Skocz do zawartości
romek

Konkurs Sapphire: Wybierz Najlepszy Film!

Rekomendowane odpowiedzi

Przez dluzszy czas ogladam co sie tu dzieje, HeatheN wiedzialem ze zrobisz furore :D tylko jedno mi nie odpowiada, jak patrze na glosy ktore zbiera meeron to troche mnie dziwi, nie wiem dlaczego praca meerona dostala sie do drugiego etapu, nie widze tam glownego bohatera sapphire (sory meeron zyjemy w wolnym panstwie i takie jest moje zdanie), zworcicie uwage na IGI i megadega, bo to moim zdaniem produkcje ktore powinny znalesc sie na podium. To tylko moje skromne zdanie, z gory przepraszam jesli kogos tym uradzilem.

 

Pozdro, MandraX 8)

Dzięki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w tej kwesti sie pomylilem :P Przepraszam, lecz dalej pozostaje zdania ze sa lepsze prace o ktorych wyzej pisalem.

Prace ocenia publicznośc i w tej kwestii nie ma co dyskusować. Praca dostaje głosy - podoba się, proste. Nie zapominajmy, że to forum traktujące głównie o O/C, meeron trafił w gusta userów. Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nie ma o czym dyskutować w tej kwestii dopóki, dopóty nie zakończy się głosowanie

Prace ocenia publicznośc i w tej kwestii nie ma co dyskusować. Praca dostaje głosy - podoba się, proste. Nie zapominajmy, że to forum traktujące głównie o O/C, meeron trafił w gusta userów.

skoro już o tym mówisz, ja zgadzam się z mandraX-em.

Nie chcę tu w ogólę wszczynać kłótni bo nie o to chodzi, ale może mi ktoś wytłumaczy, gdzie puenta w jego filmiku. Może ja czegoś nie dostrzegam, może dostaję jakis inny filmik :D też z chęcią bym zajarzył o co kaman, bo gość normalnie goni HeatheN-a, z chęcią bym na niego zagłosował, jeśli jest taki dobry.

 

a tomeck nie trafił w gusta userów ?

 

PS: oby wszystkie marzenia w tym roku się Wam spełniły drodzy forumowicze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, dajcie spokój, widzę ,ze jakiś ciśnienie maja tu niektórzy...

podoba ci się inna praca? oddaj na nią głos, proste!

Dzio bak, śmiało głosuj, nie będę się gniewał :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzio bak

Nie przesadzaj że HeatheN'a goni ;p Toć połowy nawet nie ma. Co do samego filmiku to ładnie zmontowany, pewnie chciał pokazać że na kartach Sapphire ładnie chodzi Clear Sky + 3dmark i ludziom się podoba... proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł XXXX*, odnośnie przyznawania przez każdego głosującego punktów (np. 5, 3, 1) kilku pozycjom. W takiej sytuacji jak teraz (przy jednym filmie, nie da się ukryć, będącym w innej lidze niż reszta) większość bezstronnych osób zagłosuje na ten sam film a o kolejności pozostałych zadecyduje ilość znajomych na forum (dobrze że piszę to zanim konkurs się rozstrzygnął bo nie próbuje tu nikogo o nic oskarżać, po prostu sądzę że taki system głosowania promuje tego typu akcje). No ale łatwo oceniać po fakcie, oby więcej takich konkursów gdzie można się wykazać czymś innym niż szukaniem w google odpowiedzi na bezsensowne pytania.

 

*Usunął swojego posta w czasie jak to pisałem więc niech pozostanie anonimowy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzio bak

Nie przesadzaj że HeatheN'a goni ;p Toć połowy nawet nie ma.

tylko dopiszę, żeby nie było ze przesadzałem :D zazwyczaj stwierdzam fakty :razz:

wczoraj meeron miał coś koło 10, lider 40, może troche więcej, dzisiaj procentowo przyspieszył ;) dlatego goni

 

(też mam wrażenie, że stali użytkownicy mają jakoś łatwiej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że też was to gryzie,

Dziwi mnie to, że zwykłe przerobienie trailera http://pl.youtube.com/watch?v=XIr4z2mIaPo&...feature=related i taki sukces.

Też jestem utwierdzony w przekonaniu, że to agitacja.

 

 

a co do przyznawania przez każdego głosującego punktów, to imo mozliwosc zagłosowania na 3 ulubione filmiki osłabiłaby siłe głosów od znajomych.

