Skocz do zawartości
meehoweck

Tanie 4gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przymierzam się do wymiany moich lipnych Goodramów na jakiś zestawik 2x2GB. Nie planuję wydawać więcej niż 200zł + przesyłka no chyba, że naprawdę będzie warto. Przeglądając oferty na Allegro wytypowałem kilka ciekawych:

A-Data

Patriot

Znów A-Data

 

Który z wyżej wymienionych zestawów waszym zdaniem jest najlepszy? A może pokusić się o jakiś inny? Ważne jest by pamięci dość dobrze kręciły się na mojej mobo (IP35-E) no i oczywiście mieściły się w podanym przedziale cenowym.

 

Na koniec mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie czy w praktyce (głównie chodzi o gry) różnica między CL5 a CL4 w ogóle jest zauważalna? Jeśli tak to jak bardzo?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam wziol A-Daty CL4, troszke jednak daja nizsze timingi, zreszta masz jakby zapas OC, bo zwykle jak poluzujesz do CL5 zrobia wiecej MHz.

Zprawdz dokladniejsza specyfikacje tych kostek, ro znaczy napiecia na jakich daja rade na CL4, jesli chodzi o patrioty LLK to ciezko trafic dobre sztuki, pewnie ze 2.1V maja przy 800 i CL4, a w rzeczywistosci ze 2,2V trzeba dac...

Raz tylko udalo mi sie przypadkiem kupic dobre LLK, 800 4-4-4-12 1T robily na 1,8V a nie jak podaje producent 2,2V, trafienie takich DDR2 i jeszcze 2x2GB jest praktycznie niemozliwe (patriotow oczywiscie), zreszta wystarczy przejrzec tematy na ich temat...

Zerknij do tematu o OC pamieci 2x2GB i tam jeszcze popytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...