Skocz do zawartości
luckyx

Jaka Max Karta Do E2140?

Rekomendowane odpowiedzi

Pewno że warto się pchać tylko pytanie czy teraz sprzęt ma atrakcyjną cenę po tych podwyżkach :blink: ???

Ja mam 9600gt a procek tylko x2 2,5 ghz no oczywiście w smarkach nie wyciskam rekordów, ale np. w stosunku do poprzedniego 8600gt różnica zauważalna, jeśli masz kasę i chęć kupienia 9800 to czemu nie, zresztą na E2140 do końca życia nie będziesz siedział, ceny zejdą i dorwiesz coś mocniejszego, zresztą nawet na tym procku spokojnie sobie pograsz w najnowsze tytuły co najwyżej zamiast 60 klatek będziesz miał 50 :D no i w smarkach mniej, ale przyjemność z gry gwarantowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od gry;P niektore korzystaja bardziej z procka inne z grafiki;P

mysle ze warto ale jak powiedzial TSRules ceny sa troche wysokie... poczekal bym az spadna do normalnego poziomu :]

 

a jaki masz obecnie monitor?;> bo jesli jakis maly to chyba jednak nie ma po co brac 9800...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E2160 czyli 1.8GHz który bez OC z karta Palit 9600GT 512MB (nie sonic) robi 7tyś pkt w marku06. Po podkreceniu na 3GHz robi sie juz 10500pkt. Jezeli nie bedziesz miał krecil na 3ghz to poprostu nie wykorzystasz mocy karty a jedynie wydasz pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto pchac pod ten procesor cos wiecej niz 9600GT? Widze ze 9800 maja teraz atrakcyjna cena ale z drugiej strony za to mozna miec ultra ciche i najmocniejsze 9600gt.

Proc niekrecony, troche go zzawsze moze podbije (2.5ghz max)

Jak grasz w 1600x1200 z AA to i 9800 będzie mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E2160 czyli 1.8GHz który bez OC z karta Palit 9600GT 512MB (nie sonic) robi 7tyś pkt w marku06. Po podkreceniu na 3GHz robi sie juz 10500pkt. Jezeli nie bedziesz miał krecil na 3ghz to poprostu nie wykorzystasz mocy karty a jedynie wydasz pieniadze.

Proponuje porównywać w 3DMarku05 ponieważ w 2006 wchodzi w skład ocen wynik testu CPU. A to wiadomo że im wyżej taktowany dany model tym większa wydajność = większy wynik. W 3DMark05 będzie można zobaczyć jakie jest odniesienie w grach. Karty z serii 9 mają już Psyhix więc procka też troche odciąży... Jak go podkręcisz na 3GHz to 9800 ma sens, ba, przy 2,5GHz też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość xavi92

Jezeli nie masz zamiaru kręcic to bierz GF 8600gt sonic+

Warto jednak podkrecic i wtedy warto sie zainteresowac 8800gs/9600gt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...