Skocz do zawartości
grzes_tg

Acer 5315 Dostaje Baty Od Athlona Xp :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Po pierwsze to nie wiem czy we właściwym miejscu zakładam post ale nigdzie indziej moim zdaniem nie może się on znaleźć <_< :wink:

Od ponad pół roku jestem posiadaczem tego lapka (Celeron M550, 1GB RAM, 80GB HDD) - mam na nim zainstalowany oryginalny XP SP3(głównie chodziło mi o ten system dlatego zdecydowałem się na ten model :lol2: ).

Praktycznie od paru dni zauważyłem tak jakby lapek ten dostał "muła". Załużmy że dany program lub gra ładowała się w 20s to teraz czas jego zmienił się do ok 1minuty. Często dostawał "laga" w systemie przy wykonywaniu normalnych zadań.

Jednym słowem zachowuje się tak jakby stracił moc i siedział w nim Pentium 2 z 128MB RAMu na pokładzie.

Wiem że Celek to nie demon szybkości ale chyba to nie jest okey. Zrobiłem pare testów(SISsoft Sandra, paroma z Everst'a, starym CCR).

Wyniki wyszły paskudne-porównywałem je ze stacjonarką (komp z podpisu)- połowa wyników tego kompa. Moim zdaniem lapek ten jest znacznie lepszy (bo o wiele nowszy-a postęp techniczny idzie do przodu przecież B-) )a wyniki wyszły złe. Sprawdzałem też pamiątki Memtestem86 lecz to one raczej nie są winowajcą za ten stan rzeczy(0 błędów).

Z góry wszystkim dziękuje za wszelkie sugestie B-) Pozdrawiam :rolleyes:

Edytowane przez grzes_tg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...