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tym anonimem. Skasowałem posta bo nie chciałem się wypowiadać przed zakończeniem konkursu, no ale skoro już temat został poruszony, to napiszę co o tym wszystkim myślę :).

 

Po pierwsze nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować zwycięzcom. Pierwsze miejsce jak najbardziej zasłużone, film jest super i chyba wszyscy się ze mną zgodzą. Dwa kolejne miejsca - też należy pogratulować, bo nie zrobili przecież tego niezgodnie z regulaminem konkursu, bo nie znalazłem w nim klauzuli, że koledzy nie mogą głosować na kolegów. Ale czy te nagrody są zasłużone - jak widać po komentarzach jest to sprawa wysoce dyskusyjna.

 

Bo w końcu jest to konkurs na najlepszy film, a nie na najlepszego "kolegę z forum", a mam wrażenie że gdyby przemianować nazwę i usunąć filmiki, te dwa miejsca uzyskały by tyle samo punktów.

 

Ktoś tu napisał że meeron utrafił w gusta użytkowników. Ok możliwe że to prawda, ale więc dlaczego w gusta te nie utrafił tomeck, który zrobił film o tej samej tematyce, dodatkowo dużo lepiej zmontowany i przede wszystkim dłuższy - gdzie widać włożoną pracę.

 

Jeżeli mis1ek zaś trafił w gusta, to dlaczego nie trafił sesq który też ma w sumie podobny filmik, ale z fajną puentą na końcu, i też moim zdaniem lepiej zmontowany.

 

Nie wiem czy o to chodziło moderacji i administracji forum, nie wiem też czy taki był zamiar sponsora konkursu, ale podejrzewam że nie.

Teraz, już nic nie zrobimy, ale mam nadzieję że będzie to dobra nauka na przyszłe konkursy.

Moim zdaniem powinno być głosowanie na 3 filmiki - zaznaczamy ten który powinien zająć pierwsze miejsce, ten co drugie i ostatni co powinien zająć trzecie miejsce. Każdy by wtedy dostał 3, 2 i jeden punkt.

Filmiki powinny być anonimowe, pod groźbą wykluczenia nie wolno by było wyjawić który jest naszą produkcją.

Wyniki sondy widoczne dopiero po zakończeniu konkursu, bo teraz komicznie wygląda walka meroona i mis1ka gdzie panowie przez cały dzień mogą nie dostać głosów, ale gdy jeden odskoczy, nagle cudownym sposobem drugi go dogania ;)

No i ostatnia bardzo ważna sprawa - powinna być jakaś nagroda dla głosujących w konkursie bo jak widać frekwencja jest TRAGICZNA, co dodatkowo pogłębia to o czym pisałem. 150 głosów na 50 tyś forum to jest żenada ... Ci obiektywni, jak już ktoś napisał oddali w pełni zasłużony głos na HeatheN'a, a przy dwóch dalszych miejscach różnica jest tak mała, że koledzy z forum mają bardzo duże znaczenie.

 

 

No i na koniec - szkoda mi przede wszystkim nowych użytkowników, którzy włożyli dużo pracy w swoje konkursowe filmiki, a jaki przyniosło to skutek - sami widzimy po ilości uzyskanych przez nich głosów. Każdy ma przecież oczy i widzi. Wątpię żeby taki start na naszym forum, zachęcił kogokolwiek do brania w nim czynnego udziału, bo to nie było proste odpowiedzenie na trzy pytania, a często wiele godzin i dni pracy nad filmem który później nie został doceniony.

 

Dziękuję też wszystkim którzy oddali na mnie głos - nie znam ani jednej osoby która to zrobiła :) nie mam tu znajomych, rzadko się ostatnio udzielam :), więc tym bardziej jestem szczęśliwy że się komuś moja praca naprawdę podobała, i o tyle mam więcej szczęścia od nowych userów, bo to daje mi już dużą satysfakcję, choć szczerze też odczuwam lekki żal.

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu napisał że meeron utrafił w gusta użytkowników. Ok możliwe że to prawda, ale więc dlaczego w gusta te nie utrafił tomeck, który zrobił film o tej samej tematyce, dodatkowo dużo lepiej zmontowany i przede wszystkim dłuższy - gdzie widać włożoną pracę.

O gustach się nie rozmawia, jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu nogi śmierdzą...

