Skocz do zawartości
Warrior

Sound Blaster Live 5.1 VS NVIDIA SoundStorm

Rekomendowane odpowiedzi

no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeee

to juz szczyt wszystkiego bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

BTW jak juz zaczolem to pisac to juz ci odpowiem na pytanie ;) :D NVIDIA SoundStorm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak nerwowo ????? Rozumiem zdenerwowanie gdy jakiś temat postaje kolejny raz.

 

Użyłem opcji szukaj - tematy o takiej nazwie nie ma !!! Jest tylko kilka postów na ten

temat w ktorych użytkownicy mówią co jest lepsze (według ich uznania). :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo o SS duzo na Forum :P porownania do SBLive;a tez:)

czy lepsza - zalezy do zastosowan :P

do tworzenia muzy i jako procesor efektow to jednak SBLive jest idealny i SS narazie moze mu naskoczyc :P

do sluchania muzy i filmow oraz gier to moim prywatnym zdaniem SS jest duzo lepszy od SBLive (acha porownywalem z wersja Live Value 4.1 czyli taka jaka mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL ROTFL i inne takie. Skoro jest kilka tematow gdzie sie wypowiadaja uzytkownicy no to masz odpowiedz na swoje pytanie. Po kiego wala zakladales kolejny temat skoro znalazles juz odpowiedzi ? Zalozyles tylko dlatego ze nie ma tematu o wlasnie takim a nie innym tytule ?

Wlasnie dlatego robi sie zamieszanie na forum i nic nie mozna znalezc bo bez potrzeby robia ludzie powtorki. Argh normalnie mnie cos w gardle scisnelo jak przeczytalem Twoja odpowiedz na zarzuty ze to juz bylo.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ponawiając pytanko (bonaprawde ciężko coś konkretnego znaleść). Mam SB live! 5.1 digital i planuje tego epoxa to opłaca mi sięzostawiać SB czygo pogonić. A zastosowanie: tylko gry(np. GTA3, UT2003); DVD (2x w tygodniu filn z wypożyczalni);DivX i mp3. W szczególnoćci chodzi mi o EAX w grach i Digital Dolby w DVD. Mam głośniki analogowe(Creativy 5300).

Za ile moge pogonić tego SB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o jakość dźwięku to parametry Soundstorma są żałosne- nie nadaje się do słuchania muzyki , SBLive jest znacznie lepszy pod tym względem.Jak będziesz miał płytę porównaj obie karty, może wystarczy Ci Soundstorm, jeśli masz słabe głośniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...