Skocz do zawartości
AdamDyczkowski

Ledtek Winfast 64 czy 128

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wlasnie dzisiaj kupilem taka karte ale 64MB niewarto brac 128 sprawdzalem obie niewielka roznica no chyba ze ci nierobi roznicy 100zl w ta czy w ta ale zaczekaj co inni powiedza do tego sprzetu co masz to wystarczy 64MB powodzenia narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz 128mb ,roznica w cenie smieszna ,a zobaczysz w przyszlosci ze karta dluzej pozyje w grach

W przyszlosci to jego karta i tak bedzie do [gluteus maximus]. Co innego gdyby myslal na radkiem 9,5k pro. to wtedy warto 128MB, ale w jego wypadku nie ma sensu. Lepiej juz sobie do czego innego dolozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednym forum juz udowadnialem wyzszosc mocnej grafy z 128mb nad 64mb i nie chce mi sie powtarzac

duzo kart przeszlo przez moje rece (niekoniecznie moich) i doszedlem do wniosku ze gf3 i wiecej to brac tylko z 128mb pamieci ,bo na 64 szkoda pieniedzy

w przyszlosci GPU nie zdechnie ta szybko,jezeli bedzie mial co przetwarzac,a tekstury urosna,przeszedlem kilka pokolen kart ze wspomaganiem 3D i wiem co mowie

zaczynalem od 8mb na savage3D i skonczylem na kyro 32mb ,a mialem do czynienia z gf2 mx gts ti z pamieciami 32 i 64mb

i powiem wam ze wyczes to 64mb na gf2 ti ,a gf3 i gf4 troche wiecej potrafia przeliczyc (tak ciut wiecej :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz CREATIVE GF4 TI4200 64mb bo jest duzo tanszy (okolo 550zl) i lepiej sie kreci (Leadtek-4ns, Creative-3.6ns). Co do jakosci to karty dla CREATIV produkuje MSI (MSI slynie z bardzo dobrych kart graficznych-polecam zestawienie TI4200 na www.benchmark.pl) a ta pierwsza pakuje je tylko w swoje pudelka i firmuje logiem CREATIVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...