Skocz do zawartości
Korkichan

Tani Czytnik Ebook

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pigmej

Tu chyba rozmiar ekranu ma znaczenie. Na PDA by było raczej to ciężko czytać na dłuższą metę. Celowałbym raczej w najtańszego TabletPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Reader, sam często korzystam z ebooków podczas podróży gdzie nie chce mi się targać książek w wersji papierowej i jak na razie lepszej alternatywy nie znalazłem. Zanim do niego doszedłem testowałem chyba wszelkie inne formy i reader bije konkurencję na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję taniego urządzenia do czytania ebooków. Ważne żeby było w miarę poręczne, czytało pdf i inne popularne formaty ebooków oraz było czytelne i nie męczyło bardzo oczu. Macie może jakieś propozycje ?

Ja polecam tez Nokie..ale 770. Mam, używam jako czytnika i jestem zadowolony. Można tez poszukać np. Tungstena t3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dawno, dawno temu (jakieś 5 lat) kupiłem sobie simpada SL4. Ale to do bardzo poręcznych raczej nie należy (do "w miarę poręcznych" to tak) , ma wielkość przeciętnej książki, 8,4'' ekran 800x600, 1kg wagi. Do czytania rewelacja, ale do noszenia to jakieś takie nieporęczne, chociaż i tak często to w pociągu miałem. Można na allegro kupić uboższą wersję czyli T-sinus za niecałe 300zł. Tu trochę informacji http://pdaclub.pl/simpad/index.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...