Skocz do zawartości
NevA

Black & White 2

Rekomendowane odpowiedzi

@Ryban

Potestuj może inne wersje sterów od dźwiękówki.

Miałem troszkę inny problem z wydajnością grafiki i bardzo pomogła zmiana sterowników na najnowsze bety - zyskałem ok 5-7FPS.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna.

 

Jestem na etapie budowy świątyni. Daleko to nie jest ;] Ale i tak czuje jakbym pół gry przeszedł ;]

 

Gra jest bardzo przyjemna graficznie. Mrówki sobie chodzą. Wodą ładnie faluje. Baby dzieci rodzą ;]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ;] Prawie kazdemu, co gral w bw1, dwojka nie przypadla do gustu ;) Ogolnie chodzi o to, ze bw2 to zwykly rts, a pierwsza czesc to wtedy sie juz bylo bogiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak napisal 730. Jak tutaj jest sie bogiem, to ja jestem pioorek. Eeeee, papiez ;p. 1 byla troche zabugowana (zmniejszanie sie chowanca itp), ale miala to cos co przyciagalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, przylacze sie moze do rozmowy i dodam pare slow odsiebie :)

Jesli chodzi ob BiW2 to mnie sie podoba, i czuje ze jestem bogiem, w jedynke gralem tez mi sie podobala.

Wkocu niezapomnijmy ze 2 to "dwujka" a nie dodatek do 1, dlatego tez ewoluowala i stala sie czym pokoroju RTS, ale niecalkiem. RTS-y znudzily mi sie juz na poziomie Generals, a jednak tutaj tak tego nieodczuwam.

Grafika genialna, moglbym powiedziec ze najlepsza jaka widzialem na PC, lecz jednak tego niepowiem bo zaraz zostal bym rozplaskany o ramke forum.

 

Pozdrawiam, i polecam B&W2

Edytowane przez Nozgul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ryban

Potestuj może inne wersje sterów od dźwiękówki.

Miałem troszkę inny problem z wydajnością grafiki i bardzo pomogła zmiana sterowników na najnowsze bety - zyskałem ok 5-7FPS.

1690988[/snapback]

 

o ktorych sterach mowisz dokladnie? bo na tym co w podpisie z tym ze grafa 500/700 nie jest rozowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze by ktos wrzucił jakis filmik z b&W2?

1695524[/snapback]

Oj nie radze.Bez tego gra skacze jak zabka a zwlaczonym frapsem?? Chcesz zobaczyc pokaz slajdow ?? Nawet na GF7800gtx pewnie by byl z wlaczonym, frapsem.Ta gra ma najwieksze wymagania w historii gier na czele z BP,jednak w przeciwienstwie do BP ta gre tlumaczy najlepsza grafika jaka wyszla na peceta a BP samadlugosc obszaru niezabardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie właczyć opcję blooming( bodajże efekt gorącego powietrza i poświaty ,a w takiej grze storzy to naprawdę świetny klimat) ja mam gf6600 i widziałem ten efekt w wielu innych grach , a tu się nie da .Czyżby taki chwyt marketingowy ATi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie właczyć opcję blooming( bodajże efekt gorącego powietrza i poświaty ,a w takiej grze storzy to naprawdę świetny klimat) ja mam gf6600 i widziałem ten efekt w wielu innych grach , a tu się nie da .Czyżby taki chwyt marketingowy ATi??

1696532[/snapback]

Moj kolega ma gf6600 i ma aktywne wszystkie opcje w tym blooming,wiec masz cos chyba ze sterami.Sprobuj 81.84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...