Skocz do zawartości
ModdingKing

Projekt : Reactor Of Proxycon

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, chyba się zaraziłem :D Właśnie sobie przypomniałem, że czymś takim jak aerograf i modele bawiłem się jeszcze nie tak dawno temu ^^ Troche kreatywności i proszę, jak to wszystko można ze sobą pięknie pogodzić :). Te wykończenia na łączeniu "blach" wyglądają świetnie ^^ GZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie to podobalo jak bylo cale czarne :D

I zamiast tych dziurek to bym tam powkladal male glowki od tych nitów Alu ktore mozna kupic. Zrobic dziurke glebsza i w kazda przykleic takiego nita i go pomalowac, zeby byl efekt ze te blachy sa faktycznie nitowane a nie tylko jakies wglebienia ala nity. Wiecej roboty ale i efekt bardziej realistyczny.

Mam takie samo zdanie.. :). Nity koniecznie, bo same dziurki wyglądają trochę... bez sensu? No i wolałbym czarną obudowę z przetarciami na miedziany kolor jednak - ale to moja wizja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nikt nie mówił, że prace się wstrzymały nie robi się wolno ale robi cały czas

 

zdjęcia z ostatniego boku w trakcie pracy chociaż koncepcja okna trochę się zmieniła ale niewiele :

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

taki mały up dzisiaj jeszcze trochę wrzucę z dalszych prac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dajesz za okienko ??

Plexa :)

 

No i jako pierwszy Polak chyba dostałem

"Dear Thorn!

 

On behalf of TBCS Community Forums, it is with great honor that I extend to you best wishes and congratulations as you are receiving Front Page Mod award.

 

The reason that goes with your award is:

----------

Reactor of Proxycon

----------

 

 

Thank you very much for your outstanding activity.

 

Best regards,

The TBCS Community Forums staff"

 

co widać w moim podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plexa :)

 

No i jako pierwszy Polak chyba dostałem

"Dear Thorn!

 

On behalf of TBCS Community Forums, it is with great honor that I extend to you best wishes and congratulations as you are receiving Front Page Mod award.

 

The reason that goes with your award is:

----------

Reactor of Proxycon

----------

 

 

Thank you very much for your outstanding activity.

 

Best regards,

The TBCS Community Forums staff"

 

co widać w moim podpisie

Teraz każdy coś takiego może mieć wystarczy skopiować i dodać w sygnaturce ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji, ciekawe ile czasu %owo dziennego modowania zabiera Ci updejt workloga na tych wszystkich forach :wink:

Mało ponieważ daję na purepc a potem idzie z górki tylko copy paste :D

 

najwięcej zajmuje malowanie detali a że mod szykuje się ku końcowi to nawet nie mam już kompa w domu bo bebechy są już w nowej budzie układane ale dzisiaj już powinna popłynąć woda i mam nadzieję uruchomić komp :) w nowej budzie chociaż jeszcze trochę jest do roboty to mam nadzieję że szczegóły uwydatnię trochę jeszcze no i zrobię bardziej mrocznie + dołożę trochę rust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłeś malowanie= koniec modyfikacji ? :huh:

Na to wygląda - "pasek postępu" w podpisie by na to wskazywał. Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia :).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK więc daję długo oczekiwane zdjęcia myślę, że efekt się spodoba :P

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zdjęcia nigdy nie oddadzą efektu jak to wygląda na żywo ale mam nadzieję, że pokazuje cały worklog ile trzeba włożyć pracy w wykonanie modyfikacji i ile trzeba poświęcić się by efekt końcowy był dobry. Co do reszty mam nadzieję, że inne mody pokazywane tutaj na forum też szybko zakończone będą. Życzę powodzenia innym którzy pracują teraz nad swoimi modami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze gratuluje pierwszej w pelni skonczonej modyfikacji

 

- wg mnie: podswietlenie i srodek nie pasuja do zewnetrza... za ostre swiatlo - imho;

- malowanie piekne;

- i nic pozatym - PUSTO;

 

podsumowujac: ladnie ale czegos brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze

 

- obecne kolory nie oddaja efektu przerdzewialej brudnej blachy. Na 4 zdjeciu od konca jest tyle kolorow napackane ze juz sam nie wiem czy to blacha czy moze ktos sprzatal po graficiarzach sciane pod mostem.

 

- czegos brakuje, wiecej lub rozlozonych na calej powierzchni jakis czegoc, rurek, czujnikow itp industrialnych ciach!l. Mysle ze mozna by cos podpatrzec grajac w niejedna gre typu System Shock, Doom czy HL.

 

- ale ogolnie to bardzo fajnie to jest zrobione no i pomysl.

 

- jestem zazdrosny o ilosc echow i achow nad ta modyfikacja wiec mojej krytyki prosze nie brac pod uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaję zdjęcie środka chociaż nie wiem po co :) przecież płyta nie była modowana a porządek to podstawa więc z tego to mnie nie trzeba sprawdzać :D

 

Dołączona grafika

 

Dodam tylko że SATA zostały juz zmienione na czarne :)

 

Dziękuję za dobre i złe słowa. Ustosunkuję się tylko do jednego to moja wizja moda nad którą ciężko pracowałem i mi się podoba a to chyba najważniejsze :)

Mam nadzieję, że jakieś natchnienie dla innych też to da i będzie więcej w Polsce ludzi modować i bawić się tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zewnątrz zajefajnie ale wewnątrz jak koledzy stwierdzili - bida aż piszczy :P w Twoim przypadku bym poeksperymentował z wentylem - dał kilka odcieni zieleni wtedy mogło by to jakoś fajnie wyglądać teraz to po prostu nie pasuje lepiej wyłącz oświetlenie tego wentyla wtedy może trochę poratuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wiem co mi tutaj najbardziej nei gra (oczywiscie to Twoja wizja) niemniej jednak po zmianie wezy z zielonych/bb na czarne (np Tygon) wygladaloby to zdecydowanie lepiej imho!

czarny bylby ok, ale moze czerwony? wtedy wentylek na tyl w czerwieni i mogloby wygladac ciekawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...