Skocz do zawartości
Lowermann

Sprzedałem Karte R9600 Pro Na Allegro I Mam Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha co za agentka :lol2: :ploom:

 

Oczywiście nie miała czasu sprawdzić karty, ale analizować ilość pinów już jak najbardziej :lol:

Pewnie w tą delegacje pojechała z sąsiadem, a biedny mąż nie zna się na komputerach więc skupił się tylko na liczbie pinów tu i tam :razz:

 

BTW: Co to za 5 pinowy wentyl żeś jej wysłał :blink: a może babie już się w oczach dwoi :lol:

 

PS: Gdyby po sprawdzeniu karty stwierdziła że coś nie bangla to w na Twoim miejscu nie zwracał bym kasy i wystawił jej negatywa. Dziwi mnie w ogóle że masz jeszcze cierpliwość z nią gadać.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie miała czasu sprawdzić karty, ale analizować ilość pinów już jak najbardziej :lol:

Buhehhe, dokładnie :lol2:

Napisz pani ładnie, że wywiązałeś się z umowy i ewentualne pytania niech kieruje do producenta karty. Ja bym tą rozmowę dawno uciął (też kiedyś na takiego cwaniaczka trafiłem, w końcu mu napisałem ładnie co o nim myślę i nawet pozytywa dostałem :lol2: ) :blurp:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden typ kiedys wlozyl na plyte glowna glowne zasilanie na odwrot ( wiem widzialem to )

OT: widzialem pacjenta, co VGA wetknal do gory nogami... nie wiem, jak tego dokonal, ale bylo to niestety przed era aparatow cyfrowych, wiec foty nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spusc ja z tymi pytaniami do serwisu Gigabyte, sugerujac, ze sa oni duzo bardziej kompenetni do odpowiedzi na te pytania ;)

 

Heh, racja

 

Czy to aby jest kobieta, to miałbym spore wątpliwości. Chyba, że ma mega nietypowe hobby- kupowanie starych kart graficznych na Allegro (kolekcjonersktwo?). I przypadkiem nie podawaj linku do tego tematu, bo się może nieźle zdenerwować, jak zobaczy, że ujawniasz prywatnę korespondencję i podałeś nick.

Właśnie też się nad tym zastanawiałem, czy to aby napewno baba i czy napewno ma męża, bo ten sąsiad co ma niby taką samą karte to na 100% zmyślony, może napisać jej żeby poszła i zobaczyła do sąsiada? :) hehe

 

Co za babsko...

 

Powiedz, że miałeś inną rewizje karty i dostałeś z nią inny wentylator i inną wtyczkę na PCB. A pytania niech skieruje na stronę Gigaszita, bo nie znasz na nie odpowiedzi, a Arctica zamontował Ci "informatyk". Zrób wrażenie człowieka nieogarniętego w tych sprawach itp.

Dzięki za radę ale nie będę kręcił jak ona, chciała chłodzenie to dostała, ma dużo wydajniejsze a kombinuje, drąży itd. pozatym na aukcji nie pisałem czy sprawne czy nie, tylko że dorzucam!

 

Po co w ogole z nia jeszcze piszesz ?

 

Ja bym napewno nie odpisal, dodal ja do czarnej listy, a przedewszystkim postawil jej negatywa.

 

 

Za co ? za streczycielstwo ! napisz ze mimo wielu wielu odpowiedzi na maile kupujacy wciaz nie wie czego chce i zeby zakupic co kolwiek trzeba miec o tym jakies pojecie, dorzuc ze pewnie nie ma 18 lat. NIE POLECAM NIE WARTO ...

Odpisałem krótko i zwięźle, nie wypada nie odpisywać :), z negatywem jeszcze się wstrzymam, chyba że ona pierwsza wystawi negatywa!

 

 

Hahaha co za agentka :lol2: :ploom:

 

Oczywiście nie miała czasu sprawdzić karty, ale analizować ilość pinów już jak najbardziej :lol:

Pewnie w tą delegacje pojechała z sąsiadem, a biedny mąż nie zna się na komputerach więc skupił się tylko na liczbie pinów tu i tam :razz:

 

BTW: Co to za 5 pinowy wentyl żeś jej wysłał :blink: a może babie już się w oczach dwoi :lol:

 

PS: Gdyby po sprawdzeniu karty stwierdziła że coś nie bangla to w na Twoim miejscu nie zwracał bym kasy i wystawił jej negatywa. Dziwi mnie w ogóle że masz jeszcze cierpliwość z nią gadać.

