Skocz do zawartości
andr_w

Karta Graficzna Pci-e Max 350zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie jako że super poradziliście mi w wyborze proca, płyty i ramu :) teraz chciałbym zakupić kartę graficzną. Mam nadzieję że tym razem otrzymam godne uwagi odpowiedzi i podpowiedzi :)

Jest tego multum i niestety za bardzo nie wiem co wybrać. Chcę kupić nówkę (nie używaną) kartę max do 350zł (razem z przesyłką), a więc jaką? :D

 

Mój config:

- proc Athlon 64 x2 4800+,

- płyta Foxconn A690GM2MA,

- pamięć GoodRam 2gb

- zasilacz 400 Watt niestety no name bo Allied (ale jakoś się trzyma na tym zestawie :P )

 

PS: Aha przeznaczenie graficznej będzie przeważnie do gierek, tak żeby każda z tych nowych w miarę chodziła płynnie i żeby można było podziwiać grafikę typu nfs uc, gta iv itd. itp. :)

Edytowane przez andr_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem zasilacz do wymiany ale kurde mam tylko 350zł wiec nie mam więcej abym jeszcze do kupil zasilacz.

 

a co się teraz opłaca wziąć radka czy gf do gierek?? co jest bardziej kompatybilne bo słyszałem że teraz radki boją gf ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umiałbyś dołożyć do całego interesu 50zł to starczyło by i na zasilacz i na grafikę np 8800GS 384MB jest to trochę okrojony 8800GT.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, może coś rodzice dołożą akurat na ten zasilacz.. (sorki za mały OT ale co by się stało gdybym kupił jedną z tych kart do tego zasilacza co teraz mam??)

 

jeżeli chodzi o graficzną to jak patrze na parametry to ten radek ma ciut lepsze taktowania 750/2000 a gf 650/1800, więc wolałbym tego radeona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by się mogło stać? Zasilacz mógłby się spalić/wybuchnąć/paść. Mógłby zabrać przy tym pół komputera ze sobą do krainy nieskończonych GHZ.

 

Nie można taktowaniami porównywać dwie zupełnie różne karty.

 

 

Jeżeli to ma być jak najniższym kosztem, to bierz zasilacz Modecom MC-350ATX 2.0 i do tego HIS Radeon HD4670 512MB IceQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być jak najniższym kosztem, to bierz zasilacz Modecom MC-350ATX 2.0 i do tego HIS Radeon HD4670 512MB IceQ.

Dokładnie. A jeśli wyskrobiesz jeszcze z 50zł to wtedy bierz 9600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodnyj

Co by się mogło stać? Zasilacz mógłby się spalić/wybuchnąć/paść. Mógłby zabrać przy tym pół komputera ze sobą do krainy nieskończonych GHZ.

 

Nie można taktowaniami porównywać dwie zupełnie różne karty.

 

 

Jeżeli to ma być jak najniższym kosztem, to bierz zasilacz Modecom MC-350ATX 2.0 i do tego HIS Radeon HD4670 512MB IceQ.

Żal gościowi 70-80 PLN na zasilacz-za tyle miałby modecoma na wentylu 120

No i widzę że większość to fanboye radka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal gościowi 70-80 PLN na zasilacz-za tyle miałby modecoma na wentylu 120

No i widzę że większość to fanboye radka ;)

 

Taa.... Feela chyba. MC-350ATX, to koszt ok. 100 zł.

 

 

PS. Taa... Fanboye. Znajdź lepszą kartę z NV za ok. 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodnyj

za 80 będzie miał feel'a 400 na 120

niech poczeka,dozbiera drobnych i za 350 spokojnie kupi 9600GT

ktoś się tu produkował na temat 8800GS-owszem to były dobre karty,ale...były-nie są już dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się ten radek 4670 :D od jakiego producenta polecacie bo na allegro jest parę i w różnych cenach? Myślałem nad Gigabyte tania i chyba dobry producent..

Jeśli nie chcesz mieć za głośnego sprzętu to nie bierz tej karty do Gigabyte'a.. Ostatnio złożyłem na niej zestaw i jest dość głośna.. chyba, ze taki model mi się trafił.. Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za 350zł kupił:

8800GS 269zł i jeśli nie możesz dołożyć to delta 350W. Nic ciekawszego za taką kase nie kupisz (no chyba że grasz w wyższe rozdziałki gdzie 384MB to jednam mało).

Uprzedzam pytania: delta 350W ciągnie mojego X2 z 8800GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...