Skocz do zawartości
mastercraft

Problem Z Sli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z SLI. Posiadam 2 takie same karty graficzne Asusa GTX 260 TOP i gdy zainstaluje sterowniki komp ładnie mi widzi ze komputer posiada system SLI. Wszystko narazie jest ok, ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m 2 karty w panelu sterowania nVidia i niby hula. Robiac 3d marka 2006 nie wazne czy jest włączona jedna karta czy SLI granica punktów wynosi około 14000-14700pkt, a gdy odłącze jedna z kart lub ja wyciagne to wyskakuje około 13200pkt. Cos jest nie tak tylko nie wiem, sa wgrane najnowsze stery zarówna do Geforca jak i nforca. Zainstalowałem 3d marka vantage i w tescie perfomance przy Uzyciu SLI wyskoczyło mi 12 502pkt a bez sli 8584 czy ktos moze mi powiedziec czy to sa dobre wyniki jak na taki sprzet co posiadam czy moze cos jest nie tak. Z góry dziekuje bardzo za pomoc;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki żałośnie niskie - bo pewnie masz tego Q9300 z siga na stock taktowaniu...

Kto to widział by robić SLi z tak mocnych kart przy tak słabym procesorze. Weź go podkręć , bo inaczej całość marnuje się ..... - tyle ile możesz , innymi słowy Jak Najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze niemoge go podkrecic bo mam (niewiem czego) zablokowane opcje w biose do oc procka. a jak go pokrece nawet minimalnie z poziomu windowsa to sie od razu zawiesza albo sie niechce odpalic. A czy bedzie wtedy duza róznca wydajnosciowo jak go podkrece??

Ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...