Skocz do zawartości
Tresbien

Pomoc Przy Skladaniu Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Zamowilem kompa w esc.pl, ma przyjechac jutro kurierem, raczej po poludniu. Bede go sam skladal, a nigdy tego nie robilem dlatego potrzebuje chetnej osoby ktora mi pomoze. Komunikowalibysmy sie poprzez gg. Oczywiscie dla tej osoby symboliczna nagroda, kasa na dwa dobre piwa. Mam konto w mBanku ale nie problem aby przelac do innego banku.

 

Konfiguracja kompa:

Western Digital Western Digital 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII

A-Data A-Data 4GB (2x2GB) PC800 CL4 Extreme Edition

Pentagram Pentagram 460W Silent Force PSF-460-P12S

DFI DFI Infinity Blood Iron P35-T2RL /Intel P35/

Zalman Zalman Pasta termoprzewodząca ZM-STG1 (3,5g)

Pentagram Pentagram Freezone HP-120 ALCu Karakorum

Palit Palit Radeon HD4850 Sonic 512MB DDR3 /256bit/ 2xDVI TV-out

Antec Antec Gamer Three Hundred

Intel Intel Pentium Dual Core E5200 /2.5GHz, 2MB, 800MHz, BOX/

 

Czy jest tutaj osoba ktora bylaby sklonna mi pomoc ?

Prosze o wsparcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć podobny sprzęt (intel, obudowa i chłodzenie), więc chętnie pomogę za darmo, tylko w domu będę jakoś przed 21. Jakbys chcial to wtedy zagadaj na gg.

 

blasphemy dziekuje bardzo. Z duza checią skorzystam z Twojej pomocy. Bede czekal jutro przed 21 na Ciebie.

Pozdrawiam

 

Jestem ze Szczecina. Ale taki lewy nie jestem, spokojnie z kims kto bedzie pisal na gg damy razem rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blasphemy dziekuje bardzo. Z duza checią skorzystam z Twojej pomocy. Bede czekal jutro przed 21 na Ciebie.

Pozdrawiam

 

Jestem ze Szczecina. Ale taki lewy nie jestem, spokojnie z kims kto bedzie pisal na gg damy razem rade.

A, to dopiero jutro, nie doczytalem ;) Jutro o dowolnej porze po godz. 16, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blasphemy dziekuje bardzo. Z duza checią skorzystam z Twojej pomocy. Bede czekal jutro przed 21 na Ciebie.

Pozdrawiam

 

Jestem ze Szczecina. Ale taki lewy nie jestem, spokojnie z kims kto bedzie pisal na gg damy razem rade.

Mozesz byc prawy, lewy nie wazne, nie skladales i to bedzie twoj pierwszy raz, a to sie nie uziemisz, a to bedziesz mial problem z zalozeniem chlodzenia, a to plyte za mocno dokrecisz, a to bedzie problem z przyciskiem power i podlaczeniem do plyty...

A na gg mosisz liczyc sie z opoznieniem, i tym ze wszystkiego nie opiszesz..

GL:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej osobiście było by pomóc bo na gg to może być wiele nie jasności. Jakbyś był z Krakowa to mogę wpaść :wink:

Łee to super :) wlasnie tak przesylki przychodzą po godzinie 16. Super, bedziemy razem dzialac i pomozesz mi zlozyc tego kompa. Dziekuje bardzo

 

Najlepiej osobiście było by pomóc bo na gg to może być wiele nie jasności. Jakbyś był z Krakowa to mogę wpaść :wink:

Dzieki za szczere chęci :)

A podasz mi na priv swoj nr gg ? Jakby byl z czyms problem to napisalbym do Ciebie.

 

Mozesz byc prawy, lewy nie wazne, nie skladales i to bedzie twoj pierwszy raz, a to sie nie uziemisz, a to bedziesz mial problem z zalozeniem chlodzenia, a to plyte za mocno dokrecisz, a to bedzie problem z przyciskiem power i podlaczeniem do plyty...

A na gg mosisz liczyc sie z opoznieniem, i tym ze wszystkiego nie opiszesz..

