU !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry:  :cry:  :cry: posiadam Radeon`a 9700Pro i Red Faction 2 nie chce poprawnie działać 

wszystko jest jakby w zwolnionym tempie ściągnełem nakładke ale za dużo nie pomogło jest jakaś nakładka do tej gry żeby obsługiwała radka

HELP !!!! :( :cry: :(  :cry:  :( 

 

 

hmm troche to dziwne u mnie z gierka nie bylo problemu. Bez zadnych patchy gierka powinna ci smigac.

 

A JAKIE MASZ STEROWNIKI BO TO MOŻE STERY NIE PASUJĄ A U KUMPLA NA TNT2 DZISIAJ GRAŁEM NIE NA FULL ALE ŚMIGA CZASAMI SIĘ PRZYTNIE ALE OGÓLNIE SPOKO NIEWIEM CO JEST NIE TAK INNE GRY CHODZĄ BEZ PROBLEMU !!!

najnowsze 3.2. Zainstaluj omega driver ktore sa oparte na catalys 3.2 moze cos pomoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowsze 3.2. Zainstaluj omega driver ktore sa oparte na catalys 3.2 moze cos pomoga.

ŚCIĄGNEŁEM ZAINSTALOWAŁEM I NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO NA "LEPSZE"

 

:!: :!: :!: HELP :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...