Skocz do zawartości
KKrzyk

Pomoc W Kupieniu Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Toshiba A300-1GN

Toshiba A300-1GT

Poza ramem nie pamietam czym się różnią. Co do innych to pisać nie będe bo do czynienia niemiałem w tej cenie. Ale o toshibie napisze:

Mam 1GN, sprawuje sie dobrze. Od Toshiby dostałem mnóstwo programów, które spowalniają system i pomagają, wiec po miesiacu trzeba zrobic selekcje jak juz bedziemy wiedziec co do czego jest. Wykonany jest dobrze, świecie sie, ale mi to nieprzeszkadza ;P Nie powiem jak sie trzyma podczas przenoszenia upadków itp bo o nią dbam bardzo ;P, wiec u mnie i compal byl dal rade. Klawiatura mimo walenia po oczach sprawdza sie b.dobrze, wygodnie sie pisze i przyjemnie. Touchpad zadko uzywam, ale moge powiedziec ze sie szybko grzeje(to plus teraz, nie wiem jak latem bede to postrzegal, ale zadko ogolnie uzywam). Ekran spoko, jestem zwolennikiem crt w stacjonarnych, ale jest dobrze, lepiej niz myslalem. Naglosnienie harman/kardon bajka, glosne bardzo nie jest, ale w porownaniu do innych lapkow glownie acera jest lux. Karrta graf fajna, testowalem tylko w starych i slabych grach, wiec wiele nie powiem, ale cod2, fifa09 i sims2 chodza fajnie. Natomiast filmy na niej to czysta przyjemnosc i majac gierke i polaczenie z netem wybieram film ;P Ogolnie jedynym minusem jest Vista ktora dostalem do niego w cenie (3,700). Zamula i ogolnie dokucza ;P Sterownikow do XP nie znalazlem i chyba nikt nieznalazl, no ale coz taka polityke zeby gowno wciskac silą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii A300 to chyba najlepszy model, a cala seria jest dosc nowa, wiec nic nie znalazlem. Ja mam go od miesiaca i to byl strzal (trafiony;) tylko na podstawie pojedynczych postow i opini, bo tak jak pisalem malo kto go recenzowal gdzies. Jest sporo testow ale modeli za 2,5k-3k.

Mysle ze i tak masz dobrze, bo toshiba i samsung to dobre marki. Ostatnio kolega sie przejechal na hp ;/, pekla mu pokrywa i troche matryca, a wydawaloby sie ze hp to juz wyzsza polka, choc sa tansze od tosi i samsunga. Samsung ma rzeczywiscie fajna karte, lepsza od 3650, a inne laptopy z tym geforcem to juz 4tys+.

http://www.ceneo.pl/;0151726819-10.htm dwie opinie

http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=9897...0&start=100 dwie opinie (od polowy strony w dol, ekspert i wlodek_242)

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Toshi...126.9876.0.html poczytaj o designie i matrycy bo sie prawie nie roznia.

Ja osobiscie polecam, a jak widzialem czyjes nazekania to na design i to ze sie palcuje pokrywa.

 

Sorry za double post, ale chce podbic temat.

Najprawdopodobniej za 2 tygodnie moja siostra będzie w posiadaniu Satellite Pro A300-1NT. Zależy tylko od tego czy w źródle z którego kupujemy nie przekroczy on 3,5k. W kilku sklepach w ktorych sprawdzalem wychodzi on taniej od mojej 1GN, a parametry takie same plus 1gb ram wiecej. Jest srebrna, a nie czarna i podobno wydajniejsza. Nie jestem fanboyem toshiby, ale mam juz do niej przekonanie, stacje dokujaca, urzadzenie wielofunkcyjne i plecak, wiec kolejna toshiba to plus.

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...