Skocz do zawartości
civic1982

Montaż Scythe Katana 2 W Obudowe Chieftec Ch-02sl-slm, Jaka Opcja Będzie Najlepsza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki dylemat jak to wszystko zamontować aby było dobrze :) . Do zabawy mam CHieftec CH-02SL-SLM (w obudowie zamontowane dwa 120mm wiatraki : jeden na górze drugi z tyłu dwa 80mm na boku obudowy ) , SCYTHE Katana 2 , i ENERMAX 400 WAT z 120mm wentylatorem . Jak to wszystko po ustawiać w którą stronę ustawić katanę i te dwa 80 mm wiatraki na boku czy jeden ma wciągać a drugi wyciągać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze widzę to na lewym panelu jest sporej wielkości dziura przysłonięta siatką, a więc wszelkie próby stworzenia skutecznej wentylacji i tak spełzną na niczym. Nie bierz tego do siebie, po prostu w takim przypadku bardzo trudno Ci coś doradzić. Jeśli się pomyliłem i w obudowie nie ma tego prześwitu to tym lepiej. :rolleyes:

 

Generalnie najczęściej najlepszym rozwiązaniem okazuje się ustawienie schładzacza procesora w pozycji pionowej tak, aby wentylator dmuchał przez radiator w kierunku tylnej ścianki. Tam umieszczony z kolei wentylator, jak i ten na wierzchu obudowy, warto ustawić tak, aby wypompowywały powietrze nazewnątrz. Oba wentylatory w okolicy koszyka na dyski powinny raczej pompować powietrze do środka. Czy one nie są 92mm, a nie 80mm?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...