Skocz do zawartości
-GIZIU-

Murdermod By Giziu

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy. ;)

 

Szybka z góry pro.

 

Węże wolałem węższe ;) Jakaś szalona moda jest na grubasy ostatnio.

Ja wiem ? Z tego co widziałem na PL forach tylko ja mam taki rozmiar. Najbardziej popularny jest obecnie 11/16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy. ;)

 

Szybka z góry pro.

 

Węże wolałem węższe ;) Jakaś szalona moda jest na grubasy ostatnio.

Ta moda już przeszła i została tylko u GIZIA :wink:

 

Ja wiem ? Z tego co widziałem na PL forach tylko ja mam taki rozmiar. Najbardziej popularny jest obecnie 11/16.

Nawet mi się podoba, ale jedyny oryginalny MM jest od Charlsa :wink: poza tym wężyki najbardziej popularne to: 10/13. 10/16 są najlepsze do łuków. 13/16 na złączkach skręcanych są jeszcze mniej spotykane :wink:

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod ok, ale w sumie to plug and play. Jednakze nie mozna powiedziec zle o nim. Poprostu murdermod.

plug and play jest przód i góra. Reszta wymagała wiercenia dziur, szlifowania, nitowania i malowania :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o murdermod wiec temu o tym wspomnialem Giziu. Sa to gotowe elementy ktore nalezy tylko zamontowac, nic nadzwyczajnego.

Malik, to jest oczywiste :D Ale tak jak napisałem, plug and play z kompletu jest tylko faceplate i topgrill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trueeee lepiej wydac duzo kasy na murder mod zamiast zamowic od kogos z PL ale czego sie nie robi dla nazwy tematu , nvm.

 

wc nic nadzwyczajnego tak samo ten mod , ktory jest w wieluuuuuu ilosciach na swiecie. ogolnie styl kup i zamontuj giziu sie nie zmienil wiec jak zawsze nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trueeee lepiej wydac duzo kasy na murder mod zamiast zamowic od kogos z PL ale czego sie nie robi dla nazwy tematu , nvm.

 

wc nic nadzwyczajnego tak samo ten mod , ktory jest w wieluuuuuu ilosciach na swiecie. ogolnie styl kup i zamontuj giziu sie nie zmienil wiec jak zawsze nic ciekawego.

Wow ! Cóż za wrogość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trueeee lepiej wydac duzo kasy na murder mod zamiast zamowic od kogos z PL ale czego sie nie robi dla nazwy tematu , nvm.

 

wc nic nadzwyczajnego tak samo ten mod , ktory jest w wieluuuuuu ilosciach na swiecie. ogolnie styl kup i zamontuj giziu sie nie zmienil wiec jak zawsze nic ciekawego.

Po pierwsze to wątpie aby ktoś w PL zrobił coś na takim poziomie jak Charles Harwood. Jakość wykonania, spasowanie i dbałość o detale jest porażająca.

 

Po drugie jeśli uważasz że kupiłem te graty żeby mieć fajną nazwę tematu to... Nawet tego nie skomentuję :D

 

Po trzecie. WC miało być proste i schludne i myślę że mi się udało. Co do ilości, co mnie obchodzi ile jest murderModów na Świecie ? Mnie interesuje to co stoi u mnie na biurku.

 

Po czwarte, pokaż mi WC w PL (w zwykłej budzie) w którym ktoś coś konkretnie poprzerabiał.

 

I na koniec. Zauważyłem bardzo smutną tendencję na tym forum. Otóż jak ktoś kupi najtańszą budę, najtańsze klocki, jeszcze napisze że to jego pierwsze WC i sam to poskładał to są same ochy i achy. Każdy pisze co tu poprawić, co jest OK. A jak ktoś złoży high-endowe WC to już się pojawiają jakieś durne teksty. Szczerze mówiąc byłem przygotowany na falę krytyki która niestety w naszym kraju jest codziennością i razem z Sebą czekaliśmy kto pierwszy mnie "zjedzie". Nie wiem czym jest to spowodowane ale nie przychodzi mi do głowy nic innego jak chęć dowartościowania się jadąc po czyimś hobby. Tych słów nie kieruję oczywiście do wszystkich, tylko jak narazie do Ciebie. Jak widać po postach są ludzie potrafiący w kulturalny sposób wyrazić swoje zdanie bez złośliwych tekstów. Zanim odpiszesz, dobrze się zastanów. Pozdro.

