Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! problem jest taki, że aż trudno mi go sprecyzować, mianowicie: od czasu do czasu pogrywam sobie w gre Counter-Strike znaną wam wszystkim, kiedy stoi koło mnie 5 osób to dosc mocno "laguje" się gra, kiedy obrócę się w drugą strone gdzie nikogo nie ma, to wszystko powraca do normy, sprawdzałem inne gry m.in Gothic III, i też dokładnie ta sama sytuacja, korzystam z laptopa Lenovo 3000 n500, podam dane szczegółowe komputera, bo bez tego nie uzyskam pomocy. Oto i one :

 

 

System operacyjny : Microsoft Windows Vista Home Edition

Typ procesora : Intel® Pentium® Dual CPU @ 2GHz 2 GHz

Pamięć fizyczna (RAM) : 2007 MB (2GB)

Dysk Twardy : 250 GB

Karta Graficzna : Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family

i tutaj mam tak :

Całkowita pamięć fizyczna : 780 MB

Dedykowana pamięć wideo : 32 MB

Systemowa pamięć wiedo : 96 MB

Udostępniona pamięć systemowa : 652 MB

 

Nie wiem co jeszcze mogę podać, gdyby cokolwiek trzeba było to proszę powiedzieć! Proszę o pomoc ! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"laguje"

Co znaczy "laguje"? Gothic III nie ma multi, więc dziwne, żeby tam były lagi. W CS łącze nie wyrabia, a w Gothicu III masz wybrane zbyt wysokie ustawienia co do grafiki.

Jak gierki nie chodzą jak trzeba, to się robi więcej testów i porównuje z wynikami sprzętu o podobnych osiągach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do CS, łącze wyrabiało na poprzednim komputerze i nie było żadnych "lagów" (przycinek) ping wahał się w granicach 30-40, mam rozumieć, że ten komputer nie nadaje się do gier, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...