Jeżeli mis1ek zaś trafił w gusta, to dlaczego nie trafił sesq który też ma w sumie podobny filmik, ale z fajną puentą na końcu, i też moim zdaniem lepiej zmontowany.

Twoje zdanie, moje tez, ale nie zdanie 26 innych osób, proste?

Nie wiem czy o to chodziło moderacji i administracji forum, nie wiem też czy taki był zamiar sponsora konkursu, ale podejrzewam że nie.

Teraz, już nic nie zrobimy, ale mam nadzieję że będzie to dobra nauka na przyszłe konkursy.

No zapewne:)

Moim zdaniem powinno być głosowanie na 3 filmiki - zaznaczamy ten który powinien zająć pierwsze miejsce, ten co drugie i ostatni co powinien zająć trzecie miejsce. Każdy by wtedy dostał 3, 2 i jeden punkt.

I wtedy co? Wtedy nawet największy chłam mógłby wygrać (nie piję do nikogo) gdyby mial najwięcej znajomych.

Jedynie gdyby sponsor wybral zwyciescow nie byloby niedomówień i gdybania. Nie nie...pewnie zaraz byłyby pomówienia o nepotyzm, załatwianie na lewo itd....

Czemu z prostego konkursu robimy taka burze? Może minusowe punkty?

Wyobraz sobie 2 filmy, jeden gorszy drugi lepszy, na lepszy zaglosowalo szczerze 10 osob i dalo 3 pkt, na ten gorszy dali po jednym punkcie, w tym momencie jest 30 do 10

A wez sobie 20 znajomych od tego gorszego filmu i niech dadza na ten gorszy 3pkt a na ten lepszy ani jednego (ty glosuj na cos innego aby ten nie dostal punktu!) i tym sposobem mamy 70 do 30 dla gorszego filmu....

Wprowadzenie jakiejkolwiek skali ocen daje DUŻO WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI MANIPULACJI WYNIKAMi...

 

Filmiki powinny być anonimowe, pod groźbą wykluczenia nie wolno by było wyjawić który jest naszą produkcją.

Wyniki sondy widoczne dopiero po zakończeniu konkursu,

Filmik na którym widać kogoś, nie jest anonimowy bo znajomy go zaraz rozpozna...

Poza tym wyniki widac PO ZAGŁOSOWANIU.

 

 

Panowie wyluzujcie. Romek pisał wprost, że jego skrzynke zalewa masa pytan JAK I CO NAKRECIC, prawda jest taka ze to pierwszy taki konkurs i ogolnie ludzie nie mieli pomyslu, nie wiedzieli jak to nagrac. Wiem ze latwo to napisac gdy moj film prowadzi (dzieki wielkie za pozytywne oceny), ale imho droga do wygrania to nie kombinowanie z ankieta (moze minusowe punkty przyznawajmy?) tylko zrobienie dobrego filmu.

Problem nie leży w ankiecie, frekwencji czy znajomych,a w produkcjach...ja widziałbym w finale jedynie 10 filmów, zupełnie inne na podium ale TO MOJE ZDANIE.

 

Pozdrawiam i wyluzujcie...

ps. Sorki jeśli to zabrzmiało jakbym się szczycil tym ze prowadze i pozjadał wszelkie rozumy, moja opinia brzmi jednak że kazdy mial rowne szanse....

 

zacytuje pierwszy post w tym temacie admina:

Konkurs na najlepszy film o marce Sapphire doszedł do drugiego etapu, w którym każdy forumowicz może zagłosować na swojego faworyta.

 

Ps. trwają pracę nad 2 częścią filmu:D

słowa kluczowe

-kung pao

-star wars

-sapphire baby^^

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki widać przed zagłosowaniem gwoli ścisłości. Przed zagłosowaniem masz drugi przycisk "pokaż wyniki".

Na innych forach bardzo często widzę ankiety z tajnymi wynikami do samego zakończenia i to uważam za najlepsze wyjście w takiej sytuacji.

 

Nie twierdzę też że moje propozycje są ok - ale chciałbym sprowokować dyskusję i jakieś inne propozycje które może by pomogły zorganizować kolejny "lepszy" konkurs :), ale co do anonimowości - ile osób Cię widziało na żywo i wie jak wyglądasz, a ile więcej zna cię z nicka na forum.