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to wątpie aby ktoś w PL zrobił coś na takim poziomie jak Charles Harwood. Jakość wykonania, spasowanie i dbałość o detale jest porażająca.

 

Po drugie jeśli uważasz że kupiłem te graty żeby mieć fajną nazwę tematu to... Nawet tego nie skomentuję :D

 

Po trzecie. WC miało być proste i schludne i myślę że mi się udało. Co do ilości, co mnie obchodzi ile jest murderModów na Świecie ? Mnie interesuje to co stoi u mnie na biurku.

 

Po czwarte, pokaż mi WC w PL (w zwykłej budzie) w którym ktoś coś konkretnie poprzerabiał.

 

I na koniec. Zauważyłem bardzo smutną tendencję na tym forum. Otóż jak ktoś kupi najtańszą budę, najtańsze klocki, jeszcze napisze że to jego pierwsze WC i sam to poskładał to są same ochy i achy. Każdy pisze co tu poprawić, co jest OK. A jak ktoś złoży high-endowe WC to już się pojawiają jakieś durne teksty. Szczerze mówiąc byłem przygotowany na falę krytyki która niestety w naszym kraju jest codziennością i razem z Sebą czekaliśmy kto pierwszy mnie "zjedzie". Nie wiem czym jest to spowodowane ale nie przychodzi mi do głowy nic innego jak chęć dowartościowania się jadąc po czyimś hobby. Tych słów nie kieruję oczywiście do wszystkich, tylko jak narazie do Ciebie. Jak widać po postach są ludzie potrafiący w kulturalny sposób wyrazić swoje zdanie bez złośliwych tekstów. Zanim odpiszesz, dobrze się zastanów. Pozdro.

Przeciez masz ochy i achy w tym topicu wiec o co kaman? :wink: Moze gdybys zmienil "Murdermod By Giziu" na "Murdermod At Giziu" bylo by mniej krytyki :lol2:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na koniec. Zauważyłem bardzo smutną tendencję na tym forum. Otóż jak ktoś kupi najtańszą budę, najtańsze klocki, jeszcze napisze że to jego pierwsze WC i sam to poskładał to są same ochy i achy. Każdy pisze co tu poprawić, co jest OK. A jak ktoś złoży high-endowe WC to już się pojawiają jakieś durne teksty. Szczerze mówiąc byłem przygotowany na falę krytyki która niestety w naszym kraju jest codziennością i razem z Sebą czekaliśmy kto pierwszy mnie "zjedzie". Nie wiem czym jest to spowodowane ale nie przychodzi mi do głowy nic innego jak chęć dowartościowania się jadąc po czyimś hobby. Tych słów nie kieruję oczywiście do wszystkich, tylko jak narazie do Ciebie. Jak widać po postach są ludzie potrafiący w kulturalny sposób wyrazić swoje zdanie bez złośliwych tekstów. Zanim odpiszesz, dobrze się zastanów. Pozdro.

To po co pokazujesz, jeżeli znasz reakcję tłumu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to wątpie aby ktoś w PL zrobił coś na takim poziomie jak Charles Harwood. Jakość wykonania, spasowanie i dbałość o detale jest porażająca.

 

Bardzo odważne stwierdzenie. Ciekawe czy popartę wiedzą o wszystkich moderach w PL?

 

Po trzecie. WC miało być proste i schludne i myślę że mi się udało. Co do ilości, co mnie obchodzi ile jest murderModów na Świecie ? Mnie interesuje to co stoi u mnie na biurku.

Pokaż lepsze fotki (jaśniejsze) to będzie wiecej ocen.

 

Po czwarte, pokaż mi WC w PL (w zwykłej budzie) w którym ktoś coś konkretnie poprzerabiał.

Co masz na myśli przez zwykła budę?? Myśle że pare ładnych projektów by się znalazło. Plug&play jest popularne. Wkładasz w odpowiednią bude i pozamiatane. 

