Skocz do zawartości
CyraxFX

Złozony Zestw Prosze O Opinie 1700 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Składam kompa generalnie pod granie ..Będe kręcił ale bez fajerwerków i tylko gdy zajdzie potrzeba ...

Proc core2 8400 600zł

Pamiec Kingston HiperX 2*2gb 200zł

Płyta GIGABYTE EP43-DS3L 310 zł ew jaka inna , zalezy mi na sporej ilosci usb i przynajmniej 1-2 ide ata ( stata min 6)

Grafa Sapphire Radeon 4850 550 zł / ew inna ale do tej firmy ma sentyment (@9700Pro :P )

**********

dodatkowo psiadam 2 *250Gb , nagrywarke , audigy2, ...

Czy to wszystko pociąfnie Chieftec 420W / Ew Neotec 420W ....Bez kreceinia

ew jaki inny zasilacz i ile musi miec wat do 250 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego zestawu 400W. Pojawił się nowy bq! 350W http://zenfist.pl/be-quiet-pure-power-350w-p-2464.html ; dobrą propozycją może być Enermax Modu 425W http://zenfist.pl/enermax-pro82-epr425awt-...25w-p-2096.html

Reszta podzespołów bardzo dobra.

MNie chodziło o to że 420W mam obecnie , ale skoro napisałes ze styknie to nie bede kupował nic nowego.Myslałem że trzeba w 500 W zainwestować ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił proca na E5200 i dołożył za to do 4870. Skok w grach odczuwalny. Do tego zasiłka w okolicy 500W.

Szef 420W nie pociągnie. Ma za słaą linie 12V. Prędzej szef 350W z podwójną linią 12V by poradził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno wezme tego proca bo mam w okazyjnej cenie ...

plyta tez raczej bez zmian , ramy takze za calos place 1000 zł ...

Pozostaje no max 800 na grafe i ten nieszczesny zasilacz ...wezme tego enermaxa , albo cheiefteca 500W z potrojna linia 12 ...cos te 425 W mi nie lezy bo teraz

mam 420 , wiec ide tylko o 5 w w góre , :P ...O taki rozkmin na chłopski rozum ...

Grafa 560 ? /zasilaka 250/280 ...Czy jest sens brania tego 4870 /za 800 zł ..czy tj az tak wielki skok ..Bede gral w 1280/1024 i napewno nie wyzszej ....

Z testow wynika 20-25% ....ale przy wyzszych rozdzielczosciach , a przy takiej to przewaga nie jest juz tak spora , oczywiscie w stosunku do

płynnej gry bo 30 fps a 38 nie daje wielkiej róznicy ...Jesli coś bredze to piszcie smiało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...