 

Co do punktów, ok, masz rację, więc może głosowanie na trzy najlepsze filmiki i każdy z nich otrzymuje tyle samo punktów ? Więc i ty i osoby z kolegami dostaną tyle samo punktów co teraz, ale część osób która Ci obiektywnie przyznała punkt, da go też innym dobrym pracom.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha zabawne co tu sie dzieje z tym komentarzami :P ja tam mam swoje zdanie na temat konkursu, moglem to zostawic dla siebie bo wiedzialem ze bedzie od razu riposta, ze kazdy ma swojego "faworyta" (czyt. kolege) :P

 

Pozdro, MandraX 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też dlatego pierwszego posta na ten temat zdecydowałem się usunąć, bo uważam że uczciwiej będzie napisać o tym po zakończeniu konkursu, żeby nikomu nie zabierać w ten sposób uczciwych głosów - nie ważne czy meeronowi, czy m1skowi, czy komukolwiek innemu.

 

Chciałbym też przeprosić meerona i M1ska za moje słowa, bo naprawdę nie kieruję ich osobowo, chodzi mi bardziej o samą ideę konkursu, i jeżeli poczuliście się urażeni to przepraszam.

 

ps

Heathen napisałeś, że o gustach się nie dyskutuje. Zgadzam się z Tobą w pełni, ale sam sobie odpowiedz, i niech inni odpowiedzą czy tutaj naprawdę gusta zagrały główną rolę :).

 

 

EDIT

 

Myślę że podstawowym problemem konkursu jest niska frekwencja, co właśnie ułatwia manipulację wynikami. I najgorsze, że na to nie można nic poradzić. Mogła by na to pomóc nagroda dla głosujących, ale wtedy też każdy by oddawał głos na byle co, byle by wziąć udział w losowaniu.

To co mogło by pomóc to rozwiązanie które widziałem na jednym forum - głos, a w temacie jego uzasadnienie w formie kilku zdań - przynajmniej było by wiadomo, że dana osoba widziała film na który zagłosowała, ale to też nie jest rozwiązanie idealne.

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na koniec - szkoda mi przede wszystkim nowych użytkowników, którzy włożyli dużo pracy w swoje konkursowe filmiki, a jaki przyniosło to skutek - sami widzimy po ilości uzyskanych przez nich głosów. Każdy ma przecież oczy i widzi. Wątpię żeby taki start na naszym forum, zachęcił kogokolwiek do brania w nim czynnego udziału, bo to nie było proste odpowiedzenie na trzy pytania, a często wiele godzin i dni pracy nad filmem który później nie został doceniony.

jeśli ktoś zarejestrował się na tym forum, bo jest zainteresowany obszerną tematyką o komputerach, to myślę, że konkurs tu nie będzie miał wpływu na branie udziału w forum (tak jak to określiłeś :razz: )

 

myślę też że powinniśmy skończyć tą dyskusję :D do niczego nie prowadzi :razz:

 

chciałem to napisać po konkursie, ale co tam ;)

tak sobie myślałem, że kilku kolejnym miejscom (jako wyróżnienie) Szanowna Redakcja mogłaby 'fundnąć' jakieś koszulki z logiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ciekawe skąd redakcja ma <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> kase na koszulki :)

Szkoda że firma sapphire nie dała żadnych gadżetów np: breloczki, jakieś smycze itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraz sobie 2 filmy, jeden gorszy drugi lepszy, na lepszy zaglosowalo szczerze 10 osob i dalo 3 pkt, na ten gorszy dali po jednym punkcie, w tym momencie jest 30 do 10

A wez sobie 20 znajomych od tego gorszego filmu i niech dadza na ten gorszy 3pkt a na ten lepszy ani jednego (ty glosuj na cos innego aby ten nie dostal punktu!) i tym sposobem mamy 70 do 30 dla gorszego filmu....

Wprowadzenie jakiejkolwiek skali ocen daje DUŻO WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI MANIPULACJI WYNIKAMi...

Nie prawda,

Tacy uczciwi ludzie którzy zagłosowali na Ciebie, mogliby jeszcze zagłosować na innych faworytów.

 

M1siek, meeron a jakie jest Wasze zdanie o ankiecie ? uczciwe to ? jestescie zaskoczeni, niezaskoczeni ? Co sądzicie o innych filmikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm, na pewno jak na tak duże forum mało ludzi zagłosowało, zauważyłem że w pierwszy dzień rzuciło się coś koło 100 ludzi a teraz tendencja spadkowa.

