Skocz do zawartości
Gość piotrAthlonXp

Polaczenie Pc Z Laptopem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrAthlonXp

witam mam do dyspzycji kabel lan i chce polaczyc laptopa do mojego pc tak zeby przekopiowac pliki z n iego na moj komputer. komputery juz polaczone kablem. co dalej? prosze mi pomoc krok po kroku bo zielony jestem dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrAthlonXp

spoko udalo mi sie ale jest problem, bardzo wolno mi kopiuje pliki, 1mb na sekunde

czyli jeden film 700mb w 10minut, a jak dalem 60 filmow do kopiowania z laptopa na stacjonarny to wyskoczylo 11 godzin. szybciej sie nie dal przez LAN??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrAthlonXp

lepszym rozwiazaniem bedzie jak kupie kabel usb sata i podlacze moj dysk do laptopa no nie? bo chodzi mi tylko o skopiowanie 60 filmow i troszku muzki wiec ok 100 gb tego jest, innego sposobu nie ma, a nie usmiecha mi sie kopiowac przez lan 24 h :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się z tym zapoznać http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&am...anie+przez+siec u mnie kopiowanie między XP - Vista wynosi ~10MB/s

 

Odpowiedzialny za taki stan rzeczy jest protokół SMB wykorzystywany do przenoszenia plików między udziałami sieciowymi i mapowanymi na nie dyskami. Jego fatalna implementacja w Windows XP oraz Windows Server 2003 powoduje, że sprawność operacji kopiowania plików poprzez sieć może w pewnych warunkach być na poziomie - to nie żart - 2-3%.

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...