Skocz do zawartości
-GIZIU-

Murdermod By Giziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Przy okazji upgrade'u sprzętu przyszedł czas na nową odsłonę WC. Zapraszam do oglądania i komentowania fotek.

 

P.S. Na fotce mobo, na SB jest EK Asus 4, ponieważ zawadzał o kartę graficzną, zmieniłem go na EK Asus 1.

 

Oto lista rzeczy które się zmieniły w stosunku do rev. 4.0:

- środek TJ-07 pomalowany proszkowo na czarny mat

- 6 nowych bloków

- nowa chłodnica (Thermochill PA 120.3)

- top EK do pompki

- umiejscowienie rezerwuaru

- węże (gruuuby Tygon R 3603)

- złączki choinkowe Bitspower

- Feser UV Blue (czyli wielki powrót niebieskiego)

- wentylatory (Noiseblocker BlackSilent XE1 & XL1)

- czarny frontpanel Aquaero

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż, za te pieniądze i z takim sprzętem trzeba by mieć talent aby zje.... :D

kibelek piękny, ale pochwal się jakie temperatury i jak z OC

osobiście bardziej podoba mi się TJ "błyszczący" nie malowany ale to już tak poza oceną.

 

Swoją drogą ciekawi mnie jedna rzecz, kiedy producenci płyt zrobią wkońcu gniazda zasilania do zasilacza poziomo a nie pionowo. Zrobili już SATA i napędy, jeszcze to jedno i byłyby idealne płyty, nie trzeba by było wyginać kabli.

 

ps.: fajne klasyki masz na pierwszej fotce :) nie ma nic piękniejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne WC :) Buda po prostu stworzona pod WC :) troche drazni moje oko ten waz przechodzacy na prockiem i nad 2-ma innymi wezami, ale jak rozumiem, nie udalo sie inaczej wygiac tygonka.

No niestety, inaczej się nie da.

 

Nic dodac nic ujac. Pochwal sie jeszcze tylko temperaturkami :)

 

BTW co to za obudowa ?

Silverstone Temjin TJ-07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie, pieknie....ale mogles te nakretki od mocowania bloku NB dac pod spod plyty tak, zeby ich nie bylo widac...no chyba, ze to zrobiles bo juz na fotkach zwodowanej mobo tego nie widac. Taka moja mala uwaga 8)

 

EDYTKA

aha i co to za thermal pad tam kolo nb?

 

zeby nie bylo, ze mi sie nie podoba czy cos to jak dla mnie ocena 9,9/10 :)

Edytowane przez czolo7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota !! fajne kolcki, fajne WC :) jak dla mnie tylko buda, mimo swoich niewątpliwych zalet do WC, nie powala. Ja jestem fanem CM Cosmos S oraz Lian Li :) Ogólnie gratulacje !

 

 

 

Edit.

jaki miałeś wcześniej bloczek na CPU ? Czy po zmianie na GTZ jest dużo chłodniej ?

Edytowane przez abnormal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz za bloczki na sekcjach zasilania?

EK-Mosfet ASUS 3a

 

 

Świetna robota !! fajne kolcki, fajne WC :) jak dla mnie tylko buda, mimo swoich niewątpliwych zalet do WC, nie powala. Ja jestem fanem CM Cosmos S oraz Lian Li :) Ogólnie gratulacje !

 

 

 

Edit.

jaki miałeś wcześniej bloczek na CPU ? Czy po zmianie na GTZ jest dużo chłodniej ?

Thx. Wcześniej miałem Apogee GTX. Czy jest dużo chłodniej to Ci nie powiem bo razem z blokiem na CPU zmieniłem chłodnicę wraz z wentylami oraz doszły 2 bloki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC miodzio TJ-07 pomalowane na czarny mat wygląda jeszcze bardziej kozacko :D Jeśli można zapytać ile kosztowała ta przyjemność z proszkiem?? Zamierzam tak stackera pomalować o ile cena jest w miarę rozsądna ^^

Przyjemność z proszkiem kosztowała mnie 70zł. Budę oddałem w poniedziałek, odebrałem w środę.

 

Ponieważ rev. 5.0 to rewizja jubileuszowa, wrzuciłem na picasaweb fotki poprzednich WC-ów. Aż łezka się w oku kręci :D ZAPRASZAM

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt godny pozazdroszczenia. Mam tylko małe pytanie. W poprzednich rewizjach widziałem ciekawe podświetlenie kości RAM, jednak nigdzie nie doczytałem w jaki sposób to było wykonane.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt godny pozazdroszczenia. Mam tylko małe pytanie. W poprzednich rewizjach widziałem ciekawe podświetlenie kości RAM, jednak nigdzie nie doczytałem w jaki sposób to było wykonane.

 

Pozdrawiam.

Dzięki. To były kości Crucial Lanfest, które są fabrycznie podświetlone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałbym pokazać Wam nad czym pracowałem przez ostatnie kilka dni i części na które czekałem kilka tygodni. Otóż mój TJ-07 oraz WC doczekało się kilku zmian. Zaczynamy.

 

Zmiany w WC:

 

- redukcja ilości bloków z 6 do 3 

 

- zmiana złączek choinkowych prostych Bitspower na złączki skręcane Bitspower

 

- nowy blok na NB: Swiftech MCW-NBMAX

 

- wentylatory na chłodnicy: zmiana z Noiseblocker BlackSilent XL1 na Noiseblocker Multiframe MF12-S2

 

- Aquaero Poweradjust do kontroli pompki

 

TJ07 został przerobiony całkowicie na murderMod czyli : Stealth Faceplate, Topgrill, Midplate i Backplate. Do tego czarne śrubki i Silverstone AeroSlots.

 

Zapraszam do oglądania i komentowania zdjęć. Z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć, jednak mój aparat nie nadaje się do robienia zdjęć w domu. W przyszłym tygodniu powinienem mieć lepszy sprzęt do dodam lepsze zdjęcia.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

PREZENTACJA NA YOUTUBE: http://www.youtube.com/watch?v=kvcX6T_s36c

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...