Na początku stwierdziłem że nie biorę udziału w konkursie, ale jak zobaczyłem że większość to filmy slajdy, to nakręciłem moje dzieło, pokazałem je znajomym powiedzieli żebym wrzucił wahałem się ale dałem, jak widać podoba się, mnie akurat śmieszy łamany język jak kogoś nie to nie musi głosować na mnie są inne filmy. Jaki film mi się podoba :) to film megadegi i dostał ode mnie pkt za jego talent i sznureczki jak w teatrze :)

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda,

Tacy uczciwi ludzie którzy zagłosowali na Ciebie, mogliby jeszcze zagłosować na innych faworytów.

Przeczytaj to co napisalem raz jeszcze ze zrozumieniem ok?

 

Mogliby na innych faworytow, ale mogliby tez glosowac na kogos innego (zaglosuj na mnie i na pozycje z najmniejsza liczba punktow).

Zdania nie zmienie inna skala ocen wprowadzilaby wieksze mozliwosci manipulacji, a tak glosujesz na

"SWOJEGO faworyta"

Proste?

Jak widać zbyt proste aby to pojąć.

 

ps. czemu piszesz uczciwi? A reszta nie uczciwa? Ludzie kazdy glosuje wedle uznania...a tu juz widze teorie nie zaglosowali na mnie co za oszusci...a moze im sie nie podobalo?

Moze maja inny gust? Aaa znajomi...faktycznie...ilu tu macie znajomych? Ja mam jednego a wy? 30? Znajomi się kiedys i tak skoncza...wszedzie teoria łapówek i oszustwa...

ps.2 mojej zonie film IGI sie nie podoba, a mi przeciwnie, ona jest oszustem?

ode mnie EOT ide tworzyc part 2:

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jakaś ekipa z Sapphire powinna wybrać najlepszy film. No może przy wsparciu ekipy z PurePC (Redaktorzy, Moderatorzy , Administratorzy). Jak głosują użytkownicy (zwłaszcza Ci nowi) to zaczyna się od razu kombinowanie. Przy punktacji bylo by jeszcze gorzej. Ale to tylko moje zdanie, a najważniejsze by wygrały osoby, które stworzyły naprawdę coś ciekawego.

 

HeatheN tak, bo do niektórych nie dociera coś takiego, że inni patrzą na to z różnej perspektywy. Duże znaczenie ma też wiek głosującego. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz kilku oprocentuje za mówienie głupot. Konkurs panowie trwa i bez przesady, nie mam zamiaru nic zmieniać. Jedne produkcje się podobają, inne nie. Podejrzewam, że przez weekend jeszcze wiele się może zmienić a jak czas już pokazał, ostatni dzień zmagań zazwyczaj wiele zmienia, ludzie wrócą z długich urlopów, usiądą i zagłosują.

 

Tak to jest pierwszy taki konkurs, drugi też będzie, lecz tym razem o czymś innym i trochę inaczej będzie wyglądała myśl przewodnia. Spokojnie wykażecie się jeszcze.

 

Widzę tu kilka produkcji, które są dobrze wykonane, przemyślane i fajnie złożone. Nie ważne czy robicie w movie maker czy Adobe Premiere. Ważny jest pomysł i plan działania. Może teraz wielu z was jak zobaczy kolejne części video recenzji pomyśli nim powie, że wszystko by lepiej zrobiły. Daje się wam wykazać, na pewno w swoich komentarzach będziecie bardziej powściągliwi by oceniać sceptycznie kogoś prace.

 

Nikt tu nie jest faworyzowany, nawet SGJ jako admin zrobił film ;) Nie ważne są nagrody, tylko dobra zabawa!

 

Proszę kilku z Was o wyluzowanie bo nie warto się tak napinać, komentarze już nic nie zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda - chyba najlepsze wyjście to wybór filmu przez sponsora :).

Co nie zmienia faktu, że film heathena powinien wygrać i jakoś nikt nie ma żadnych wątpliwości.

 

I heathen - mi nie chodzi o to że ktoś na mnie nie zagłosował. Ale może masz rację :) może mam spaczony gust, i po prostu jestem w błędzie uważając że przynajmniej jeden filmik jest w czołówce choć nie powinien być.

