Skocz do zawartości
KwusheR

Zestaw Dla Grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo im więcej DPI to lepsza precyzja. Zajmuję się trochę AutoCadem i PS-em i miałem w swojej ręce takie myszki:

Logitech MX518

Logitech G9

Razer DeathAdder

Razer Lachesis

 

Osobiście zostałem przy Logitech G9 - najbardziej mi odpowiada kształt i najwygodniej mi się z nią pracuje , na drugim miejscu stawiał bym DeathAddera (alternatywa cenowa) . Co do tych przycisków to kwestia preferencji.. jedni wolą mieć pod ręką 10 przycisków a innym wystarcza LPM i PPM . Pamiętaj również że ważne jest jaką masz podkładkę... Nie polecam używania któryś z tych myszek bez dobrej podkładki - ona również odpowiada za precyzję itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Wybaczcie, że zasypuję każdy dział, ale naprawdę mam poblem. Tym razem - jaka mysz i klawiatura będą najlepszym rozwiązaniem dla grafika? Sugerować się ilością dpi? Przyciskami multimedialnymi? Pomóżcie proszę ;)

Potrzebny Ci porządny sensor bez interpolacji ... najnowsze modele A4tech Oscar w odpowiednich trybach zapewniają wysoką rozdzielczość bez interpolowania (~1800-~2200 dpi). JA radzę kupić model z podświetleniem LED a nie laserowym i do tego np. SteelPad QCK. Realna rozdzielczość ~1800 dpi powinna Cię w 100% zadowolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...