Skocz do zawartości
ModdingKing

Projekt : Aqua Computer R.o.g.

Rekomendowane odpowiedzi

No widzę że znowu coś tam dłubiesz, ja jakoś do tego cierpliwości nie mam. Poprzedni projekt śledziłem i ten też będę. Co do tych odlewów kiedyś też coś chciałem skopiować i znalazłem taki Poradnik. Od postu 78.

Edytowane przez mazii-m2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na kolejne update'y bo temat troszkę przygasł ;)

Nie wygasł po prostu czekam cały czas na powrót płyty głównej z serwisu ponieważ była padnięta a to trochę trwa :( z czego też nie jestem zadowolony a w tym wypadku nie mogę pewnych rzeczy zrobić bez niej :( ale cóż wkrótce przyjedzie płytka od ASUSa no i zabierzemy się za robotę z całej pary !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syndrom Samhaina :lol:

az tak zle nie jest (chyba)

 

w miedzy czasie zbierajac kase na farbe na ponowne malowanie, zjaralem serwa oraz sie Zjazd przypaletal ;)

 

a Thorn? nie bylo go nigdzie od dawna, moze problemy z netem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że wielki powrót szykuje na allekompa :P

Sam kiedy reaktywujesz moda :->

Zjazd > urlop > mod

 

taki plan dzialan... w miedzyczasie zbiera sie kasa na farby lepsze...

 

a co do tematu... mam nadzieje, ze Thorn wroci... ale szybciej niz po 2 latach jak ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę niebawem :) tak pochłonięty jestem ale pracą zawodową oraz rodziną :) akwarium mam długi czas no i nie powiem, że nie bez powodzenia 2x pierwsze miejsce :D oczywiście na dwóch różnych akwariach. A jak na razie mam mało czasu na moda więc przerwa w tym. No i zostałem zaproszony do jury na ALLEKOMP wiec powiem wam róbcie ładne mody i na allekomp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz wszyscy, którzy kiedykolwiek zwątpili i/lub szydzili z Thorna, będą mieli przefajdane w tym konkursie.

 

Ja to nawet nie będę próbował startować, raz że za bardzo nie mam z czym, a dwa - powyżej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...