GL:)

 

Bede sie staral. Moglem przy zamowieniu powiedziec aby zlozyli mi kompa i nic bym nie zaplacil za tą usluge. Ale wole sam sprobowac go zlozyc, lepiej na tym wyjde. Poradzimy sobie z blasphemy, jeszcze Fredek cos podpowie i damy rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede sie staral. Moglem przy zamowieniu powiedziec aby zlozyli mi kompa i nic bym nie zaplacil za tą usluge. Ale wole sam sprobowac go zlozyc, lepiej na tym wyjde. Poradzimy sobie z blasphemy, jeszcze Fredek cos podpowie i damy rade :)

A ja właśnie zamówiłem sobie kompa z ESC.pl, trochę się na tym znam i złożyłbym chętnie sam, ale niestety ograniczał mnie czas więc zdecydowałem się na opcję już złożonego.

 

ALE

 

przyjechała buda z ESC.pl , wszystko cacy...tylko że:

 

primo: zasilacz w obudowie Antec Three Hundred (gdzie montuje się psu na dnie obudowy) przykręcony był tak, że wentylator skierowano do dna obudowy...bez sensu

 

secundo: po podłączeniu LCD oczom moim ukazała się masa artefaktów, pasków, kropek i innych pierdół:/ załamka:|

przełożyłem grafę (sonic 4850) do drugiego slotu płyty (p5q pro) i wszystko działa...teraz staram się dojść o co chodzi bo jak coś to idzie na wymianę...ale nie wiem czy płyta czy grafa:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamówiłem sobie kompa z ESC.pl, trochę się na tym znam i złożyłbym chętnie sam, ale niestety ograniczał mnie czas więc zdecydowałem się na opcję już złożonego.

 

ALE

 

przyjechała buda z ESC.pl , wszystko cacy...tylko że:

 

primo: zasilacz w obudowie Antec Three Hundred (gdzie montuje się psu na dnie obudowy) przykręcony był tak, że wentylator skierowano do dna obudowy...bez sensu

 

secundo: po podłączeniu LCD oczom moim ukazała się masa artefaktów, pasków, kropek i innych pierdół:/ załamka:|

przełożyłem grafę (sonic 4850) do drugiego slotu płyty (p5q pro) i wszystko działa...teraz staram się dojść o co chodzi bo jak coś to idzie na wymianę...ale nie wiem czy płyta czy grafa:|

 

Wlasnie dlatego wole sam zlozyc kompa. Pozatym dostane orginalne opakowania od kazdej czesci, a Ty dostales ? Ja tez kupilem sonica 4850, podalem w pierwszym poscie. To widac zlozyli kompa na od[ciach!]l i nawet go nie wlaczali. Z obsluga tez jest kiepsko, jakis zamulony facet do mnie dzwonil co chwile. Najpierw zadzwonil i powiedzial, ze komp zostanie wyslany dzisiaj i jutro dojdzie. A po chwili zadzwonil i mowi, ze Karakorum maja ostatnia sztuke i okazala sie wadliwa. To ja mowie, ze wysla mi dobrą jak bedą mieli a teraz niech wysylają co jest, a ja poczekam na karakorum, a on bla bla bla, ze nie wiadomo kiedy dostaną i wogole cisza w sluchawce, facet nie wiedzial jak zalatwic tą sprawe, [ciach!]la. To mowie dobra dajcie mi kase za chlodzenie z powrotem na konto a wysylajcie co jest. Mam nadzieje, ze pozostaly sprzet nie bedzie wadliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego wole sam zlozyc kompa. Pozatym dostane orginalne opakowania od kazdej czesci, a Ty dostales ? Ja tez kupilem sonica 4850, podalem w pierwszym poscie. To widac zlozyli kompa na od[ciach!]l i nawet go nie wlaczali. Z obsluga tez jest kiepsko, jakis zamulony facet do mnie dzwonil co chwile. Najpierw zadzwonil i powiedzial, ze komp zostanie wyslany dzisiaj i jutro dojdzie. A po chwili zadzwonil i mowi, ze Karakorum maja ostatnia sztuke i okazala sie wadliwa. To ja mowie, ze wysla mi dobrą jak bedą mieli a teraz niech wysylają co jest, a ja poczekam na karakorum, a on bla bla bla, ze nie wiadomo kiedy dostaną i wogole cisza w sluchawce, facet nie wiedzial jak zalatwic tą sprawe, [ciach!]la. To mowie dobra dajcie mi kase za chlodzenie z powrotem na konto a wysylajcie co jest. Mam nadzieje, ze pozostaly sprzet nie bedzie wadliwy.

Opakowania i wszystko inne na szczęście dostałem.

złożyli i nawet nie włączyli, szkoda gadać.

Życzę miłej zabawy ze sprzętem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...