I proszę jeszcze raz - nigdzie nie napisałem że ktoś jest oszustem. Już w pierwszym poście napisałem że regulamin nie zabrania głosowania na kolegów i znajomych, a może nawet kogoś kogo lubimy za jego wypowiedzi na forum, więc wyniki są jak najbardziej ok i jeżeli te osoby wygrają to nie przez oszustwo. To co mi się nie podoba i jak widać innym też, to właśnie fakt że jest to konkurs na najlepszy film, i zgodzę się że poza Twoją pozycją reszta w tym i moja są słabe, ale naprawdę widzę tu inne filmy zasługujące na więcej punkcików.

 

No ale znowu wracamy do punktu wyjścia - czyli gustu :P, więc znowu się powtórzę - możliwe że z moim jest coś nie tak, bo dla mnie liczy się pomysł, liczy się żeby film coś po sobie zostawiał, miał jakąś puentę, żeby ktoś przez chwilę się zastanowił co chce w nim pokazać.

No i skoro mam spaczony gust to czemu mi się Twoj filmik podoba ? :P

 

I panowie peace na koniec. Gratuluję zwycięzcom, życzę miłego używania nagród :) pozdrawiam wszystkich :), i gratuluję reszcie, która poświęciła czas żeby coś stworzyć :).

 

EDIT

Romek proszę o łagodny wymiar kary mój post powstawał kiedy Ty już napisałeś swojego :P

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz kilku oprocentuje za mówienie głupot. Konkurs panowie trwa i bez przesady, nie mam zamiaru nic zmieniać. Jedne produkcje się podobają, inne nie. Podejrzewam, że przez weekend jeszcze wiele się może zmienić a jak czas już pokazał, ostatni dzień zmagań zazwyczaj wiele zmienia, ludzie wrócą z długich urlopów, usiądą i zagłosują.

 

Tak to jest pierwszy taki konkurs, drugi też będzie, lecz tym razem o czymś innym i trochę inaczej będzie wyglądała myśl przewodnia. Spokojnie wykażecie się jeszcze.

 

Widzę tu kilka produkcji, które są dobrze wykonane, przemyślane i fajnie złożone. Nie ważne czy robicie w movie maker czy Adobe Premiere. Ważny jest pomysł i plan działania. Może teraz wielu z was jak zobaczy kolejne części video recenzji pomyśli nim powie, że wszystko by lepiej zrobiły. Daje się wam wykazać, na pewno w swoich komentarzach będziecie bardziej powściągliwi by oceniać sceptycznie kogoś prace.

 

Nikt tu nie jest faworyzowany, nawet SGJ jako admin zrobił film ;) Nie ważne są nagrody, tylko dobra zabawa!

 

Proszę kilku z Was o wyluzowanie bo nie warto się tak napinać, komentarze już nic nie zmienią.

Zabawa się liczy i jeszcze do tego można się trochę poduczyć programów:) Może zdradzisz nam trochę o następnym konkursie?? Edytowane przez pheon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy powinny być anonimowe, tzn. każdy uczestnik wysyła swoją kopię do powiedzmy romka i on zamieszcza z jednego konta wszystkie, bez podpisów czyj jest kogo, wiem, że więcej zachodu, ale wtedy nie było by takich niedomówień i niesmaku jak teraz.

 

HeatheN drugi filmik ? Hmm, a co liczysz na drugiego 4870 do crossfire ? :P

 

Niemniej jednak gratuluje zwycięzcą (wątpię, aby coś się zmieniło w czołówce do 5tego), bo nagrody są całkiem fajne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do punktów, ok, masz rację, więc może głosowanie na trzy najlepsze filmiki i każdy z nich otrzymuje tyle samo punktów ? Więc i ty i osoby z kolegami dostaną tyle samo punktów co teraz, ale część osób która Ci obiektywnie przyznała punkt, da go też innym dobrym pracom.

 

Jeszcze małe pytanie odnośnie głosowania.. Czy każdy uczestnik będzie miał 1 głos czy jak bywa na targach tuningu po 3 głosy? To by było logiczne biorąc pod uwagę stosunkowo niewielkie grono głosujących i 3 nagrody (no i każdy miałby przynajmniej po 1 głosie na swój film icon_wink2.gif )

Tydzień temu wyskoczyłem z tym pomysłem, jeszcze w trakcie nadsyłania prac. Szkoda że wtedy się nikt nie zainteresował.

 

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję anonimom, którzy na mnie zagłosowali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...