 

I na koniec. Zauważyłem bardzo smutną tendencję na tym forum. Otóż jak ktoś kupi najtańszą budę, najtańsze klocki, jeszcze napisze że to jego pierwsze WC i sam to poskładał to są same ochy i achy. Każdy pisze co tu poprawić, co jest OK. A jak ktoś złoży high-endowe WC to już się pojawiają jakieś durne teksty. Szczerze mówiąc byłem przygotowany na falę krytyki która niestety w naszym kraju jest codziennością i razem z Sebą czekaliśmy kto pierwszy mnie "zjedzie". Nie wiem czym jest to spowodowane ale nie przychodzi mi do głowy nic innego jak chęć dowartościowania się jadąc po czyimś hobby. Tych słów nie kieruję oczywiście do wszystkich, tylko jak narazie do Ciebie. Jak widać po postach są ludzie potrafiący w kulturalny sposób wyrazić swoje zdanie bez złośliwych tekstów. Zanim odpiszesz, dobrze się zastanów. Pozdro.

Forum jest po to aby wyrazić zdanie i swoją opinie. Możesz się z nią zgadzać albo i nie. 

 

Oj widać że mało patrzysz na WC "początkujących". W wiekszości są bardzo niedopracowane wręcz z błędami. I nikt ich ochami i achami nie komentuje jest wręcz przeciwnie. Faktycznie nad niektórymi WC się ludzie wręcz slinią (nie będę mówił którymi)

 

Fajne masz hobby tak BTW. 

 

Myśle że "zamknąłbyś" niektórym klawiaturę wchodząc na "wyższy" stopień wtajemniczenia konstrując i wykonując swoją własną bude od podstaw. To byłobycoś kompletnie innego :] 

 

Sumijąc: 

 

1. Lepsze fotki daj

 

2. Przejdz na "wyższy stopień wtajemniczenia" 

 

3. Forum jest od wyrażania opinii. 

 

4. IMO MM zawsze będzie pewnym synonimem luksusu i sie u nas nie przyjmie i zawsze będzie krytykowane. Czekam na Twoje wrażenia po pewnym czasie co do MM i jego funkjonalności. 

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc byłem przygotowany na falę krytyki która niestety w naszym kraju jest codziennością i razem z Sebą czekaliśmy kto pierwszy mnie "zjedzie".

Ja nie czekałem... dobrze wiedziałeś jak będzie, że wszyscy naskoczą - bardziej zagłębieni w tematyce LC. Ślinotoku dostaną gimnazjaliści którzy nie wiedzą co to XS i MM :wink:

 

Jak dobrze wiemy już się wszystkim znudziło kup, wsadź pokaż na forach, podnieta przednia. W dzisiejszych czasach liczy się to co sam zrobisz, coś co nikt jeszcze nigdy nie pokazał/wymyślił :wink:

 

Mi się komp już znudził :D czas na konsolowe LC!!! :D

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gizu wal na antypatie względem twojego WC. Każdy moduje bo tak mu się podoba/ albo poprawia coś i mamy z tego powity cisza/wydajność lub to i to :lol2: .

 

Co do krytyki, Kibel do 400zł laboratoria, moje śmieciowe WC też miało dużo krytyki... ale pasywna chłodnica + słyszalność CR2 w gąbce + seasonic to jest dla mnie coś odpowiedniejszego, niż złożyć coś co formą treść przerośnie ( Jak dla mnie ).

 

 

BTW do twojego autorstwa kompa wykazuję aprobatę ;)

 

No jednego mi brakuje w tym surowym świecie. Mianowicie jaśniejszych aspektów w budzie, tzn. Malowania z Cieniami ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estetyka - duży +

dlaczego zrezygnowałeś z 3 bloków ?

Po pierwsze aspekt wizualny. Nie podobała mi się plątanina węży w okolicy CPU. Po drugie miało być prosto i elegancko.

 

 

Wykorzystałem dzisiejszy słoneczny poranek do zrobienia kilku jaśniejszych zdjęć:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

I nowy film na YouTube:

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to coś widać. 

 

1. Bardzo cichy układ

 

2. Estetyczny wrecz minimalistyczny 

 

3. Obawiam się że sie sprzecik podgotuje przy większym obciążeniu. Brak wymuszonego ruchu powietrza. 

 

To tak na gorąco ode mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotki o niebo lepsze.

Ja tam lubię trochę łuczków na mobo :) choć sam ich nie mam :D

jak temperaturki? wystarczająco wydajnie? bo zastanawia mnie ten brak wentyli w obudowie, który robił by choć mały przewiew.

tak czy inaczej, jednak wolałem poprzedni układ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...