Skocz do zawartości
Absence2K

Allekomp Ii Edycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulować wygranej nie ma co, bo sam wybierałem :). Gratulować mogę jedynie wyobraźni i umiejętności. Ale naprawdę rozdzielić pierwszą piątkę było trudno bo każdy mod w swojej klasie był dobry, więc dla mnie ostatecznym kryterium było to który mod ma mniej wad ;)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gratulujemy sobie nawzajem zajetych miejsc, ale o kims zapomnielismy. Aktualnie jest kryzys (nie da sie nie zauwazyc), a my mamy druga edycje konkursu i do tego takie nagrody ! Po zakonczeniu pierwszej edycji pojawialy sie glosy zeby zmienic forme konkursu, allegro to zrobilo, dodajac Jury. Zauwazmy, ze nasze opinie sa brane pod uwage. Zatem komu trzeba pogratulowac ? Oczywiscie pewnej osobie, bez ktorej konkurs by sie on nie odbyl (panu Krzysztofowi ;)).

 

Konkurs jak to konkurs, zawsze pojawiaja sie glosy, ze bylo cos zle. Warto jednak zauwazyc inicjatywe ze strony allegro, organizuja specjalnie dla nas (modderow) konkurs, dla moddingu, ktory wg. niektorych juz dawno umarl w Polsce. Ten konkurs jest miedzyinnymi dowodem na to, ze nie jest tak zle, a wystarczy odrobina checi (zobaczcie ile modyfikacji zaczelo powstawac dzieki tej inicjatywie).

 

Ze swojej strony jeszcze raz dziekuje za docenienie mojej obudowy, jednoczesnie doceniajac allegro za zoorganizowanie konkursu.

Edytowane przez megadega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Konkurs jak to konkurs, zawsze pojawiaja sie glosy, ze bylo cos zle. Warto jednak zauwazyc inicjatywe ze strony allegro, organizuja specjalnie dla nas (modderow) konkurs, dla moddingu, ktory wg. niektorych juz dawno umarl w Polsce. Ten konkurs jest miedzyinnymi dowodem na to, ze nie jest tak zle, a wystarczy odrobina checi (zobaczcie ile modyfikacji zaczelo powstawac dzieki tej inicjatywie).

 

Ze swojej strony jeszcze raz dziekuje za docenienie mojej obudowy, jednoczesnie doceniajac allegro za zoorganizowanie konkursu.

 

Co było źle... ta nędzna strona.. przebrnięcie przez przewijaną litę to masakra... stanowczo wolę formę typu tableraycznego... kto to wymyślił... z 20 razy podchodziłem do przejrzenia całej listy...

 

3 edycję liczę na coś zrobionego z głową, a profesjonalistów wysłać do szkoły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ;)

 

Przydał by się jakiś konkurs na LC bo z moderami ni ma szans ;p

 

Pozatym konkurs fajny Pan Krzysztof dał rade a błędy tej edycji napewno poprawi w następnej.

Glupi pomysl, co bys tu chcial oceniac? Najdrozsze klocki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja znalazłem parę ulepszeń, które by mi się przydały z punktu widzenia jury.

 

megadega, święte słowa ;) Jury też podziękujecie, wszak odwalili pracę charytatywną abyście mogli cieszyć oko nagrodami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kilka wyjaśnień:

 

megadega: "Pan Krzysztof ?" Mateusz,kurde może od razu mnie na geriatrie ? Panem to ja będę jak melonik kupię :)

 

thomascamel: masz rację, scroll był beznadziejny, nie sprawdził się w ogóle ( btw, nikt z nas nie sądził że będziemy mieli do przewijana 124 mody ). w przyszłej edycji obiecuję poprawę, thumbnaile większe bez otwierania, plus normalny scroll :)

 

PelzaK: Praca charytatywna ? Czekaj ty bestio jak tylko wrócę z alleZIMY w Wiśle, zapewniam że Jury zostanie należycie docenione :) ( niestety na tego Mustanga V8 nie starczyło, to z góry zapowiadam :)

 

 

Pozdr

PAN ( ja nie mogę ) Krzysiek / Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK: Praca charytatywna ? Czekaj ty bestio jak tylko wrócę z alleZIMY w Wiśle, zapewniam że Jury zostanie należycie docenione

to dobrze, ja tam się i tak nastawiłem na charytatywną pracę, tak, że z każdego vipera bedę zadowolony... w ostateczności mazda rx8 też może być :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dostałeś jeśli to nie tajemnica?

Domyślam się że upominki zostały wysłane do członków jury:

 

- Logitech Quickcam Messenger

 

- Logitech Headset PC 860

 

- PQI U350 2GB

 

- PQI i810 Plus 2GB

 

- podkładke, notes, smycz Allegro

 

Wszystko w eleganckim pudełku Allegro. Świetnie się złożyło bo miałem kupić mojej Walentynce kamerkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...