Skocz do zawartości
rafiozo

Gigabyte P35-ds3l Czy Msi P35 Neo-f

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość kupienia GA-p35-ds3l za 290zł i msi p35 neo-f za 245zł.

Nie ukrywam zależy mi na jak nalepszej cenie w stosunku do jakości i wydajności i czy jest sens dorzucać tyle kasy.(musze to wiedzieć do jutra rano!!!)

Mam umieścić w niej DC E5200 i nie wiem jak bedzie sie kręcił na tych płytach gdzie lepiej i czy wogóle lepiej.

I chciałbym wiedzieć czy kupić zasilacz corsaira 400W(+12v 30A) czy 450W(+12v 33A).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi niestety:/ przez dolara rosnącego. wiem ze gigabyte jest dobry ale tego msi moge wyrwac jakies 40zł-45zł taniej i sie zastanawiam bo nie wiem czy jest sens dopłacac tyle .A zalezy mi tez na dobrym kręceniu procka bo o ramach nie mysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno w tej cenie było Gigabyte EP45-DS3L :o. W tej sytuacji dołożyłbym do Asusa P5QL Pro na P43 za 310 zł.

 

Z tym ze raczej nie wyrwe za tyle tego asusa przynajmniej 50zł wiecej no i nosze sie z zamiarem zeby jednak dołozyc do gigabyte

 

 

No i co do tego zasilacza jeszcze nie wiem bo roznica cenowa to jakies 60zł

Edytowane przez rafiozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał jednak Msi, sam posiadam taką płytkę, mój e2160 chodzi ciągle na 3 ghz, wydajność spoko, zero problemów, podwójny start tylko po zmianie ustawień biosu, a tak brak podwójnego startu, mój kolega z kolei ma tą drugą płytkę dokładnie taką samą jak napisałeś, i też sobie chwali, ale także ma na niej e2160! Ale wybór należy do Ciebie!

Edytowane przez Lowermann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał jednak Msi, sam posiadam taką płytkę, mój e2160 chodzi ciągle na 3 ghz, wydajność spoko, zero problemów, podwójny start tylko po zmianie ustawień biosu, a tak brak podwójnego startu, mój kolega z kolei ma tą drugą płytkę dokładnie taką samą jak napisałeś, i też sobie chwali, ale także ma na niej e2160! Ale wybór należy do Ciebie!

 

 

Tylko ty masz msi p35 FR a to jest inna płyta - ona jest lepsza i drozsza ja mowie o p35 neo-f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie płyty IMO są dobre. Gigabyte niczym nie wykazuje sie ponad MSI, podobne FSB ~500mhz wystarczy w 200%. Tańsze MSI jak dla mnie jest tu faworytem chyba że ktoś ma zdanie Gigabyte bo..bo tak i już to wtedy bierz Gigabyta bo co byś tu nie wziął źle nie będzie, zwłaszcza pod tego procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest od gościa z takim opisem płyty: "HISTORIA PŁYTY JEST KRÓTKA , KUPIŁEM TAKĄ SAMA PŁYTE I MI PADŁA , ODDAŁEM DO SERWISU , A ZE NIE CHCIAŁO MI SIĘ CZEKAC OKOŁO 3 TYGODNI TO KUPIŁEM DRUGĄ , I PO TRZECH TYGODNIACH WŁASNIE PRZYSZŁA NOWA!!!!!! , SPRZEDAJE CAŁY KOMPLET TO CO SIĘ DOSTAJE OD PRODUCENTA , PŁYTA , PRZEWODY,INSTRUKCJA, ITD , TO CO FOTKA PRZEDSTAWIA I OCZYWIŚCIE GWARANCJE - ORGINALNĄ- BO DLA SIEBIE ZROBIŁEM KOPIE BO JEST JESZCZE NA NIEJ DYSK , ZNAWCY WIEDZĄ ZE W TEJ KLASIE I W TEJ CENIE PŁYTA JEST KRÓLEM OC , NA NIEJ MOZNA WSZYSTKO"

mam pewne obawy bo nigdy tak nie zdarzylo mi sie kupowac i sie zastanawiam czy jest ta oferta naprawde warta uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ten asus jest na 100% sprawny ;) to brać a jak się sugerować to ma coś uwalone masa takich płyt asusa widziałem przychodzi z serwisu z napisem sprawna a bios ubity albo połowa portów ubita albo stabilna jak łódka podczas sztormu :) bierz p35-ds3l mam nie narzekam moja padaka E2180 leci 2.6 bez zmiany napięć na 3ghz po zmianach a na Neo-f leci do 2.6 a potem koniec 2.6 i stoi niestabilna nawet przy 1.5v :( tylko jak teraz chodzi po prawie 300 a ja łykałem kilka miechów temu za 270 to lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...