Skocz do zawartości
Magik007

Karta Warta Ceny ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupuję dzisiaj kartę graficzną GF 9800GT (nie proponować mi radeonów). Kartę biorę na raty ( 10 rat po 50zł) . http://www.arche.home.pl/osc/product_info....oducts_id=29871 Czy ta oferta jest opłacalna ?

jak musisz to kup bo i tak jeszcze nie można zaproponować żadnego radka w tym zakresie cenowym (4830 coś słabo dostępny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podłącze się pod temat.

 

Którą kartę wziąć Palit 8600gt Sonic+ czy Powercolor x1950pro 256MB z Accelero??

Mam do wydania 180 z przesyłką.

Będzie jakaś różnica miedzy jedną z nich a moim Palitem 7300gt??

Edytowane przez choody92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podłącze się pod temat.

 

Którą kartę wziąć Palit 8600gt Sonic+ czy Powercolor x1950pro 256MB z Accelero??

Mam do wydania 180 z przesyłką.

Będzie jakaś różnica miedzy jedną z nich a moim Palitem 7300gt??

imho x1950pro będzie lepszym wyborem , ale powiedz ile możesz wydać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podłącze się pod temat.

 

Którą kartę wziąć Palit 8600gt Sonic+ czy Powercolor x1950pro 256MB z Accelero??

Mam do wydania 180 z przesyłką.

Będzie jakaś różnica miedzy jedną z nich a moim Palitem 7300gt??

jasne, że palita sonic + wierz mi też mi polecali X1950pro tylko nikt nie mówił że palit się podkręca daleko poza takty 8600GTS a wtedy już hehe i XTX ma ciężko. Na swoim po OC to ~8k na XP w 3dsmarku 06 a tak trzeba pamiętać że pro to nie XT a i Xt nie za szybkie. Trzeba zrewidować poglądy palit sonic+ jest pod każdym względem lepszy od x1950pro najprościej sprawdzić X1950pro @ stock i palit sonic + @ stock w 3dmark i różnica wyjdzie.

 

Miper co ma 9600Gt do 180zł i 1950pro lol ?

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, że palita sonic + wierz mi też mi polecali X1950pro tylko nikt nie mówił że palit się podkręca daleko poza takty 8600GTS a wtedy już hehe i XTX ma ciężko. Na swoim po OC to ~8k na XP w 3dsmarku 06 a tak trzeba pamiętać że pro to nie XT a i Xt nie za szybkie. Trzeba zrewidować poglądy palit sonic+ jest pod każdym względem lepszy od x1950pro najprościej sprawdzić X1950pro @ stock i palit sonic + @ stock w 3dmark i różnica wyjdzie.

 

Miper co ma 9600Gt do 180zł i 1950pro lol ?

a często grywasz w 3dmarki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bardzo często, odpowiedź naprawdę niskich lotów i bardzo poparta argumentami.

Ludzie grają też w nowe gierki a no tak czekaj przecież nowe gierki lepiej chodzą na 8600Gt bo robią użytek z SP a to ci numer patrz i te doszlifowane pod względem wydajności sterowniki serii 8 od Nvidii no patrz sterowniki dużo dają a to ci numer.

Nie opieraj się na testach z premiery kart bo nie są warte funta kłaków wiem z autopsji sonic+ wymiata X1950pro i tyle popatrz gdzie jest teraz 7900gs przy 8600Gt a kiedyś gdzie był, poza tym czy ponad 2k pktów w 3dmarku różnicy przełoży ci się na gry ? no zgadnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cichszy od mojego zasilacza lol rzadko się rozkręca powyżej 40% wiatrak czyli okolice 75stopni ale to po Vmodach i wtedy też jest cicho z resztą wiatrak w moim chieftecu zagłusza wszystko, karta w idle jest nie słyszalna i chłodzenie dobre. Jakbyś miał dołożyć jeszcze ze 100zł to można jeszcze kupić 3850HD które jest lepsze ale do 180 zeta nic lepszego nie kupisz.

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem. Miałem kiedyś ATI x600pro i były z nią same problemy ( zawieszała się w Windzie). Teraz mam 7300gt od palita i nic sie nie dzieje. Są jakieś testy porównujące te dwie karty??

Edytowane przez choody92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy dalej swoje, testów nie znajdziecie bo nie ma to na czym sie opieracie ? właśnie znalazłem temat z 2007 i te same osoby nawijają to samo :) twardo X1950 :) :damage_wall: ale już nie będę przytaczał ,kiedyś faktycznie się nie opłacało 8600Gt bo kosztował dużo i miał nie adekwatną wydajność ale teraz lol i do tego sonic+.

Jak znajdzie X1950Xt to niech bierze ale ta karta od pro jest znacznie szybsza szczególnie wersja 512mb .

X1950pro leży przy 8600Gt sonic+ który jeszcze oferuje świetne OC ja zdania nie zmienię a wy na poparcie nie macie nic :) tyle

 

Edit: co by mnie nie zjedli z tymi sterownikami to chodzi o program Nvidii czyli TWIMTBP

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...