Skocz do zawartości
sibkods

Monitor 22" Który Z 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeczytałem mase recenzji, testów, opinii użytkowników i wybrałem 3 modele.

Samsung T220

LG W2252TQ

Samsung 2233BW

 

Samsung dostaje wszedzie wysokie noty, to mój faworyt.

LG, bardzo tani, ale też jest z nim sporo problemów. Po przeczytaniu wypowiedzi na tym forum na temat tego monitora, zwątpiłem.

Samsung 2233BW, ciekawa sprawa. Bardzo mało informacji na jego temat. Nie znalazłem żadnych testów czy recenzi na polskich stronach. Sprawdziłem na zagranicznych, bardzo mało informacji o nim. Zastawiam się czemu. Ładny design, obraz zapewne podobny do tego z t220 mimo to nikt o nim nic nie pisze.

Proszę Was forumowicze, który Waszym zdaniem monitor będzie najbardziej odpowiedni do korzystania z PC(DVI), oraz będzie podłączony do xbox360(VGA).

W PC mam słaba kartę Geforce 6600, jak więc będzie wyglądac obraz w rozdzielczości nie wiekszej jak 1280x...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JaGu83

Również polecam LG LCD 22" W2252TQ-PF, ponieważ spójrz na parametry:

Jasność: 300 cd/m2

Kontrast: 10000 :1

Czas reakcji matrycy: 2 ms

 

A z tych dwóch Samsungów to tylko ten pierwszy Samsung T220, ponieważ ma niemal identyczne parametry co LG.

Jasność 300 cd/m2

Współczynnik kontrastu 20000:1

Czas reakcji matrycy 2 ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie patrze na parametry poniewaz to wszystko jedne wielkie oszustwo :)

Interesuje mnie tylko subiektywna opinia. Zobaczyłem na żywo tego LG i go nie poznałem, w rl jest o wiele ładniejszy niż na zdjęciach. Boje się tylko, że trafi mi się ferelny egzemplarz a czytając wypowiedzi na forum to o to nie trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...