Hehe, pewnie to i prawda, co do wentylatora to wysłany został z 5 łopatkami taki czarny z 2 kabelkami a że nie miałem oryginalnej wtyczki to wpiąłem inną, dostała więc sprawne i działające chłodzenie tak jak chciała, myślę że zrzuciła arctica i chciała podłączyć ten wentyl oryginalny ale coś jej nie wyszło i teraz kombinuje, tylko po kombinuje jak ma świetne chłodzenie, wytłumaczcie mi to!!!

 

Przed wysłaniem jeszcze sprawdzałem kartę, także wysłałem dobrą i napewno jak tylko dostała ją to sprawdziła, bo czemu by miała czekać a od tego czasu mineło 16 dni~!

 

 

Buhehhe, dokładnie :lol2:

Napisz pani ładnie, że wywiązałeś się z umowy i ewentualne pytania niech kieruje do producenta karty. Ja bym tą rozmowę dawno uciął (też kiedyś na takiego cwaniaczka trafiłem, w końcu mu napisałem ładnie co o nim myślę i nawet pozytywa dostałem :lol2: ) :blurp:

Obym już nigdy nie natrafił na kogoś takiego! Będę pisał jak się sprawa toczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tego ze dal link i korespondecnje ? Przeciez nie ma nigdzie takiego zakazu jak i ujawniania nicka. zartujesz ?

Nigdzie nie napisałem, że jest to niezgodne z prawem. Tu adresat ujawnia treść korespondencji, a nie osoba trzecia, która weszła w jej posiadanie bez uprawnienia - Art. 267. KK. Chodzi o święty spokój. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże co za baba!

 

Ona jest chora. Weź jej napisz '' A wsadź sobie Pani te 3pin'y w dupę i nie zawracaj mi głowy'', ja bym tak napisał, pewnie by wystawiła negatywa, ja bym się odwdzięczył oczywiście tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kobieta(?) chyba swiadomie robi sobie z Ciebie jaja...

Pytania sa od czlowieka chorego, albo wlasnie dowcipnisia :wink:

 

Napisz jej cos w rodzaju, ze niestety nie mozesz sie z nia prywatnie spotkac, bo masz dziewczyne itp.

 

Nie chce mi sie rozwijac, ale u meza bedzie miala przesrane :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Obym już nigdy nie natrafił na kogoś takiego! Będę pisał jak się sprawa toczy :)

Za bardzo się przejmujesz tą korespondencją.

Najlepiej odpisz jej że podejrzewasz kosmitów o grzebanie w komputerze

i przypuszczasz że ten dodatkowy pin to ich tajna antena oraz że tak naprawdę

to dlatego sprzedałeś tą kartę bo bałeś się porwania przez kosmitów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się przejmujesz tą korespondencją.

Najlepiej odpisz jej że podejrzewasz kosmitów o grzebanie w komputerze

i przypuszczasz że ten dodatkowy pin to ich tajna antena oraz że tak naprawdę

to dlatego sprzedałeś tą kartę bo bałeś się porwania przez kosmitów. :)

 

 

O wlasnie tak jej napisz :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie odzywała się spory czas, w końcu wystawiła komentarza i napisała e-mail ze wszystko w porządku, i że czeka na rewanż, wystawiłem pozytywa chociaż miałem ochotę na negatywa! Ale co tam, obym nie trafił już na taką osobę!

 

Wesołych Świąt

 

Temat do zamknięcia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Tak, nie odzywała się spory czas, w końcu wystawiła komentarza i napisała e-mail ze wszystko w porządku, i że czeka na rewanż, wystawiłem pozytywa chociaż miałem ochotę na negatywa! Ale co tam, obym nie trafił już na taką osobę!

 

Wesołych Świąt

 

Temat do zamknięcia!

I przez takich jak ty potem się ludzie nacinają. patrzą: "O, 0 negów, wszystko ok, można mu zaufać" a potem takie krzywe akcje są, bo 50 osób wcześniej zrobiło jak ty i pomyślało "niech ma pozytywa, co mi tam" :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja po twojej stronie, ale cóż ....

Wydaje mi się że komentarze zostały wystawione prawidłowo.

Transakcja była z problemami wygniłymi z niekompletnej pierwszej przesyłki.

Może też marudzenie kupującego było przesadzone zwłaszcza odnośnie 3 pina :) ale

trudno w takiej sytuacji wystawić inny komentarz niż pozytywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca... ja tam zawsze patrze na komentarze parami (komentarz+zwrotny) i jak nie są takie same to raczej wizerunek tego, który wystawił gorszy komentarz, jest wątpliwy... tylko raz wysłałem maila w takiej sytuacji do obydwu stron (od jednej chciałem kupić książkę) - nie uzyskałem żadnej odpowiedzi, książki nie kupiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...