Skocz do zawartości
Ernidebest

Ustawienie Stałego Ip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

1)

Mam internet z aster.

 

Popiełem sobie router linksys'a, żeby mieć bezprzewodowy internet.

 

Mam tylko problem, że co jakiś czas zmienia mi się wewnętrzne IP i musze przestawiać je później

żeby mieć odblokowany port dla utorrent'a

 

jak ustawić żeby dany komputer miał ciągle 1 ip

 

2) Co jakiś czas zrywa mi się też połączenie z internetem. Wyskakuje komunikat, że jest ograniczone połączenie. Jakiś gość powiedział mi, że to wina aster, też tak miał, ale przez kabel nie było problemów

 

3) Czy przez WIFI wysyłanie np. 1,5 gb pliku strasznie długo trwa ?? 14 godz ??

powiedział mi że nie da rady, bo wtedy coś tam gubią czasy obliczeniowe.

 

Z góry dzięki za odpowiedź na wszystkie pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad3: Co rozumiesz przez słowo WIFI? Czy chcesz go wyslac do internetu np. na rapidshare,czy z komputera na komputer np. w pokoju poprzez WIFI? Jesli to pierwsze to calkiem mozliwe,ze tak mzoe byc,jesli masz słaby internet,ale z kompa na kompa w pokoju poprzez WIFI maks 10min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kompa na kompa... pokazuje mi okolo 14 godz.

 

Mam dalej problem z ustawieniem stalego ip... jakos nie wiem ktore opcje mam zmienic, bo mam troche inne menu..

 

to ze mi zmienia ip to wydaje mi sie ze to wina tego, ze jest ustawione "Client Lease Time: 0 czyli 1 dzien...

Edytowane przez Ernidebest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...